Skocz do zawartości

Propozycja stacji Radiowych w Cyfrze + i nie tylko


michalzgierz1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem na pomysł by założyć taki wątek a w nim po układać Stacje Lokalne które są w 16 Województwach wiem że nie do zrealizowania ale pogadać zawsze można i tak by było najlepiej bo każdy by miał swoje stacje w pakiecie Cyfry + lub Cyfrowego Polsatu smile.gif

 

ID CYFRA + PR bez zmian (Jedynka,Dwójka,Trójka,Radio Euro i Polskie Radio Dla Zagranicy ) 10,892 FTA

ID CYFRA + RADIO (Radio ZET,Planeta FM,Radio PIN,TOK FM,Antyradio,Jazz Radio + Radio Eska,Eska Rock,Roxy FM,VOX FM,Radio WAWA,Radio PLUS,Złote Przeboje )

ID CYFRA + RMF bez zmian (RMF FM,RMF Classic,RMF Maxxx) 10,892 FTA off 12,284

 

utworzyć kanały ze stacjami lokalnymi dla 16 Województw smile.gif

 

ID CYFRA + MAZOWIECKIE (RDC,Radio OKO,Radio Bogoria,Radio Fama Soch,KRP Płock,KRP Podlasie,KRC,Radio Kolor,Radio Rekord,Radio Warszawa)

ID CYFRA + PODLASKIE (Radio Akadera,Radio Białystok,Radio Jard,Jard 2,Radio 5,Radio Orthodoxia,Radio Nadzieja,Radio Racja)

ID CYFRA + ŁÓDZKIE ( Radio RSC,Radio Żak,Radio Fama Tomaszów,Radio Victoria,Radio Łódź,Radio ZW,Radio Parada,Strefa FM,Radio Niepokalanów,Nasze Radio)

ID CYFRA + KUJAWSKO POMORSKIE (Radio HIT,Radio GRA,Radio PIK,Radio Weekend,Radio Nakło)

ID CYFRA + POMORSKIE (Radio Kaszebe,Radio Gdańsk,Radio Głos,)

ID CYFRA + WIELKOPOLSKIE (Radio Elka,Radio Emaus,Radio RMI FM,Radio Centrum,Radio Merkury, Radio Afera,Planeta 99,6,Radio SUD,MC Radio,Radio Blue FM,Radio Gniezno)

ID CYFRA + WARMIŃSKO MAZURSKIE (Radio Wama,Radio Mazury,Radio Olsztyn,Radio El,Radio Bartoszyce,Radio UWM FM,)

ID CYFRA + LUBELSKIE (Radio ER,KRZ,Radio Lublin,Akademickie Radio Centrum,Bon Ton Radio,)

ID CYFRA + ŚLĄSKIE (Radio EM,Radio Piekary,Radio Fan,Radio Anioł Beskidów,Radio Katowice,Radio 90,Radio CCM,Radio Express FM,

Radio NRJ FM,Planeta 95,1 FM,Radio Bielsko,Radio Vanessa,Radio Jasna Góra)

ID CYFRA + ŚWIĘTOKRZYSKIE (Radio Opatów,Radio Kielce,Radio Fama Kielce)

ID CYFRA + OPOLSKIE (Radio PARK FM,Radio Rodzina,Radio Opole,)

ID CYFRA + PODKARPACKIE (Akademickie Radio Centrum Rzeszów,Radio Leliwa,VIA - Katolickie Radio Rzeszów,Radio Rzeszów,Radio Fara,)

ID CYFRA + MAŁOPOLSKIE (Radio Kraków,Radio RDN Małopolska,Radio 100,5 Luzzz FM,Radio Alfa,AIN KARIM - Radio Skomielna Czarna,Radio Galicja,Radio Alex)

ID CYFRA + DOLNOŚLĄSKIE (Radio Wrocław,Radio RAM,Radio Elka Głogów,Muzyczne Radio,Akademickie Radio Luz,Radio Aplauz,Radio Sudety,Radio Traffic FM,Radio 105,5 Gold FM)

ID CYFRA + LUBUSKIE (Radio Index,Radio RMG FM,Radio Zachód)

ID CYFRA + ZACHODNIO POMORSKIE ( Radio Koszalin,Radio Kołobrzeg,Radio Północ Goleniów,Radio Szczecin)

 

celowo pominąłem wszystkie eski,roxy złote i inne gdyż w większości jest to ten sam program więc jedna Stacja wystarczy a te co dopisałem są lokalne z realizacją tego raczej nie możliwe ewentualnie to Pierwsze i Łódzkie po montażu dosyłu Kablami do Stacji Patio TV smile.gif

 

Czekam na wasze opinie to jest tylko rozmowa więc nic nie spekulujmy że ktoś z Platform to Przeczyta smile.gif

w ten sposób zasięg byłby idealny bez odbić zakłóceń itp jak w przekazie naziemnym

 

Pozdrawiam Michał smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, chyba tyle stacji to za dużo...

Mogliby jednak stworzyć coś takiego:

CYFRA+ PR Region:

Radio Gdańsk

Radio Koszalin

...

Czyli po prostu regionalne oddziały Polskigo Radia. Full sportu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pomysl dobry, ale gorzej z wykonaniem. Pomarzyc zawsze mozna. Ja bym proponowal to co kolega Janusz PR Region w ktorym bylyby 16 kanalow z osrodkow wojewwodzkich np. PR Warszawa, PR Wroclaw, PR Bialystok itp. Dodalbym jeszcze pakiet ESKA i wszystko oczywiscie FTA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam jeszcze pomysl na EPG, w ktorym znajdowalaby sie aktualnie lecaca w radiu pioseneczka :D . Zauwazylem takie cos na DELUXE Music, takze jest miescie muzyki. Wedluug mnie to doskonale rozwiazanie :D , bo czasami leci muzyczka i nie wiesz jaka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Na Twoje pytanie jest bardzo prosta odpowiedź - najważniejsze stacje radiowe Cyfra w swojej ofercie ma, a oferty poszerzać nie musi. Jak się trafi jakieś radio na HB 13E, to wtedy dodają. Większość abonentów nie interesuje oferta radiowa, lecz oferta telewizyjna i właśnie na tym skupia się Cyfra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście muzycznie RMF Maxxx nadaje o wiele lepszą muzykę niż ESKA. ESKA praktycznie w każdym mieście jest, RMF Maxxx np. w Lublinie niestety nie ma. Zawsze można by było dodać Radio WAWA, dobrą polską muzykę puszczają, niestety u mnie na tą częstotliwość weszła ESKA Rock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...

Coś ci się pomyliło Radio Kaszebe jest nadawane jako oddzielny kanał Radiowy pid Audio 1228 tak jak choćby Radio Złote Przeboje z TP Polsatu :) dopiero po iks czasu dodali je do listy choć było już długo jako FTA na 184 może umieszczą dla tych co nie mogą sobie ręcznie tej stacji wyszukać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

No niestety minęło już kilka miesięcy a Radia Kaszebe dalej niestety nie ma na liście Cyfry+ a szkoda bo moim zdaniem powinien się tam pojawić.

Myślę też że propozycja pana Michała powinna teraz nieco inaczej wyglądać a więc w głównych ścieżki dźwiękowe stacji radiowych powinny składać się z następujących stacji:

ID CYFRA + PR bez zmian (Jedynka,Dwójka,Trójka,Radio Euro i Polskie Radio Dla Zagranicy ) 10,892 FTA

ID CYFRA + RADIO 1 (Radio ZET,Planeta FM,Radio PIN,TOK FM,Antyradio - dzięki temu też nie będzie konieczności nadawania Złotych Przebojów osobno

ID CYFRA + RADIO 2 (Radio Eska,Eska Rock,Roxy FM,Radio Bajka,Radio WAWA,Radio PLUS,Złote Przeboje)

Także zmienił by się kształt paczki radiowej w przypadku Małopolski i wyglądało by to nastepująco:

ID CYFRA + MAŁOPOLSKIE (Radio Kraków,Radio RDN Małopolska,RDN Nowy Sąćz,Radiofonia, Radio Alfa,Radio Alex)

Szkoda tylko że włączenie takich lokalnych stacji nie jest możliwe bo znacznie polepszałoby to zasięg tych stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Więc może trzeba zacząć ten temat na forach ruszyć i zasypać ich także listami.Teraz są serwisy internetowe poprzez dekoder więc mogli by nad tym pomyśleć i podpisać parę stosownych umów jeżeli chodzi o stacje radiowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...