Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

A może tak Napisze ktoś z naszych pisarzy Opowiadanie o Feliku3:D hihi brzmi kusząco:) Jak znajdę troszkę czasu poszperam i coś skleję.Kurcze Zima przyszła zimno na dworku brak w serduszku kogoś kochanego.Chyba muszę znaleźć sobie partnera na zimowe wieczorki:)Aby to było się do kogo przytulić. :D Poza tym śniegu jakoś niema więc co to za zima xD///KOl Felik3 bardzo śmiesznie pisał niektore jego posty były wprost przezabawne pozbawione logiki i sensu,tak jak by pisało dziecko 8letnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@felik3 o tak to był gość :D A najlepsze w tym wszystkim jest to, że on naprawdę miał 22/23 lata :mrgreen:

 

Pisał ktoś z Was próbną maturę? Jak Wam poszło? U mnie słabo. Człowiek ze średnią nigdy nie przekraczającą 3.0 (w szkole średniej) mimo wszystko powinien liczyć na więcej. Język polski 25%, język niemiecki 46%, geografia 44%, a zdaję jeszcze rozszerzoną z 3 przedmiotów :D Spokojnie zdam i spędzę najlepsze lata młodego życia na poznańskim AWF-ie :D Choć muszę przyznać, że w IV klasie szkoły średniej jest pięknie :) Bez kompletnie żadnej(!) nauki zawsze udaje mi się dostać do kolejnej klasy.

 

Już niedługo Sylwester, kilkudziesięciu młodych ludzi rozniesie mi dom :D Ale najważniejsza jest dobra zabawa, no i dziewczynki u mnie śpią :D A Wy jakie macie plany na Sylwka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem nowy na forum

ale bardzo ciekawy

co za numery wykręcał Kolega @felik3 ??

 

Pisał z błędami ortograficznymi (naprawdę rzucającymi się w oczy), bez składu i ładu. Ale, chyba pod koniec zaczął już pisać ''normalnie''? (tzn. bez błędów ortograficznych). :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisał z błędami ortograficznymi (naprawdę rzucającymi się w oczy), bez składu i ładu. Ale, chyba pod koniec zaczął już pisać ''normalnie''? (tzn. bez błędów ortograficznych). :lol:

Czasami miał przebłyski poprawności. Ale to już pod innymi nickami raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Zima przyszła zimno na dworku brak w serduszku kogoś kochanego.Chyba muszę znaleźć sobie partnera na zimowe wieczorki:)Aby to było się do kogo przytulić.
Moje plany do 24znalesc partnera
Nie żebym nic nie mówił - jakby co, to tolerancyjny jestem :D ale szczęka mi normalnie opadła... szczena.gif Ba! Wypadła z buzi! :lol:

image050os8.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Oj ten felik3... Przejrzałem jego posty - albo cytaty albo posty, w jak to napisał raz MrOrbita, języku felikowym :D

Niektórzy chyba próbują "doścignąć" jego osiągnięcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Gdyby nie moderatorzy, to pewnie byłby już pobity rekord userów na forum... :D Wystarczy tylko, że CP włączy jakiś test... Gdyby trwała jeszcze dyskusja o TVN-ach :)

Ma ktoś może planszę nadawaną na kanale KOREK? Chodzi mi o tą z chmurami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...