Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Placisz za kanal PREMIUM?Placisz,ja place,wiec i WYMAGAM.Jak bym chcial retransmisje,to wzialbym CP i zamiast np ogladac wczoraj Liverpool-Bolton,obejrzalbym dzisiaj...Doprawdy porywajace widowisko,a wynik caly swiat zna od doby.Za retransmisje powinno sie placic o polowe taniej.Moze jeszcze N-kowicze niech zaczna ogladac LM z 15 minutowym poslizgiem,tez bardzo fascynujace zajecie,a jakiez emocje...Do d... z taka platna telewizja.Kiedys na zywo,bylo na zywo i za darmo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Płacę za kanały Premium, ale bardziej interesują mnie filmy niż sport, dlatego nie będę wnikał czy 2 godziny poślizgu mają czy idą z programem na żywo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powaznie tylko dla filmow wziales multiplex?Ja wolalbym Vod z N-ki,patrzac tylko pod tym katem.Dobrej ligi pilkarskiej jednak nigdzie wiecej legalnie nie zobacze,wiec ja bylem zmuszony wziac Cyfre z ta opcja.Filmy oczywiscie tez ogladam,ale nie sa glowna przyczyna mojego wyboru platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacę za kanały Premium, ale bardziej interesują mnie filmy niż sport, dlatego nie będę wnikał czy 2 godziny poślizgu mają czy idą z programem na żywo :P

 

I słusznie nie ma co wnikać w to dalej :wink: prawdziwe mecze bez takich opóźnień w czasie to tylko na stadionie można obejrzeć :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Powaznie tylko dla filmow wziales multiplex?Ja wolalbym Vod z N-ki,patrzac tylko pod tym katem.Dobrej ligi pilkarskiej jednak nigdzie wiecej legalnie nie zobacze,wiec ja bylem zmuszony wziac Cyfre z ta opcja.Filmy oczywiscie tez ogladam,ale nie sa glowna przyczyna mojego wyboru platformy.

 

Gdy brałem C+ Nki nawet w planach nie było :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacę za kanały Premium, ale bardziej interesują mnie filmy niż sport, dlatego nie będę wnikał czy 2 godziny poślizgu mają czy idą z programem na żywo :P

 

I słusznie nie ma co wnikać w to dalej :wink: prawdziwe mecze bez takich opóźnień w czasie to tylko na stadionie można obejrzeć :twisted:

 

Nie rob jaj :lol: Proponujesz zeby kazdy kibic jezdzil na mecze NBA do Stanow,na mecze ligowe Barcelony,czy Realu do Hiszpanii?I to czesto bez mozliwosci zakupu biletu?Kogo byloby na to stac i kiedy mialby czas zarobic na to pieniadze?Mam nadzieje,ze to taki zart,bo pomysl delikatnie mowiac poroniony.

Ja N-ke przetestowalem zaraz po starcie,ale byla wtedy dnem i musialem przeprosic sie z Cyfra.Prawdopodobnie jeszcze raz jej zaufam,ale mam wrazenie,ze za rok(jesli dadza mi roczna umowe,jesli nie to juz niedlugo),albo tam wroce,albo wezme po pol pakietow z obu platform,w miare sie uzupelniajacych oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

@michal218 ja wierzę, że Nka niedługo wprowadzi moduły CI i będzie można kupić ich ofertę bez VOD, wtedy też sobie kupię ich pakiecik jako uzupełnienie C+ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

my tu piszemy ze mecz zaczal sie 1,5 minuty pozniej niz na zywo , mamy najlepsza pilke i inne super sporty , / swieta sa pelne ciekawych propozycji i. kilka swietnych sie skonczylo/ na cp np byl sie mecz celtiku , oni sie ciesza , a u nas leci na zywo barcelona -real , a my marudzimy. piszmy pozytywnie, zachecajmy innych do kupowania cyfry , jestem jednym z pierwszych abonamentow, jestem bardzo zadowolony, wiecej optymizmu , wesoluch swiat dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to wisi,ja nie mam zamiaru niczego wychwalac.Dziwi mnie natomiast i denerwuje cieszenie sie z byle czego i zachwalanie np pakietu familijnego w CP("bo ma kanaly o roznej tematyce"-tylko jakie(poziom oferty i ile?)).To jest zenujace...Mamy to na co nas stac i pozwala tez czas(sens zakupu),ale nie wychwalajmy zwyklego badziestwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszmy pozywne rzeczy wytykajmy bledy i cieszmy sie tym co mamy np polsatowcy chwala swiateczna oferte , mecze 2 ligi angielskiej a unas dyskusja ze mecz zaczal sie z 15 min poslizgiem malo pochwal , a z ta reklama to zle ujolem / moj blad/ zastanawia mnie ten fenomen liczby abonamentow cp , rozmowy z nimi nic mi nie daja , slysze tylko cena mala a cyfra kosztyje 100 zl , n tez droga, czlowie nie ma czasu na ogladanie tylu kanalow co proponuja platformy, moze ludzi nie obchodzi wi elki s port , nie bede sie tu rozpisywal wracam do meczy barcelona -real /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wielki sentyment do c+ / ludzie sie smiali ze mnie jak kupowalem analogowa werrsje i placilem 36 zl , tylko moj ojciec mnie pochwalil i tylko zacieral rece jak byl boks zawodowy w nocy , zawsze ogladal na zywo i cala transmisje/ , zaraz ktos doda ze nie mozna zyc wspomnieniami , ale jest to dla mnie najlepsza platforma / mam n , a cp mialem 13 miesiecy/ . uwazam ze c+ razem z 2 pakietami n / sport i film/ to idealna platforma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś z was powiedzieć na jakiej zasadzie oni dobierają transmisje meczy ligi angielskiej w c+ :?: Jak mogli w św.Szczepana transmitować MU z sunderlendem jak przecież każdy kto ogląda na bieżąco mecze wiedział że to będzie pogrom tylko nie wiadomo w jakim wymiarze skoro Ferguson oszczędzał swoje gwiazdy. Otwieram gazetę a tam czytam o meczu Chelsea -AV i aż mnie telepie. 8 bramek, trzy czerwone kartki :shock::!: a dziennikarz jeszcze pisze że za takie mecze kibice kochają premier legue. Czy nie można było przynajmniej zapewnić widzom retransmisji tego spotkania :?::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...