Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i z tego co opowiada, mozna dojsc do wniosku ze oglada juz dosc dlugo Premiership

Specjalista z forum C+ twierdzi co innego :D

 

.Te połączenie moim zdaniem to jedna wielka klapa i żenada jak przeczytałem że mecz CIty-Newcastle ma komentować p.Jagoda który nie ma wiedzy o PL i pewnie się po nocach przy Red Bullu żeby cokolwiek się dowiedzieć o tej lidze.

 

Ale tak to jest, jak się ocenia komentatora a się go nigdy nie słyszało. Siłą rzeczy musiał oglądać Premier League, choćby po to by mieć coś do powiedzenia w PPP czy podczas transmisji LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ Sport, stacja, która zwracała na to dużą uwagę, Nahorny podczas meczów Premier League też, a teraz pierniczą przy hymnie LM... To już nawet w nSport nie gadali.

Tyle że to jest hymn komercyjnych rozgrywek, a nie jakiegoś kraju. W innych krajach komentatorzy też nieraz mówią w trakcie odgrywania tego utworu.

 

Surma/Gleń,Ryczel, to byli niezli komentatorzy, dlaczego nie ma ich w rozpisce a są Wróblewskie i Olbrychty???

Wróblewski jak to Wróblewski, w końcu to tylko reporter, ale ekspert po prostu miażdżył :D Po Kairacie Kałmaty wyłączyłem dźwięk.

Nie spodziewałem się, że tak szybko zatęsknię za Terleckim przy LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie wyglądało to studio podczas Ligi+ bądź Ligi+ Extra. A samo studio ładne, podobne do tego z nSport.

 

@mundofoot.pl

Takie wpadki można wybaczyć, bo kazachska piłka to dla nas totalna egzotyka, choć jeśli mówi się jakieś ciekawostki to powinno się wiedzieć co się mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda ciężko jeszcze ocenić całe studio, ale powiem to co widzieliśmy: studio w mojej opinii ładne, zdecydowana poprawa w stosunku do tego z nSport. Do tego wreszcie ogarnięci goście oraz prowadzący, chociaż Ryczel trochę jakiś zestresowany, a tekst "no, Piotrek, zaczynaj" mnie rozwalił. Ale ma dystans, obrócił w żart i jakoś wyszło ;) Podoba mi się też ten pomysł z tymi dziennikarzami, którzy siedzą z boku i ogarniają swoje mecze. Zobaczymy jak to będzie wyglądało lepiej. Świetnie podsumował ich Rosłoń "komisja kontroli gier i zakładów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego wreszcie ogarnięci goście oraz prowadzący.

 

Soryyy ale Michał Pol dawał mi więcej emocji :D

Dziennikarze Canal+ są mało zaskakujący, a Rosłoń nudzący (jak dla mnie). :D

 

Świetnie podsumował ich Rosłoń "komisja kontroli gier i zakładów".

 

Zwykły żart. Ale oczywiście powiedział to dziennikarz Canal+ to musi być "świetne". Gdyby powiedział to Jagoda albo Ryczej to pewnie byłoby beeeeeee :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pola Ci brakuje w studio ? No proszę Cię, on akurat jest jeden z gorszych. Gada ogólnikami. Potrafi się zachwycać tylko Lewandowskim i Borussią. Zero obiektywizmu, nie ogląda w całości meczów. I ten jego twitter, a poza tym suszy zęby jak jakiś nienormalny. Akurat Mielcarski i Rudzki biją go na głowę. Dwie klasy wyżej jako eksperci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...