Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVN nie zgodził się by na YouTubie były ich materiały.

 

tylko najlepsze jest to że to co mu usuneli nie jest materiałem TVN :lol: tylko TVP Wrocław (oni jak na razie do kilku moich filmików nie zgłosili roszczeń).

 

Może ciemniaki z TVN tylko przeczytali tytuł mojego filmiku (tytuł filmiku był "Fakty"). :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam.

...kiedyś tu napisałem, że jeśli stąd odejdę, to najwyżej do kuchni, po kanapkę. :lol:

O kurcze, to musiało być wiele kanapek - chyba dla wszystkich koleżanek i kolegów z Forum SatKuriera.

Wkrótce wracam - w sobotę? - a dziś tylko tyle, wystukałem na klawiaturze.

 

P.S.

Mr. Orbita pisałem na PW - lecz poszło w kosmos - moje najnowsze IP z kompa, znaczyć będzie, że wróciłem na dobre i złe. Jestem z Wami. :D:lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam.

...kiedyś tu napisałem, że jeśli stąd odejdę, to najwyżej do kuchni, po kanapkę. :lol:

O kurcze, to musiało być wiele kanapek - chyba dla wszystkich koleżanek i kolegów z Forum SatKuriera.

Wkrótce wracam - w sobotę? - a dziś tylko tyle, wystukałem na klawiaturze.

 

P.S.

Mr. Orbita pisałem na PW - lecz poszło w kosmos - moje najnowsze IP z kompa, znaczyć będzie, że wróciłem na dobre i złe. Jestem z Wami. :D:lol::lol:

 

WITAJ!

Mam nadzieję ,że tym o to sposobem załatamy dziurę po @burlim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Witam i pozdrawiam.

...kiedyś tu napisałem, że jeśli stąd odejdę, to najwyżej do kuchni, po kanapkę. :lol:

O kurcze, to musiało być wiele kanapek - chyba dla wszystkich koleżanek i kolegów z Forum SatKuriera.

Wkrótce wracam - w sobotę? - a dziś tylko tyle, wystukałem na klawiaturze.

Mordo Ty nasza! Ponad pół roku minęło. Ale lepiej późno, niż później :D Witam, pozdrawiam :wink:

 

PS.

Awatar Ci wcięło przez zmianę skryptu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że to Hyde park, więc mam taką sprawę. Miesiąc temu kolega dostał na gg od innego kumpla link do strony, na której był filmik, w którym jakaś dziewczyna rozmawia z dziennikarzem i mówi, że była niedawno na jakiejś imprezie w klubie i tam poznała takiego przystojnego studenta. Bardzo jej się spodobał i chciała by się z nim umówić, ale nie wie w ogóle gdzie on mieszka, nie zna jego numeru telefonu, wie tylko jak się nazywa. W filmiku pojawia się się bilbord gdzieś na mieście, na którym jest napisane imię i nazwisko tego kumpla co wysyłał ten filmik na gg. Wszystko to wygląda jak normalny reportaż telewizyjny do wieczornych wiadomości, w którym dziennikarze pomagają tej dziewczynie odnaleźć tego studenta poprzez emisję tego wywiadu.

Tylko, że w tym wszystkim chodzi o to, iż ten materiał jest spreparowany... Bo właśnie jest stronka Internetowa, w której wpisujesz wszystkie dane (płeć, imię, nazwisko, uczelnię, miasto) i to jest potem wykorzystane w tym filmiku. Odpowiednio do płci: albo jakaś zdesperowana, zakochana dziewczyna poszukuje studenta poznanego na imprezie, albo na odwrót - zakochany chłopak poszukuje studentki...

Filmik nieźle zmontowany, robi wrażenie :)

I teraz moje pytanie: czy ktoś widział coś takiego w Internecie? ktoś zna adres tej stronki gdzie "robi się" ten filmik? Bo kumpel robił ostatnio format dysku i wiadomo jak to się skończyło... utrata wszystkich danych, łącznie z adresem do tej strony itp.

Próbowałem odnaleźć to jakoś przez Google, ale bezskutecznie...

Więc jeśli ktoś to zna, proszę podać link do tego :) Można tym zrobić komuś niezły kawał wpisując jego dane ;)

Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba wiem o co chodzi. Tzn widziałem w necie taką stronę o dziewczynie, która szukała chłopaka (poznali się wcześniej i potem nie mieli już ze sobą kontaktu) i ona rozpętała całą burzę medialną (telewizja, bilboardy). Mam gdzieś ten link to filmiku, ale z tego co pamiętam, to nie chciał mi się otworzyć.

Tylko kurcze myślałem, że to prawdziwa historia, a nie jakiś żart... :roll:

 

Edit:

OK. Mam, z archiwum GG wyciągnąłem linka: http://www.videownia.pl/index.php?id=a3 ... 1e5675a8c9

Działa !

Teraz widzę, że to jakieś sztuczne jest...

 

Edit2:

To chyba to, bo potem jest formularz do wypełnienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam.

...kiedyś tu napisałem, że jeśli stąd odejdę, to najwyżej do kuchni, po kanapkę. :lol:

O kurcze, to musiało być wiele kanapek - chyba dla wszystkich koleżanek i kolegów z Forum SatKuriera.

Wkrótce wracam - w sobotę? - a dziś tylko tyle, wystukałem na klawiaturze.

 

P.S.

Mr. Orbita pisałem na PW - lecz poszło w kosmos - moje najnowsze IP z kompa, znaczyć będzie, że wróciłem na dobre i złe. Jestem z Wami. :D:lol::lol:

 

 

No cóż pewnie skorzystałeś z okazji jaka dawała ostatnio "środa popielcowa" wysypałeś trochę popiołu na główkę i z pokorą wracasz tu gdzie zawsze było Twoje miejsce :lol: .

Myślę że parafia "Forum Satkurier" odpuści Ci Twoje winy i przyjmie na swoje łono abyś znów mógł pełnić swe posługi jako "wielebny" MODERATOR :lol::lol::P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
sk_logo.gif

Mr. Orbita: Satelita [beep]ut, czyli co złego, to nie my

(...) A co będzie jak spadnie na Polskę?

 

Nic - wiz do USA i tak nie wywalczymy, ale do tarczy antyrakietowej dodadzą nam bonus - tarczę antysatelitarną, jakby znowu UFO zestrzeliło jakiegoś amerykańskiego satelitę :)

I tak czarny humor chyba stanie się faktem... Oto co donosi tvn24.pl:

logo.gif

Rząd chce ochronić Polskę przed spadającym satelitą

Uszkodzony amerykański satelita może spaść na Polskę. Minister obrony narodowej Bogdan Klich i zastępujący premiera Grzegorz Schetyna powołali sztab kryzysowy - alarmuje RMF FM.

Informacje o groźbie upadku satelity na terytorium Polski dotarły do polskiego Ministerstwa Obrony Narodowej ze Stanów Zjednoczonych. Zagrożenie ma dotyczyć terenów poniżej 52 równoleżnika, a zatem linii przebiegającej mniej więcej przez środek Polski i łączącej Terespol, Warszawę oraz Leszno. - Dzisiaj otrzymaliśmy informację o możliwości uderzenia amerykańskiego satelity w terytorium Polski - potwierdza Klich.

Robi się ciekawie. Koniec świata? :lol: Strach się bać... Jestem w strefie niebezpieczeństwa... :D

 

Edit: TVN24 i TVP Info aż huczą. Zaraz konferencja MON. Robi się ciekawie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym to sobie Polska zasłużyła na taki zaszczyt? Świat taki wielki, a taki sławny satelita miałby wybrać akurat malutką Polskę? :lol:

Oczywiście jakiś procent zagrożenia jest, ale bardzo mały procent... Sztab kryzysowy? Komuś chyba się pod fryzurą poprzestawiało...

 

Teraz TVN 24 ma nowy temat. :) Już rozmowa z ekspertem ;)

 

Cytat z tego artykułu:

Sprawą zajęli się Bogdan Klich i zastępujący przebywającego na urlopie premiera Grzegorz Schetyna. Ich decyzją postawiono w stan gotowości system reagowania kryzysowego. Ma on zbierać informacje o wszystkim, co wiąże się z niebezpiecznym satelitą i kontaktować się z Amerykanami, którzy mają podjąć w tej sprawie środki zaradcze.

Tak! Pomogą! Na szybko zmontują tarczę antyrakietową o poszerzonych możliwościach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logo.gif

Zagrożenie ma dotyczyć terenów poniżej 52 równoleżnika, a zatem linii przebiegającej mniej więcej przez środek Polski i łączącej Terespol, Warszawę oraz Leszno.

Ja mieszkam poniżej tego równoleżnika, może to właśnie do mojego ogródka spadnie ten satelita :?::P

 

"Oczywiście nie chodzi tylko o bezpieczeństwo osób, którym tona czy półtorej żelastwa spadnie do ogródka, ale również, czy może nawet przede wszystkim o bezpieczeństwo państwa, zawartość pamięci takiego satelity szpiegowskiego rozwiązania konstrukcyjne, technologiczne jak sensory to łakomy kąsek dla obcych wywiadów."- mówi Piotr Milewski z Radia, Zet, który jest w Nowym Jorku.

Mi osobiście nie chciało się przepisywać jego słów, więc zrobił to za mnie kto inny.

 

Fajnie byłoby gdyby mi taki satelita spadł, ciekawe co bym dostał :?::D O sąsiad się wyniósł to tam jest dość dużo miejsca, całe 3 podwórka są wolne, jakieś stare chaty stoją, mógłby tam spaść równie dobrze, poszedłbym i rozebrał go lekko 8) ciekawe jaki ma dysk, o ile ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka takich miejsc, w ktore satelita mogłaby uderzyć :D

 

Ale i tak nie byłaby większ niż odkrywka Bełchatow.

 

http://pl.youtube.com/watch?v=PUNSaK0gDRE&feature=related

 

http://pl.youtube.com/watch?v=ocCSw7fhZRs

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0a/Kopalnia_węgla_brunatnego_i_elektrownia_w_Bełchatowie.jpg :)

 

kamera nie pokazuje tego ogromu. Totrzeba zobaczyc na własne oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam poniżej tego równoleżnika, może to właśnie do mojego ogródka spadnie ten satelita :?::P (..)

Fajnie byłoby gdyby mi taki satelita spadł, ciekawe co bym dostał :?::D

A co, na obrotnicę zbierasz? :wink: Myślę, że ten "złom" to by zniósł całą Twoją ulicę, na której mieszkasz :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam, pech tak chciał :P

 

A dobrze myślisz, ale oczywiście mam większe wydatki, komp mi sie sypie, kilka dni temu padł zasilacz, zjarał się tak, że mała głowa, teraz co jakiś czas myszka i klawiatura nawalają, wychodzi na to, że płyta główna do wymiany. Po co mi obrotnica jak kompa nie będę miał? No nieprzydatna, bo na dekoderze nie chce mieć. No to niech spadnie na pola, są całkiem niedaleko, jakiś kilometr może dwa, albo 3, nie wiem, nie liczyłem :P Mieszkam w centrum miasta, więc śmiesznie byłoby widzieć takiego satelitę, o ile coś by zostało z tego co by spadło :P

hm, macie jakiś pomysł co można by sprzedawać i zarabiać na tym :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, macie jakiś pomysł co można by sprzedawać i zarabiać na tym :?:
Przykładowo, sprzedaj komuś swoje konto, jakie posiadasz na Forum SAT Kurier'a. Przy tak dużym liczniku napisanych postów to pewnie sporo warte te konto 8) Mogę podrzucić bliższe szczegóły - 10 groszy od posta z dopiskiem "kupuj w promocji" :lol:

 

Mam jeszcze wiele innych pomysłów na zarobek, ale boję się, żeby nikt mi tutaj czegoś jeszcze nie zarzucił :P

 

Hmm, czy na bezchmurnym niebie, będzie coś widać - kupe metalu :lol:
A no, z tą "kupą metalu" to nawet ciekawie może być :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...