Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 i HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, SzYcHa_2012 napisał:

Mibox od dłuższego czasu bujał się w okolicach 250zł. Box od C+ na dzień dobry wjechał za 299zł.

Z miboxem było różnie. Raz kosztował 300, raz 250, raz 349 zł. C+ Box też przez pewien czas był w cenie 249 zł, by wrócić na 299 zł, a później zjechać do obecnej ceny

2 minuty temu, sebap napisał:

@Emilio1985 o jakim producencie piszesz?

https://satkurier.pl/news/205072/homatics-dongle-q-i-box-q-na-android-tv.html

 

Wersja dongle jest już dostępna w Polsce. Wersja Box to kwestia tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniądze box od PC+ jest OK. Można go sobie skonfigurować tak jak ja i nie ustępuje w tym momencie innym urządzeniom:

 

https://files.fm/u/fupck9e56

 

Może jest trochę wolniejszy, ale zarówno PrimeVideo jak i Apple TV+ działają. A poprzez VPN również Disney+ itp.

Edytowane przez Tanganian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




No i elegancko. Masz praktycznie 2 miesiące oferty w cenie urządzenia i jeszcze narzekasz
 
Ja korzystam w ramach abonamentu i nie narzekam. Jako przystawka android tv również sprawdza się dobrze. Wole korzystać z niej niż z Android TV w telewizorze. Jedyny duży minus to niedziałające kanały eventowe.

Ciebie zadawala byle co, niektórzy mają większe wymagania i chcą w pełni funkcjonalnego urządzenia, a nie protezy


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pawop napisał:



 


Ciebie zadawala byle co, niektórzy mają większe wymagania i chcą w pełni funkcjonalnego urządzenia, a nie protezy

 

Zatem , konkretnie jakie urządzenie w  podobnej cenie jest bardziej funkcjonalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

10 minut temu, lakiman napisał:

A jak nie masz kultury, to po co wchodzisz w konwersację?

;-)

 

 

Ale to nie ja w akcie frustracji zacząłem rzucać tekstami w stylu: "Ciebie zadawala byle co..." :) Grzecznie odpisałem :)

 

8 minut temu, Pawop napisał:

Nie mam tego Boxa i nie zamierzam kupować. Piszę po to, żeby ludzie mieli świadomość, że jest to wybrakowany produkt. To nie tylko brak Prime Video, ale też Apple TV, a co następne? Disney+? HBO Max? A może Viaplay?

Ludzie mają w swej większości raczej niewielką świadomość w kwestii istnienia takich platform jak Prime Video, czy Apple TV :) Zresztą jaki to problem sobie doinstalować z pendriva?

 

HBO Max jako kontynuacja HBO GO, zapewne będzie wszędzie.

 

Co do Disney+ to wiele zależy od tego jak wielkie ego ma właściciel/zarząd tego serwisu. Bo jeśli będzie takie jak u Bezosa, to tej apki pewnie nie będzie.

Edytowane przez Emilio1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decydujący się na C+ BOX chcą mieć dostęp przede wszystkim co C+ W drugiej kolejności dostęp do takich apek jak YT, czy Netflix. Prime Video ma dla nich marginalne znaczenie, że o Apple TV nie wspomne. Poza tym, powtórze po raz kolejny: pendrive, apkpure, apka Prime Video na pendrive, pendrive do boxa i jedziesz z tematem. Wiem. Zrobiłem. Mam. Działa.

Edytowane przez Emilio1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dvbt-2 jest trochę w tym boksie po macoszemu potraktowane, no i to miganie co 10-15 minut, nie wiem czym spowodowane, na szczęście jeszcze można oglądać wszystko przez rok na dvb-t to przepiąłem antenę z powrotem do TV :D Do youtube, apek wp, tvp, netflixa, twitcha jest spoko, tak samo chromecast i miracast. Aaa i Pan Joachim dzisiaj odpisał mi ,,informuję, że okresowo będą następować aktualizacje oprogramowania", więc czekamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcos1992

Czyli standardowa regułka wszystkich tych BOK. Takie "masło maślane" bez sensu, żeby tylko się klient odczepił. Dalej nic nie wiadomo konkretnie kiedy można się spodziewać aktualizacji, "okresowo" znaczy co ile 2, 3, 6 miesięcy ?, zero informacji czy sprzęt ma jakąkolwiek szansę dostać androida 10 itd.

Edytowane przez electro69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizor któremu kończy się wsparcie (aktualizacje) też jest wybrakowany? 
Każdemu sprzętowi kończy się wsparcie, to normalne. Tu na starcie Box jest wybrakowany.

Jeśli komuś to nie przeszkadza, to niech kupuje, nie moja sprawa. Tylko nie lubie takiego bagatelizowania jego wad. Dobrze żeby potencjalny klient wiedział co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Pawop napisał:

Każdemu sprzętowi kończy się wsparcie, to normalne. Tu na starcie Box jest wybrakowany.

Jeśli komuś to nie przeszkadza, to niech kupuje, nie moja sprawa. Tylko nie lubie takiego bagatelizowania jego wad. Dobrze żeby potencjalny klient wiedział co i jak.

Czego oczekujesz po sprzęcie za 169zl (jakiś czas temu można było kupić jeszcze taniej) Box zrobiony pod C+ wiadome że nie wszystko będzie się dało bezpośrednio zainstalować ze sklepu play. W podobnej cenie, jeszcze można kupić Mi boxa. Więc jest jakaś alternatywa. :)

Edytowane przez adam606336
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
44 minuty temu, Pawop napisał:

Jeśli komuś to nie przeszkadza, to niech kupuje, nie moja sprawa. Tylko nie lubie takiego bagatelizowania jego wad. Dobrze żeby potencjalny klient wiedział co i jak.

 

Mam Miboxa i kupiłem tego boxa za 170zł na alledrogo głównie przez DVB-T2 bo Tuner na USB na miboxie słabo się sprawował. 

Wg mnie działa szybciej od Miboxa, chromecast nie wymaga restartu boxa co jakiś czas jak występowało to u mnie na Miboxie.

Po zmianie launchera od Canal+ jestem z niego zadowolony i Mibox leży grzecznie w pudełku

Edytowane przez Gadom92
cytat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...