Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

opalona jestem całym rokiem ;) ..taki murzynek ze mnie,

wygoniło z forum.. sama nie wiem brak czasu, a później.. sama nie wiedziałam co mogę do Was napisać...

jutro mam wyniki matury..

boję się strasznie, a co u Was?:), a przede wszystkim u Ciebie bogdan425 i u Ciebie Burli ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm! To jesteś już po pierwszym balu :wink: A wyniki, będą dla Ciebie, pomyślne. Spacery bardzo pomagają ukoić lęki. Pospacerujesz.

Co u mnie słychać. Dziękuję. Jakoś leci - i ta jakoś, naprawdę jest budująca. Wszystko się układa. Zdrowie spoko. I jest dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejęli Netię, tylko Netia przejęła TELE2, spodziewałem się tego, a dzisiaj o 8:25 wszystko było już jasne.

 

No tak, tylko co to da, jak TP będzie bardziej blokowało konkurencję :/ głupota totalna z nich strony :roll:

 

edit:

Laki 13: Oferta lepsza nie będzie, bo to na początek tylko wydatki, a do tego tak jak napisałem wyżej, TP będzie jeszcze bardziej blokowało konkurencję.

Konkurencja jest lepsza jeśli jest więcej graczy, ale rywalizują ze sobą, a nie tak jak to jest w naszych platformach satelitarnych czy w dostawcach Internetu, że jakość nie rośnie, ale i cena nie spada, no sorry, lekkie obniżki cen były w zeszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matti

Netia przejęła Tele2, a nie Tele 2 Netię :P:wink:

Powiem szczerze, że nie spodziewałem się tego. Widać, że rośnie spora konkurencja dla TP. Razem mogą zaoferować niezłą ofertę

 

 

Aha, sorki moja pomyłka językowo-ortograficzna... :P:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym "ugryź suchara" to wina mojego młodszego brata.. chodzi za mną i tak mówi :P

... wyszło, że sie tłumaczę:)

 

a poszło.. hmmm powiedzmy że nie zrobiłam furory :D ale... dostałam sie na politechnikę szczecińską,gdzie i tak miałam składać w tym roku :) więc poszło po mojej myśli:) tylko jeszcze chcę jakąś pracę :D i będzie super:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kilku wcześniejszych postach była rozmowa o Tele2 i Netii. TP wymyśliła sobie Neostradę do 6 mb i są zadowoleni z siebie. Tymczasem standard ADSL/ADSL2+ jest do 24 mb/s. Jestem ciekaw, kiedy TP zmieni standard Neostrady i będzie mozna cieszyć sie łączem 24 mb/s :D . Tylko jak 6 mb kosztuje ~150zł to..... aż strach liczyć dalej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dobrze, że w ogóle jakiś internet jest :P

2. Po kablach TP idzie ledwo 6 :P na 24 nie licz, przynajmniej jak na razie. Światłowód by pociągnęli to byłoby git.

3. To już taka tania Neostrada 6 Mb/s jest? :o Myślałem, że ciągle blisko 2 stówki kosztuje :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...