Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

No u mnie nie licząc przejedzenia pizza i prześcieradła z dowodem to ok xD Nie piliśmy na początku po wszystkim się troszkę wypiło:D A potem do mnie do domku dorwałem 15letniego brata jak sie narąbał xD opr złapał:)od Rodziny a poza tym było extra:)aa Jak ktoś posiada instrukcję dzialania kobiety i jej głowki poprosze xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś posiada instrukcję dzialania kobiety i jej głowki poprosze xD
Może być instrukcja działania żony? A tak poza tym, to rozpijasz nieletnich :>

obslugazonyin1.th.jpg

 

___________________________

 

Nie ma to jak budzić się z telewizją Silesia. Wczoraj rano mało brakowało, bym umarł, na szczęście pod wieczór już doszedłem do siebie. Dzisiejszego poranka wstaję, włączam TVS i leci sobie pioseneczka :D Zapamiętałem jej refren :idea:

 

I jeszcze pół litra, i jeszcze pół litra, i jeszcze pół litra wypiję,

A potem cicho zamknę drzwi, bo nie wiem czy jutra dożyję

 

___________________________

No i na koniec piosenka, która królowała na mojej zabawie sylwestrowej :Dhttp://www.wrzuta.pl/audio/ybd8N8E2UC/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

U mnie pada ale to dobrze:) aa nie rozpijałem nieletniej młodsza faktycznie jest;p ale 18ma 3lutego xD:) hihi wogole to skad wiecie ze młodsza xD a tak wracając do tematu?:D to Sylwka uznaje za udanego:)I to ona mnie nalewala % nie pije nigdy no ale:D Rafix no żoną będzie mam nadzieje ale za 4lata:D A odnośnie braciszka to nie wiem skad miał %%:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rusz się, Zenek. Śnieg na dworze. Mówię wstań, bo będzie gorzej Zenek wstań, bo ci przyłożę. Wstań Zenek, wstań!
A właśnie, a Józka znasz? :D Tego co na bazarze używkami handluje. Dzisiaj z rana do niego podeszło takich dwóch z zapytaniem: > > A co w plecaczki? Cigarety czy spirt? On im na to: Niet, tony prezerwatyw... Chłopu się udało, ale jak on tak dłużej pociągnie to nie wiem... Normalnie ręce opadają! :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok mam dziewczynę ale sam nie wiem;p i tyle) Miewa nastroje które umią dobijać;/ 8) pozatym własnie podpiołem se max c+ do konca stycznia potem umowa ulega zerwaniu:)i caly styczen będzie prawie za darmo:) kase 19zl za styczen oddadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa nowa będzie na lepsiejsztych warunkach:) albo chwilowo TNK sama:) :D więc zabezpieczony jestem/No tak kobiety to problem ale uroczy:) Ona kocha bo każdy numer wybacza kazde urażenie jej dumy:) no na szczescie jej nie zdradziłem bo tego to ni ma szans by wybaczyła;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...