Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Nasze społeczeństwo jednak jest dość jednolite kulturowo i nie ma większych problemów na szczęście  z mniejszościami narodowymi jak w innych np sąsiednich państwach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, lakiman napisał(a):

Nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Nasze społeczeństwo jednak jest dość jednolite kulturowo i nie ma większych problemów na szczęście  z mniejszościami narodowymi jak w innych np sąsiednich państwach.

 

 

To pomyśl :)  

Etiopki i Somalijki to najładniejsze kobiety w  Afryce.

Były włoski piłkarz Fabio Liverani  jest z mixu z Somalijką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😀 to tylko Hyde Park 

----

Z innej beczki. Według najnowszego rankingu Polacy wskazują, że  najpiękniejsze kobiety pochodzą z Brazylii, kolejne miejsca zajmują Rosja i Ukraina.

Polki są na 4 miejscu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lakiman napisał(a):

😀 to tylko Hyde Park 

----

Z innej beczki. Według najnowszego rankingu Polacy wskazują, że  najpiękniejsze kobiety pochodzą z Brazylii, kolejne miejsca zajmują Rosja i Ukraina.

Polki są na 4 miejscu.

 

Ukrainki to oszustki i tle w temacie.

Co do Brazylijek to masz racje.

Natomiast nasze dziewczyny to za bardzo księżniczkują.

Edytowane przez Marek79
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam z tym problemu, że ktoś jest weganem albo nie jada mięsa. Ja lubię sobie zjeść przysłowiowego schabowego w niedzielę i nie chce aby mi narzucano co mam mieć na talerzu, a do tego teraz dążą unijni politycy. 

Edytowane przez Beks
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Komisja Europejska zgodziła się na stosowanie mąki ze świerszczy w produkcji żywności dla ludzi. A to oznacza, że od 24 stycznia 2023 r. mąka ze świerszczy może być użyta do chleba, ciastek czy pizzy...

Kajzerka z robaków..😶

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lakiman napisał(a):

Komisja Europejska zgodziła się na stosowanie mąki ze świerszczy w produkcji żywności dla ludzi. A to oznacza, że od 24 stycznia 2023 r. mąka ze świerszczy może być użyta do chleba, ciastek czy pizzy...

Kajzerka z robaków..😶

Powinien być obowiązek poinformowania o tym w składzie produktu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Obowiązek obowiązkiem. Zamawiając np pizzę, kelner na pewno nas poinformuje o składzie mąki w zamawianym produkcie, będzie to w opisie menu ..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Falcon napisał(a):

W karcie i nigdzie indziej, a zwłaszcza w żywności, nie powinno tego być. Nie do takiej unii wchodziliśmy, która zakaże aut spalinowych i zmusi do żarcia owadów.

Wiesz, jak już ktoś chce jeść świerszcze, to niech sobie je - tylko niech to będzie świadoma decyzja, dlatego wszędzie gdzie toto jest podawane, powinna być zamieszczona odpowiednia informacja. Natomiast zgadzam się w kwestii zakazu aut spalinowych.

Tylko co my możemy na to poradzić? Jeśli będzie rządzić PO z przystawkami, prawdopodobnie ochoczo przyklepią wszystkie pomysły UE. A PiS? Pokrzyczą, pokrzyczą a jak UE pogrozi zabraniem kasy, to z podkulonym ogonem wszystko zrobią. Tak jak teraz. Mówi się "ustawa o odblokowaniu środków z KPO". Bzdura, jakich środków z KPO? To jest przecież ustawa o Sądzie Najwyższym. Na wymiarze sprawiedliwości się nie znam i nie wiem jakie rozwiązania byłyby lepsze, ale szlag mnie trafia jak widzę to w jaki sposób UE narzuca nam system prawny. Dlatego optowałbym raczej za uwaleniem tej ustawy dla zasady. Bo Polacy nie po to walczyli o wyzwolenie się spod Wielkiego Brata w Moskwie żeby dostać drugiego Wielkiego Brata w Brukseli.

Edytowane przez michael112
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...