Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 i HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na znanym portalu ktoś sprzedaje te boxy jako nowe oczywiście zafoliowane i wyglądają jak nowe tylko bez dostępu do dwu miesięcznego darmowego canal+ online .Jak chce je aktywować box po wpisaniu kodu wyskakuje napis box został już aktywowany.Moje pytanie czy canal+ rozprowadza takie boxy bez dostępu darmowego miesięcznego czy to oszustwo handlarzy tym sprzętem że kod wykorzystują i sprzedają jako NOWE bo każdy może zafoliować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MAciejK napisał:

@kiltel Potwierdzam brak cenzury po pominięciu aktywacji C+ i zainstalowaniu WolfLauncher. Sprawdzone na programach które były wcześniej zablokowane - Magia nagości, Warsaw Shore. 

Czyli już wiemy, że to aktywacja blokuje oglądanie programów 18+. Wystarczy ją pominąć i mamy pełen dostęp do tych programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardziej aplikacja C+ blokuje oglądanie kanałów z kłódką , bo na innych urządzeniach , np: MiBox czy PlayBox też tak jest . Oczywiści mi chodzi o kanały live tv w Canal+ bo z dvb-t nie korzystam , bo tam jest jedno wielkie G...o a nie tv .     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Wyłączenie domyślnego launchera C+ nie przywraca możliwości oglądania kanałów +18. pomaga natomiast reset do ustawień fabrycznych i pominięcie aktywacji poprzez instalację launchera Wolf i deaktywowanie launchera C+.

Sama aplikacja obsługująca wyszukiwanie i streaming video SkyTvStack.apk posiada opcje takie jak nagrywanie czy teletext ale są domyślnie nieaktywne.

 

Ciekaw jestem czy odblokowane jest pasmo powyżej 800Mhz (tv kablowa).

Edytowane przez logos2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, logos2000 napisał:

Sama aplikacja obsługująca wyszukiwanie i streaming video SkyTvStack.apk posiada opcje takie jak nagrywanie czy teletext ale są domyślnie nieaktywne.

Jak sprawdziłeś, że aplikacja SkyTVstack.apk posiada takie opcje? Tak się zastanawiam czy nie dałoby rady wrzucić jakiejś bardziej rozbudowanej aplikacji do DVBT z innego urządzenia z Androidem.

 

Edit:

W Sklepie Google Play jest dostępna aplikacja Tvstack 

play.google.com/store/apps/details?id=com.skyworthdigital.stb

patrząc na screeny ma nawet paski siły i jakości sygnału. Gdyby udało się ją jakoś pobrać to można by ją spróbować zainstalować z pliku .apk na naszym boxie.

 

 

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, logos2000 napisał:

Szukałem już gdzie tylko mogłem ale aplilacja TvStack jest niedostępna.

Też sporo szukałem ale też nigdzie nie znalazłem. Jakby znalazł kogoś kto użytkuje box Skyworth niebrandowany i z niego wyciągnął i udostępnił. 

Tu są podobne boxy do naszego 

en.skyworthdigital.com/products/CateId/5/

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, adam606336 napisał:

 

Rzeczywiście 🙂

To chyba ten nowy model pilota taki drogi w tym zestawie 😄

Dobrze, że zdecydowałem się na początku roku za 169 PLN. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie google Play znalazłem taką aplikacje do odbioru dvbt https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sfttime.dtvlive ... zainstalowałem ją na telefonie i jest możliwość wyszukania kanałów dvbt z polskich częstotliwości. Przenioslem plik apk tej aplikacji do boxa i chciałem ją zainstalować. Niby procedura instalacji się rozpoczęła tylko finał był taki, że pojawił się komunikat iż "aplikacja nie może zostać zainstalowała". Pytanie teraz dlaczego ?, czy box blokuje instalacje tego typu aplikacji ?. Przecież każda inna aplikacja np. przeglądarki internetowe instalują się i działają bez problemu z plików apk.

Edytowane przez electro69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale YouTube Skyworth jest instrukcja jak zaktualizować TV z androidem pod filmem jest link do firmware z rozszerzeniem pkg. Trzeba spróbować je ściągnąć i jakoś otworzyć jeśli to wogóle jest możliwe. Może jest w nim aplikacja do obsługi DVBT z rozszerzeniem .apk.

 

Edytowane przez kiltel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, electro69 napisał:

W sklepie google Play znalazłem taką aplikacje do odbioru dvbt https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sfttime.dtvlive ... zainstalowałem ją na telefonie i jest możliwość wyszukania kanałów dvbt z polskich częstotliwości. Przenioslem plik apk tej aplikacji do boxa i chciałem ją zainstalować. Niby procedura instalacji się rozpoczęła tylko finał był taki, że pojawił się komunikat iż "aplikacja nie może zostać zainstalowała". Pytanie teraz dlaczego ?, czy box blokuje instalacje tego typu aplikacji ?. Przecież każda inna aplikacja np. przeglądarki internetowe instalują się i działają bez problemu z plików apk.

To zależy pod jaką architekturę została stworzona sama apka  np: ARM – rodzina architektur (modeli programowych) procesorów 32-bitowych oraz 64-bitowych, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kiltel napisał:

Na kanale YouTube Skyworth jest instrukcja jak zaktualizować TV z androidem pod filmem jest link do firmware z rozszerzeniem pkg. Trzeba spróbować je ściągnąć i jakoś otworzyć jeśli to wogóle jest możliwe. Może jest w nim aplikacja do obsługi DVBT z rozszerzeniem .apk.

 

Wpadłem dzisiaj na te informacje, nastomiast nie udało mi się dostać do danych w nim zawartych.

 

Sprawdzałem jakie "ukryte" funkcje pilota posiada box, poleceniem "adb shell input keyevent x" gdzie x to liczba od 0 do 500 ale niestety nie ma tego zbyt wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, electro69 napisał:

W sklepie google Play znalazłem taką aplikacje do odbioru dvbt https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sfttime.dtvlive ... zainstalowałem ją na telefonie i jest możliwość wyszukania kanałów dvbt z polskich częstotliwości. Przenioslem plik apk tej aplikacji do boxa i chciałem ją zainstalować. Niby procedura instalacji się rozpoczęła tylko finał był taki, że pojawił się komunikat iż "aplikacja nie może zostać zainstalowała". Pytanie teraz dlaczego ?, czy box blokuje instalacje tego typu aplikacji ?. Przecież każda inna aplikacja np. przeglądarki internetowe instalują się i działają bez problemu z plików apk.

Spróbuj tutaj https://apkcombo.com/pl/dtv-live/com.sfttime.dtvlive/download/apk

 

Kliknij w "apk variants" pobierz obydwa pliki i spróbuj zainstalować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kiltel napisał:

 

Dokładnie, ponoć pkg to odmiana xar na linuxie nie udało mi się tego wypakować, może narzędzia od ps4 dadzą radę.

 

Tv stack w sklepie play jest w starszej wersji, nie ma gwarancji czy cokolwiek wniesie nowego.

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...