Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, cidik napisał:

Canal+ ma teraz nową strategie. Produktem premium jest już nawet 2 liga hiszpańska emoji23.png widać są tak zdesperowani, że są gotowi w razie ewentualnej straty ekstraklasy, nabyć 1 lige i zrobić z niej również produkt premium emoji23.png

Pokazuje 2 ligi hiszpańska z powodu umowy na la ligę. Był pakiet razem. 

A chcą u nas zrobić ekstraklasa i 1 liga i liga kobiet taki pakiet chcą otworzyć. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, cidik napisał:

Canal+ ma teraz nową strategie. Produktem premium jest już nawet 2 liga hiszpańska emoji23.png widać są tak zdesperowani, że są gotowi w razie ewentualnej straty ekstraklasy, nabyć 1 lige i zrobić z niej również produkt premium emoji23.png

 

Nową? Przecież od wielu lat już mają dużo niszowych rozgrywek, a ostatnimi prawami "premium" jest liga angielska, którą tracą od przyszłego roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię Dębińskiego w "Lidze+" (moim zdaniem znacznie lepiej prowadzi ten program niż Wodziński). Do tego świetnie zna francuski. Od niedawna jest też stałym ekspertem w programie Smokowskiego o Ligue 1 na Kanale Sportowym.

 

Natomiast Wieszczycki to dla mnie jeden z najlepszych ekspertów przy Ekstraklasie. Lubię jak jest w studiu "Ligi+Extra" - moim zdaniem znacznie lepszy niż chociażby od Jóźwiaka (który też swoją drogą komentuje ligę francuską). 

 

Jest też Michał Bojanowski, ale według mnie jako ekspert jest świetny - widać, że interesuje się francuską piłką. Ale już jako komentator nie za bardzo. Idzie zasnąć przy jego komentarzu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/211769/canal-nabyl-prawa-do-transmisji-turnieju-w-padla.html

 

Skończcie już z tym dziadowskim Viaplay, chociaż w tym temacie. Puchar Narodów Afryki czy Afrykańska Liga Mistrzów to rozgrywki, na które byłoby mi szkoda prądu, więc nie ma się czym podniecać. Natomiast, to co zrobił CANAL+ przechodzi ludzkie pojęcie. Jak mają kupować taki  s y f  jak jakiś turniej w padla, to najlepiej niech już nic nie kupują i przeznaczą te pieniądze na wzbogacenie oferty filmowej. To jest kompletna żenada, a tego szkodnika od sportu to powinni dyscyplinarnie wyp****** na zbity pysk za działanie na szkodę firmy. To jest człowiek, który, nie tylko zepsuł ofertę sportową CANAL+, ale też rozwalił całą redakcję sportową. Mam już serdecznie dość tego typa. Gość, który w kółko się lansuje, a nie reprezentuje sobą kompletnie nic. Niech jeszcze kupi turniej w bierki... k*****.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W online też ostatnio pokazywali transmisje które nie zmieściły się na kanałach sat. Więc nie zdziwi mnie, jak za kilka lat na satelicie zostaną 2-3 kanały z paczki Canal+, a reszta trafi jako stream do Canal+Online.
Co do serwerów. Już powoli rezygnują z cdnów Orange i przechodzą na swoje. Więc raczej lepiej nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest banalnie prosta. Według ciebie "tylko dwie transmisje", a dla mnie o dwie transmisje za dużo. Transmisje piłkarskie, które są warte uwagi i cieszą się sporym zainteresowaniem, CANAL+ potrafi pokazać w szerokim wymiarze przez satkę, ale tu piszemy o jakimś padlu, którego miejsce jest w telewizji regionalnej. Nikt tego nie będzie oglądał, dlatego dziwię się, że nie wrzucili wszystkich transmisji do streamingu. Miejsce sportu typu premium jest w telewizji linearnej, natomiast dla takiego padla idealnym miejscem jest właśnie Viaplay, dlatego szkoda, że tak to się wywróciło. Viaplay niszczy wszystko co kupi, dlatego strasznie żal mi Premier League - to jest jawne marnowanie potencjału tak wielkich i wspaniałych rozgrywek, dla których naturalnym domem jest CANAL+, a nie jakieś marnej jakości 720p, ścinające się serwisy streamingowe. Po prostu wielka szkoda, że od nowego sezonu będzie trzeba wyłapywać "nieoficjalne" transmisje internetowe ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Oby ten turniej w padla był w 4K, bo nie zniosę jakości VHS jak w Viaplay na którym też już był 😃

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

17 minut temu, cidik napisał:

Przeniosłeś się w czasie, że widziałeś Premier League w Viaplay w 720p?

Premier League jest w skandynawskich Viaplay w 720p.  U nas nie wiadomo jak będzie. 

19 minut temu, CashBackPlease napisał:

Miejsce sportu typu premium jest w telewizji linearnej

Trudno się nie zgodzić. 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, bgmnt napisał:

Ja na razie widzialem w 576p (jeśli, bo może niżej) w Canal+, więc 720p będzie sporym ulepszeniem :).

 

cplus2.jpg

To ten sam screen sprzed dwóch miesięcy? Nadal jest taki obraz na meczach Premier League? Występuje taka sytuacja na wszystkich spotkaniach z tej ligi?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...