Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lakiman

Oferta sportowa w C+ robi się już żenująca.

4 minuty temu, mateusz14422 napisał:

 Za chwilę przetarg na PKO Ekstraklasę.

Może na spółkę z Eleven ... :-D

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą sprawę to za 8 zł ktoś może mieć w eleven ligę francuską,  pół hiszpańskiej, włoską. W C+ za 25 zł drugie pół hiszpańskiej, dubel z francuską oraz narazie polska. Nie jest pewne co z NBA, angielska się kończy, poska zaraz będzie przetarg.  Nie ma co liczyć PGE ekstraligi,  która jest w nSport +.

Edytowane przez mateusz14422
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak się wytłumaczą z tej straty. Tak jak kiedyś? Że teraz będą w produkcję filmowo-serialową bardziej inwestować? 😀

 

Na pewno w tej sytuacji najbardziej cieszy się Ekstraklasa. C+ nie ma już ligi angielskiej, Ligi Mistrzów, a więc Ekstraklasa to dla nich typowe "być albo nie być".  A Ekstrakasa na pewno to odpowiednio wykorzysta. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że poleci tekst o "agregacji" treści. :D

Teraz, mateusz14422 napisał:

Pytanie czy i tą ligę na wyłączność pozyskają.

No jak nie pozyskają i tej to raczej nie mają czego szukać w naszym kraju. 

 

Swoją drogą kiedyś miałem ich dla Ekstraklasy,  Ligi Mistrzów i EHF Ligi Mistrzów.

Z całej trójki została się tylko Ekstraklasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przemek2892 a jakie ma to znaczenie? Jak konkurencja postawi więcej kasy na stół to prawa pójdą gdzie indziej. 

 

Masz przykład z ligą angielską. Wielu mówiło, że te prawa na pewno zostaną w C+, bo są od ponad 25 lat i ma dobre relacje z C+. 

No i jak widzisz - niewiele to dało. :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Zobaczymy jaka będzie cena za C+ u operatorów kablowych i przez internet.

Zamiast coś pozyskiwać, to systematycznie tracą  lub dzielą się prawami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniła pani z propozycją przedłużenia umowy. 

 

Jeszcze nie wiedziała o utracie praw do ligi angielskiej. 

Mało tego - zapewniała mnie, że "prawa są na bieżąco przedłużane".

Powiedziałem, żeby Google użyła. 

 

Zapytałem jaki rabat uzyskam z powodu utraconych praw sportowych. Uzyskałem odpowiedź: "nie udzielamy żadnych rabatów z tego powodu". 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co? Płace dużo kasy za różne kanały, ale przedwszystkim piłke, i dostało podzielone z Eleven LL i L1, i Serie A którą posiada 11? A z tych lig interesuje mnie tylko liga hiszpańska (bo Real). I za co ja będe płacił? Gadał ktoś już z nimi? Bo jak będe dzwonił, to chce wiedzieć, jaka jest ich strategia, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kamil2505 napisał:

Przed chwilą dzwoniła pani z propozycją przedłużenia umowy. 

 

Jeszcze nie wiedziała o utracie praw do ligi angielskiej. 

Mało tego - zapewniała mnie, że "prawa są na bieżąco przedłużane".

Powiedziałem, żeby Google użyła. 

 

Zapytałem jaki rabat uzyskam z powodu utraconych praw sportowych. Uzyskałem odpowiedź: "nie udzielamy żadnych rabatów z tego powodu". 🤣


Przecież ludzie którzy tan pracują robią to po to żeby zarobić a nie dlatego że ich pasją jest telewizja satelitarna a już na pewno Pani nie interesują prawa sportowe c+ (miała prawo jeszcze tego nie wiedzieć, albo dostali takie instrukcje  żeby jeszcze o tym nie mówić......

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, _Artek_ napisał:


Przecież ludzie którzy tan pracują robią to po to żeby zarobić a nie dlatego że ich pasją jest telewizja satelitarna a już na pewno Pani nie interesują prawa sportowe c+ (miała prawo jeszcze tego nie wiedzieć, albo dostali takie instrukcje  żeby jeszcze o tym nie mówić......

 

7 minut temu, 123czarodzieje napisał:

ale wy serio uważacie że jakiś bogu winny konsultant będzie wam dawał pakiet o połowę taniej, bo dziś rano dowiedzieliście się o stracie ligi angielskiej? xD

 

3 minuty temu, 123czarodzieje napisał:

to nie płać, ale niech niektórzy nie oczekują, że jak info poszło o 8 rano to o 9:00 będzie dla nich przygotowana nowa oferta uwzględniająca brak PL

A gdzie ja napisałem, ze oczekuje "pakiet o połowę taniej"???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie :D będzie co najwyżej instrukcja żeby jeszcze przez rok o tym nie mówić niestety zadaniem wielkiej korporacji jest "wydymać Kowalskiego" bo większość wydymać się da a to że 1 na 1000 będzie wiedział. kto za rok będzie miał prawa do PL to tylko jego profit 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...