Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy polską walką stulecia zainteresowała się jakaś stacja zagraniczna? Ktoś ja transmitował w innych krajach?

 

Taktyka Gołoty była dobra. Pozwolić Adamkowi się "wystrzelać" a jak już będzie ledwie trzymał się na nogach Gołota będzie go okładał. Już pod koniec 3 rundy było widać że Adamek szybko traci siły, stąd jego szybkie ataki na początku. Taktyka Gołoty była dobra tylko nie wzięli pod uwagę że Adamek będzie aż tak szybki i ciosy aż tak mocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Gazety o tym pisały już w ostatni wtorek. Dodatkowa dzielą się zyskami z transmisji z pubów i klubów także w USA.

Ale w kontraktach jest też minimun jakie muszą otrzymać. To minimum to 300 000 dolarów na łepka.

Jak na polskie warunki jest to dla nich kontrakt życia. Ach podział 33 na 33 na 34 dotyczy także sprzedaży biletów po opłaceniu wszelkich kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj we "wydarzeniach" Polsat pochwalił się swoim wynikiem oglądalności sobotniej gali boksu.

Na 12 grudnia oficjalnie została zapowiedziana walka Pudzianowski vs Najman. Kolejna dość ciekawa walka według mnie i bagatela 40 kg. różnicy wagi między zawodnikami, tylko czy Pudzian będzie umiał walczyć? :mrgreen:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdego ranka,

W pobliskim lesie.

Czuje chłód,

Jest już jesień.

 

Szelest suchych liści,

Piękno ich koloru,

Daje mi tyle zadumy,

Tęsknie chyba do domu.

 

A wieczorem,

Spaceruje wzdłuż rzeki.

Wędkarze jeszcze łowią,

Zaś lodki stoją juz przy brzegu.

 

Idąc zadumana,

Szuram po opadłych liściach.

Wspominam wspólne spacery,

Czuliśmy sie jak w winorośli liściach,

 

Wciąż przytuleni,

Szeptałeś mi do uszka.

Całując usta me,

Mówiłeś ze kochasz mnie.

 

Nikt mi Ciebie nie zastąpi,

Nikt mi nie da ciepła tyle.

Ty jesteś w sercu moim,

Na zawsze.....nie tylko przez chwile.

 

To nasze chwilowe rozstanie,

Nie ważne jedna zmarszczka więcej,

A może dwie....

Uczucie nasze jest ogromne.

Wkrótce życie nasze będzie,

Znowu romantyczne i łagodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy to Pudzian boksuje ? Podnosi ciężary, tańczy, a teraz boks ? :mrgreen: Więcej o tej walce znaleźć można na jego oficjalnej stronie http://www.pudzian.pl/

Jeszcze nigdy nie widziałem Pudziana w walce, ale chętnie zobaczę. Póki co tego drugiego (Najmana) niestety nie kojarzę. :mrgreen:

A co do tej oficjalnej strony, gdy tylko zajrzałem od razu rzucił mi się w oczy pewien artykuł, w którym Pudzian powiedział:

Na pewno nie wyjdę do ringu jak tłusty grubas Gołota.

Ciekawe co na to Andrew (czyt. Endrju) Gołota... :lol2:

Przydałaby się jeszcze jedna wielka gala, w której główną atrakcją byłaby walka Gołoty z Pudzianem. :mrgreen: Może Gołota zmobilizowałby siły w odwecie za słowa Pudziana, powyżej przeze mnie przytoczone... :> Ale raczej po zapewne dość obfitej wypłacie spocznie na laurach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kal Penn grający role Lawrenca Kutnera odszedł z serialu, ponieważ dostał propozycję pracy w administracji Baracka Obamy.

Zastanawiałem się co też się mogło stać że tak zniknął z odcinka na odcinek. Normalnie jeśli ktoś odchodzi z serialu to przygotowują widza do tego przez 2-3 odcinki.

 

Ilekroć widziałem w tv Arłukowicza miałem wrażenie że skądś go znam :) No i znałem

http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,723 ... ntem_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ostródzianin, Utworzony: 2009-11-24 21:39:11

Rozumiem,że większość komentarzy pochodzi od zakompleksionych olsztynian,którzy zamiast prezydenta mają gwałcicieli.Zamiast basenów mają hipermarkety.Zamiast stadionów na Euro 2012 mają tramkarzy ze stomilu.Zamiast wyciągu nart wodnych,mają dziurawe ulice.Zazdrościcie nam pokemony!!!Nawet naszej Ani nam zazdrościcie z-a-s-r-ane [beep]y

Ania Teliczan zapowiada...

 

20091124190837ania6.jpg_m(400x400)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...