Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyrabiasz się w pół godziny? :o podziwiam :D ja jak wstaję o 7 do to do 8:15 się wyrobić nie mogę... jak się uda to normalnie cud jest :D

 

to może zrezygnuj z żeliku, kremiku itp...

 

[...] To ja nie wiem co ty robisz, że w tak długi czas się nie wyrabiasz...

 

To może niech się jeszcze nie myje i będzie jeszcze krócej? Ja wstaję generalnie tak ok. 6.00 i wychodzę ok. 6.30, pociąg mam ok. 6.45. Dla mnie 30 min to i tak za mało, myślę, że powinienem wstawać gdzieś o 5.40. 50 min powinno wystarczyć na spokojny prysznic, śniadanie itp. Były takie akcje, że zaspałem i miałem np. 5-10 min, a zdążyłem wziąć szybki prysznic, śniadanie w 30 sek., ale to nie jest ani zdrowe ani przyjemne.

 

Ja wcale śniadania nie jem.. :D w szkole tez nic nie jem:D

 

Podziwiam Cię, że potrafisz nic nie jeść w szkole, ja po prostu jem nawet na zapas, bo boję się, że zaburczy mi w brzuchu, co jest dla mnie strasznie stresujące i żenujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia! Ja jem śniadanie, ale za to do szkoły nic nie biorą od chyba 2 klasy podstawówki, bo po prostu takie kanapki mi nie smakują. Jak mam coś zjeść to idę do jednego, albo drugiego sklepiku w szkole i kupuję sobie coś.

Mnie samo mycie zębów zajmuje około 4 minut.

 

Nie odchudzajcie się przez niejedzenie śniadania, jeśli już to jedzcie mniej, a częściej - to jest rozwiązanie, bo nie można tak chodzić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, a ja mam 176 cm (mam nadzieję, że urosnę) i wg wagi sąsiadów (:lol2: u siebie się ostatnio nie ważyłem, a tam jak już wszyscy się "bawiliśmy" to wszyscy) ważyłem plus, minus 70 kg. Zawsze ważyłem więcej od moich rówieśników, bo oni byli i są chudzinkami, a ja do tego jestem dość mocno... umięśniony, a jak wiadomo mięsko waży :)

 

edit: jak sam nie wyrośniesz to psycholog, albo w najgorszym przypadku psychiatra pomoże :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam masz się czym przejmować. Każdy jest jaki jest. Ja jestem patyczak i staram się nabrać masy. Spotkałem kilka osób, które chciały być chude. Połowa z nich zaczęła ćwiczyć i zdrowo się odżywiać i schudła, a druga połowa stwierdziła że lepiej się czują w takiej sylwetce jaką zawsze posiadali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firefox

 

Słuchajcie, jak pewnie wielu z Was wie, jakiś czas temu Mozilla wypuściła na rynek swoje nowe dziecko, które ciągle rośnie - Firefox 3.0.0 (ostatnia wersja to 3.0.2). Teraz dowiadujemy się, że będzie wersja 3.1.0. Aktualnie jest ona w wersji alfa, więc nie opłaca się instalować. FF nonstop zdobywa coraz więcej użytkowników, dzięki swoim możliwościom, przy wydaniu kolejnej wersji zapewne będzie ich więcej.

Kilka informacji na temat nowej wersji: http://www.idg.pl/news/165632.html

 

Ciekawe kiedy IE osiągnie ten poziom? :lol2: A co na to Opera? :o

 

Ciekawi mnie bardzo, jak wymagająca dla komputera będzie ta wersja i nowsze? Ciekawe czy mój to wytrzyma? :lol:

 

Pozdr. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co na to Opera? :o

Jak to co :P W piątek desktopteam wypuścił Operę 9.60 RC1 (b. 10421). Działa jak burza i w mojej prywatnej opinii bije FF na główę :P

 

Wiesz rysowanie sobie nawzajem członków w zeszytach to praktycznie w każdej szkole jest

:shock: Ja tam co innego wolałem rysować - znaczy się kobiece części ciała raczej... Świat się zmienia widać... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegóły co do Opery zawsze tu: http://my.opera.com/desktopteam - to blog programistów i średnio raz w tygodniu jest jedna wersja, zwykle o charakterze mocno testowym, więc nie polecam do regularnego użytkowania, ale ja tam jako wytrawny komputerowiec zawsze jadę na tych wersjach i nigdy nic mi się złego nie stało ;) (A nawet jak coś jest nie tak - można się cofnąć do poprzedniej testówki i czekać na usunięcie błędów).

 

Co do rysowania - to zdecydowanie jakiś nowy obyczaj :P

 

Widzę, że tu jeszcze o wadze dyskutowaliście, ale swojej nie napiszę, bo Matti może złapać totalnego doła (wzrostu mam tyle co on) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...