Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker
Kosz

Wysypisko śmieci - ląduje tu wszystko, co łamie regulamin, lub forum SAT Kurier nie jest dobrym miejscem na taką dyskusję. Tematy w tym dziale są automatycznie kasowane po 7 dniach! Nie ma możliwości odpowiadania na posty tu trafiające

Wszystko na talerzu trzeba podać, no... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście o kolesiu, który chce sprzedać swoje "życie"? Zapewne niektórzy tak, a wiele z Was nie, więc polecam :arrow:http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... 0255442325

To jest Australijczyk, zraniła go żona i chce sprzedać wszystko co mu o niej przypomina i jakieś taki inne, w każdym razie, sprzedaje dom, samochód, motor, cały sprzęt jaki ma w domu, ogólnie wypas :jupi:

 

To trzeba przyznać, koleś jest niezły :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Wy tu gadu gadu a w poniedziałek wychodzi nowe Gadu-Gadu :lol: (info)

Nowości (za legalne.info):

- cały kod programu został napisany zupełnie od nowa

- nowy wygląd całego programu (9 skórek do wyboru)

- możliwość rozmowy w zakładkach (brawo - koniec z milionem okien! :jupi:)

- wykonywanie połączeń telefonicznych z okna głównego programu

- dłuższe statusy opisowe (do 246 znaków) (ja wiem czy brawo... zaczną się pionowe opisy na całą długość okna...)

- integracja awatarów z serwisem MojaGeneracja

- możliwość wgrania własnego awatara (jak m.in. w Skype)

- obsługa Unicode (brawo, brawo, brawo! :jupi:)

- panel opłat obsługiwany przez stronę internetową

- program wykorzystuje biblioteki Qt 4.3.2.0 firmy Trolltech

Pobrać nową wersję można pobrać tu, jednak obecnie połączenie z serwerami GG jest blokowane. O wyglądzie - dla mnie super. Na pierwszy rzut oka może za bardzo odstaje od poprzednich wersji, ale po kilku "rzutach" oka jest spoko ;)

 

30 czerwca - super prezent mi GG na urodziny szykuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy będzie tam można instalować jakieś wtyczki, pluginy robione przez "zwykły" internautów? To dzięki takim udogodnieniom programy stają się użyteczne. Przykład ot choćby Firefox. Sam w sobie jest przyzwoity a addonsy zmieniają go w o wiele więcej niż przeglądarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pójdę" w stronę Euro 2008 i czy nie myślicie, że ta reklama, do której link znajduje się na końcu mojego wpisu nie jest przegięciem? Dla mnie to tak jakoś nie na poziomie jest.

 

Oceńcie sami...

 

Link: http://img120.imageshack.us/my.php?imag ... a22yf2.swf :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze! Gdzież się podziewałaś. Tak dawno tu byłaś, że się postarzałaś - to znaczy wyładniałaś i nabrałaś ogłady kobiecej :wink:

Witam :wink:

 

Wyładniałam... :) może, może .. któż to może wiedzieć. ;)

Ogłada- może trochę sie zmieniłam, ale chyba tylko "tak tyć" ;)

nie myślałam, że ktoś jeszcze będzie pamiętał Sweet.. upłynęło sporo czasu ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście o kolesiu, który chce sprzedać swoje "życie"? Zapewne niektórzy tak, a wiele z Was nie, więc polecam :arrow:http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... 0255442325

To jest Australijczyk, zraniła go żona i chce sprzedać wszystko co mu o niej przypomina i jakieś taki inne, w każdym razie, sprzedaje dom, samochód, motor, cały sprzęt jaki ma w domu, ogólnie wypas :jupi:

Jednak aukcje na Allegro.pl są najlepsze. :DTa i ta oferta sprzedaży jest zdecydowanie wypasiona :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...