Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ty zawsze "tylko wrzucasz artykuł", ale dziwnym trafem pojawiają się one w "odpowiednim" momencie i opowiadają się zawsze po jednej ze stron...

Prawda jest taka, że każda zbiórka WOŚP jest dokładnie rozliczona i każde rozliczenie znajduje się w internecie. Przypominam, że żyjemy w kraju w którym Owsiak jest wyraźnie nie na rękę władzy i ta władza stara się dobrać do niego na wszelkie możliwe sposoby. Dziwnym trafem nic na niego nie znaleźli... może dlatego, że wszystko robi legalnie i zgodnie z prawem?! :)

A to czy jeździ takim, a nie innym autem, czy mieszka w takim czy innym domu mam głęboko w poważaniu. Ideą i misją nikt z nas nie wyżyje, a komu jak komu jemu się jednak nieco od życia należy za to, że w tym szarym, zawistnym kraju potrafił stworzyć inicjatywę, która choć na chwilę sprawia, że życie w Polsce robi się jakieś bardziej kolorowe.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, czerstwy napisał(a):

Oj jaki ty biedny jesteś dziwne że ten link pojawił się dziś🤣

Jeśli jak sami stwierdzacie wszystko  jest w porządku  to co ma za znaczenie okres publikacji? Wiadomo,  że jak jest jakieś wydarzenie to o wszystkim  z nim związanym się pisze w danym okresie.  

Ja już WOŚP  w tym roku wsparlem,  więc kolejne insynuacje w moim kierunku możecie  sobie wsadzić w pupę. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok Dziwne jest to, że w Twoim podpisie jest "wislok-  osoba niepełnosprawna , a więc w Polsce GORSZY SORT ", a Ty metodą jedynie słusznej telewizji, próbujesz umniejszyć zbiórkę pieniędzy na WOŚP. Znajdź może artykuły, gdzie opisywane są powiązania rodzinne w różnych spółkach skarbu państwa.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wislok napisał(a):

 to co ma za znaczenie okres publikacji?

Otóż ma, jest okres zbiórki i nie przypadkowo takie artykuliki wychodzą właśnie teraz, aby zdyskredytować człowieka i być może zniechęcić do wrzucenia do puszki. 

Miałem wrzucić do puszki stówę. Po tym jak dziwnym trafem przed finałem cytujesz artykuł uderzący w Owśiaka dam dwie stówy. 

I wszystkich zachęcam do tego aby na przekór malkontentom wrzucić więcej. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, czerstwy napisał(a):

Słaba prowokacja i nie każdy lubi sobie wsadzać w tą część ciała co ty.

Kolejna insynuacja . 

Super @dvbtowiec. Ja tam nie widze nic złego w ustawianiu rodziny, ale skoro stwierdzasz, ze to ma na celu zdyskredytowanie to chyba musze ci uwierzyć na słowo. 

21 minut temu, TaTo46 napisał(a):

@wislok Dziwne jest to, że w Twoim podpisie jest "wislok-  osoba niepełnosprawna , a więc w Polsce GORSZY SORT ", a Ty metodą jedynie słusznej telewizji, próbujesz umniejszyć zbiórkę pieniędzy na WOŚP. Znajdź może artykuły, gdzie opisywane są powiązania rodzinne w różnych spółkach skarbu państwa.

Twoja interpretacja, a nie fakty. Ja nikomu nic nie umniejszam. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, wislok napisał(a):

Tylko rzuciłem artykuł,  nie rozumiem  tego ataku na  moją  osobę.  Mnie to nie dziwi,  nie szokuje,  nie oburznie zazdroszczę .  Wiem jak to działa .

Naucz się czytać @czerstwy. Nie zazdroszczę. Pianę biję tak mo jak i ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok sam rozpętałeś burzę wokół WOŚP, dlatego nie dziw się, że jest taka reakcja. Nie to nie moja interpretacja, to tylko życie. Sam wywołałeś swoim wpisem tę dyskusję, więc po co się pultasz. Dzięki takim wpisom jak Twój, ludzie więcej dadzą do puszki. Czyli efekt będzie inny od oczekiwanego. To nie TVP gdzie można wymazać serduszko z klapy mówiącego.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz znowu post o mnie, to chyba obsesja, nie masz ciekawszych rzeczy do roboty w sobotę? Otoz o to czy pracuję i zarabiam nie musisz się martwić.  I o to czy mi sie powodzi czy nie tez nie, ale "dziękuję" za troskę. NIE ZAZDROSZCZĘ może drukowanymi zauważysz. 

6 minut temu, TaTo46 napisał(a):

@wislok sam rozpętałeś burzę wokół WOŚP, dlatego nie dziw się, że jest taka reakcja. Nie to nie moja interpretacja, to tylko życie. Sam wywołałeś swoim wpisem tę dyskusję, więc po co się pultasz. Dzięki takim wpisom jak Twój, ludzie więcej dadzą do puszki. Czyli efekt będzie inny od oczekiwanego. To nie TVP gdzie można wymazać serduszko z klapy mówiącego.

Oczekiwany przez kogo? Bo nie przeze mnie. Wrzucilem jedynie artykul, a dyskusję wywołaliście wy, zamiast zajac się czymś innym , pozostawić go bez komentarza. Tak tez można.  

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wislok napisał(a):

Wrzucilem jedynie artykul

Wrzuć może artykuł jak uratowani przez sprzęt orkiestry dziękują za to. 

Czemu zajmujesz się rodziną Owsiaka, skoro jak twierdzisz, nie widzisz w ttm nic złego. Znajdź zatem coś pozytywnego o orkiestrze i tylko sobie wrzuć :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, TaTo46 napisał(a):

Jakby Tobie to wytłumaczyć łopatologicznie? Przez ludzi oczekujących na pomoc. Zrozumiałeś?  W tym roku zbiórka jest na sprzęt do tzw."walki z sepsą". Tak więc może to spotkać każdego.

Jakby Ci to wytłumaczyć Łopatologicznie? Pisałeś o efekcie odwrotnym od oczekiwanego ,  czyli, ze WOŚP zbierze wiecej. Zapytałem kto oczekiwal, ze swoim artykulem orkiestra zbierze mniej pieniędzy

2 minuty temu, dvbtowiec napisał(a):

Wrzuć może artykuł jak uratowani przez sprzęt orkiestry dziękują za to. 

Czemu zajmujesz się rodziną Owsiaka, skoro jak twierdzisz, nie widzisz w ttm nic złego. Znajdź zatem coś pozytywnego o orkiestrze i tylko sobie wrzuć :)

Artykuly o ludziach, którym sprzęt pomógł są powszechnie znane. Mnie moze z racji skrzywienia zawodowego kwestie finansowania, organizacji takich przedsięwzięć także interesują. 

 

4 minuty temu, czerstwy napisał(a):

Najpierw zaczynasz prowokacje a zarazu udajesz pokrzywdzonego🤣 To juz chyba nie pierwszy raz kiedyś już byłeś pokrzywdzony przez moderatora i miałeś odchodzić z forum😂

Jeśli uznales post z artykułem, w którym nie ma nic złego za prowokację to twój, nie mój problem.szkoda, ze zamiast trzymać sie tematu WOŚP bez wycieczek personalnych( właściwie ostatnie posty to juz tylko personalia) zajmujesz się moja osobą. Szkoda. Kończę dyskusję z tobą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok Zakończ już tę dyskusję. Staje się nudna. A tak na marginesie. Gdyby tak jak piszą niektóre źródła, fundacja robiła jakieś przekręty lub osoby prowadzące WOŚP, zarabiali ponad miarę, to czy przez lata rządu PiS-u, nie zamknęli by osób prowadzących zbiórkę?

Tu z innej beczki:

https://www.wroclaw.pl/dla-mieszkanca/pieciu-wykonawcow-zlozylo-oferte-na-projekt-budowlany-i-realizacje-nowego-szpitala-onkologicznego-we-wroclawiu

TVP dostanie dwa i pół miliarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja napisałem, ze fundacja robi przekręty? Nie mogę polemizowac z wkladanymi do ust nie moimi tezami. Jako Były pracownik Fundacji wiem, ze każdy grosz jest skrupulatnie sprawdzany i jakby Były przekręty to dawno by wyszły. Do dyskusji potrzeba przynajmniej dwóch osób. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...