Skocz do zawartości

Facebook i Znajomi w pobliżu


emarti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu z aplikacji Facebook zniknęła mi funkcja "Znajomi w pobliżu". Nic nie zmieniałem w ustawieniach telefonu jak i samej aplikacji FB. Upewniałem się w ustawieniach czy Facebook ma przyznane prawa do lokalizacji i są jak najbardziej włączone. Czy ktoś ma też taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facebook w ogóle od pewnego czasu "kombinuje" przy aktualizacjach ukrywając wcześniej widoczne funkcje. Śmiem twierdzić, że robią to specjalnie by utrudnić, użytkownikom łatwiejsze znajdywanie potrzebnych funcji, by dłużej je znajdywali i by dłużej "siedzieli" na ich portalu i wchodzili głębiej w apikację , a nie po krótkim czasie się wylogowywali. Słabe to trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nie mam prawie 2 tyg. Wysyłałam błędy na fb ale nic to nie dało. Inni mają ja nie mam 

W dniu 10.01.2022 o 17:54, emarti napisał:

Kilka dni temu z aplikacji Facebook zniknęła mi funkcja "Znajomi w pobliżu". Nic nie zmieniałem w ustawieniach telefonu jak i samej aplikacji FB. Upewniałem się w ustawieniach czy Facebook ma przyznane prawa do lokalizacji i są jak najbardziej włączone. Czy ktoś ma też taki problem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@justa3240 To jest nas dwóch przynajmniej w tej chwili 😅 Ja też odinstalowałem aplikacje i ponownie ściągnąłem i bez zmian, nie ma tej funkcji. O tyle to jest dziwne że nic nie grzebałem w ustawieniach aplikacji czy telefonu. Po prostu nagle któregoś dnia zobaczyłem że nie ma tego. A czy znajomi widzą Cię u siebie że jesteś w danym miejscu czy zniknęłaś? Śmieszne jest też to że nie ma normalnego kontaktu z Facebookiem już nie mówię o infolinii tylko jakiś czat czy e-mail. Pytania przez ich "pomoc" słyną z tego że pozostają bez odpowiedzi albo odpowiedź przychodzi po kilku miesiącach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2022 o 23:27, emarti napisał:

@justa3240 To jest nas dwóch przynajmniej w tej chwili 😅 Ja też odinstalowałem aplikacje i ponownie ściągnąłem i bez zmian, nie ma tej funkcji. O tyle to jest dziwne że nic nie grzebałem w ustawieniach aplikacji czy telefonu. Po prostu nagle któregoś dnia zobaczyłem że nie ma tego. A czy znajomi widzą Cię u siebie że jesteś w danym miejscu czy zniknęłaś? Śmieszne jest też to że nie ma normalnego kontaktu z Facebookiem już nie mówię o infolinii tylko jakiś czat czy e-mail. Pytania przez ich "pomoc" słyną z tego że pozostają bez odpowiedzi albo odpowiedź przychodzi po kilku miesiącach. 

Nie wiem o co w tym chodzi. Tak sprawdzalam u innych i byłam na lokalizacji. Najlepsze jest to, że niby w ustawieniach mam lokalizację wlaczona. U 5osob sprawdzalam mają ta funkcję. Pisałam też na fb na to rzekoma pomoc i nic. Tylko że była odpowiedź od systemu, że dziękują i postarają się naprawić błędy. A co jest najlepsze, że sprawdzalam lokalizację kogoś tam w środę po południu a wieczorem już tego nie było... Nie wiem gdzie się z tym kierować. Niby tam Jest jakiś kontakt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@justa3240 Dziś patrzyłem i wróciła mi ta funkcja Znajomi w pobliżu. Nagle a wcześniej nie było żadnej też aktualizacji Facebooka, nie ma żadnej odpowiedzi od nich na moje dwa zapytania w tej sprawie. Po prostu pojawiła się ta funkcja więc zobacz u siebie a jeśli nie będziesz miała to zapewne pojawi się niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...