Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wprawdzie C+ ma naprawdę dobrych komentatorów, ale te skróty bez nich ogląda się bardzo dobrze.

 

Przyznam się również, że czasami jak mnie denerwuję komentarz z żużlowego Grand Prix, lub ligi hiszpańskiej gdzie komentatorzy są na dramatycznie niskim poziomie, to zdarza mi się przełączyć na tp 10.892 i przekaz Canal+ Sport bez komentarza. Tylko i wyłącznie z odgłosami ze stadionu, hali itp. :) Serwis nosi nazwę 4823 i jest dostępny dla tych, którzy mają multipakiet C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mecz Real - Barcelona 16 kwietnia będzie transmitowany w Canal+. Wg mnie to nie fair w stosunku do tych, którzy wykupili opcję Canal+ Sport. Niedawno mecz Juventus - Milan również był relacjonowany w Canal+. Sam miałem na początku Canal+ Sport, ale na szczęście zamieniłem na Canal+ HD, bo byłbym teraz solidnie wnerwiony. Są trzy kanały sportowe, a oni mecze hitowe puszczają w Canal+. Przecież mecz zaczyna się o 22, a Liga+ akurat wtedy się kończy, więc w czym problem? Studio można sobie darować. Mi akurat to obojętnie, ale Ci którzy mają wykupiony Canal+ Sport, aby ogladać najlepsze mecze, bez filmów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majac Pakiet Canal+ masz wszystkie Canal+,c+Film,C+Sport,C+Sport2,C+Gol. Wiec w czym problem, ze gran derbi w c+??Nierozumiem ciebie lukas.

 

No lukas nie jest wnerwiony. Wnerwieni są Ci, którzy skusili się na pakiet Canal+ Sport (był taki) w którym z paczki C+ były tylko Sport, Sport 2 i GOL :smile: posiadacze tego pakietu jednak gran derbi nie zobaczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co oni robią.Zabrali danie głównie i nic oprócz tego nie pokazują. Normalnie zachowują się jak Polsat. Wkurza mnie takie coś,płacę abonament żeby coś oglądać a nie czarny ekran. Powinni dać ten Milan live a na Golu np Lille -Bordeaux. Wychodzi na to że w ten weekend będzie jedna transmisja live z ligi włoskiej.Kanał premium pełną gębą. Rok temu dzielili prawa z konkurencją to widz mógł więcej zobaczyć ale na 2 platformach. Teraz mają całość i jest gorzej. Kupili prawa do całej ligi a pokazują 2 mecze. Sami nie pokażą i innym nie dadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co oni robią.Zabrali danie głównie i nic oprócz tego nie pokazują. Normalnie zachowują się jak Polsat. Wkurza mnie takie coś,płacę abonament żeby coś oglądać a nie czarny ekran. Powinni dać ten Milan live a na Golu np Lille -Bordeaux. Wychodzi na to że w ten weekend będzie jedna transmisja live z ligi włoskiej.Kanał premium pełną gębą. Rok temu dzielili prawa z konkurencją to widz mógł więcej zobaczyć ale na 2 platformach. Teraz mają całość i jest gorzej. Kupili prawa do całej ligi a pokazują 2 mecze. Sami nie pokażą i innym nie dadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowal jest dobrym ekspertem i zna sie na pilce hiszpanskiej jak malo kto. O co Wam chodzi? Do tego bardzo dobrze zachowali się ludzie z CANAL+, bo, gdy pokazywali imie Kowalczyka to zawsze było pod nim - "ekspert Polsat Sport". Ode mnie maja + za to. Sama relacja i studio Gran Derbi jak zwykle jak to Canal+, czyli 10/10. Swietna stacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
O co Wam chodzi?

O to, że dziwne, że Polsat go puścił ;) Chociaż patrząc przez pryzmat współpracy w kierunku nabycia ESA, nie wydaje się to aż tak nieprawdopodobne.

W ramach ciekawostki przytoczę taką (podobną) historię: Leszek Orłowski miał współkomentować Ligę Mistrzów w nSporcie od pierwszej kolejki. Był już nawet wpisany na wykazie, jednak w końcu nie komentował. Dlaczego? Otóż Orłowski chciał, aby anonsowano go jako "eksperta CANAL+ Sport". nSport oczywiście się nie zgodził ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oprawy Gran Derbi. Świetne studio, świetny komentarz prosto ze stadionu. Po prostu wzorowa realizacja takiego wydarzenia. Brawo Canal+! Cieszę się, że liga hiszpańska zostaje w Canal+ przez kolejne 3 lata. Mam nadzieję, że Darek w środę też pojedzie do Walencji, a nie będzie smęcił z Warszawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Mam nadzieję, że Darek w środę też pojedzie do Walencji, a nie będzie smęcił z Warszawy...

Tak Dariusz Szpakowski będzie komentował wprost z Estadio Mestalla wraz z Mirosławem Trzeciakiem :]

Co do transmisji w Canal + ? Według mnie prefekcja! :D

Ciekawe czy TVP zaprosi do studia "wielkiego eksperta" Wojciecha Kowalczyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...