Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Są, dopóki nie było skrótów z Serie A to pokazywali bramki z naszej ligi.

Bramki? Bramki to są i w TVP1.

Skoro C+ jest taki profesjonalny, to niech pokazują w jednym programie (czy Liga+ Extra czy jakiś specjalnie utworzony) porządne skróty ze wszystkich meczów, najlepiej od razu z analizą i to większej liczby sytuacji z każdego meczu niż Lidze+ i Lidze+ Extra. Bo teraz "zmuszają" do nagrania iluś meczów i programów, żeby zobaczyć wszystkie skróty.

 

Już nie przeszadzajcie z tymi skrótami, bo brzmi to wręcz absurdalnie. Macie "Trzecią połowę" w Lidze +Extra i starczy, wszystko co trzeba tam ujęte :mrgreen:

Poza tym program L+extra jak sama nazwa wskazuje ma byc coś ekstra czyli zapraszany jest gość/czasami dwóch więc muszą czas wykorzystać na rozmowę z nim, a nie na pokazywanie przez godzinę skrótów z meczów.

No i tak jak ktoś już wyżej wspomniał macie obszerne skróty w Lidze+, a także w Granej Niedzieli wieczorem więc nie rozumiem tego hałasu o nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,bo ja nigdy nie oglądałem L+E i byłem przekonany,że to porządny magazyn ze skrótami wszystkich spotkań ,anlizami,a teraz się dowiduję,że to takie ligowe Cafe Futbol Canal+. Jak widać w tym kraju nie będzie JEDNEGO porządnego magazynu z obszernymi skrótami spotkań, analizą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejka marzeń. Jest Jagoda, wraca Murawski teraz tylko czekać, aż za tydzień kolejnymi postaciami z nSport będą Kalinowski i Terlecki i się zacznie męka przy słuchaniu komentatorów niczym w TVP :(

 

Jedyny pozytyw jest taki, że jest dość spora rotacja na spotkaniach ekstraklasy (w ten weekend w końcu nic nie będzie komentował Jezierski).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, nie dość, że Jagoda dołączył do redakcji to jeszcze to - http://media2.pl/media/104866-Coraz-wie ... trzow.html . Tragedia, powiem szczerze, że mnie denerwuje już trochę ta fuzja, bo miało być lepiej, a jest coraz gorzej.

 

Co w tym złego? ! Dobrze że dają mecze w nsport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobrze, że zostawili jako Szefa redakcji sportowej T. Smokowskiego, bo coraz więcej osób z d. Cyfry+/Canalu+ już nie pracuje. Dzisiaj np. na satkurierze pisali o odejściu gościa z Hyper+. Część kadry zwalniali już od Stycznia bodajże. Mam coraz większe wrażenie, że N'ka po prostu "przejeła" Cyfre+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejka marzeń. Jest Jagoda, wraca Murawski teraz tylko czekać, aż za tydzień kolejnymi postaciami z nSport będą Kalinowski i Terlecki i się zacznie męka przy słuchaniu komentatorów niczym w TVP :(

 

Jeśli zostawili Jagodę, to myślę, że również zostawili całą śmietankę nSportu - Kalinowskiego, Ryczela, Salaka, Karpińskiego.. Nie słychać jakoś, by po fuzji "polała się krew" i zostali masowo zwalniani ludzie z enki. Za to widzimy, jak sprytnie odsuwani są na dalszy plan ludzie z C+ - chociażby Daria Kabała-Malarz, która obecnie jest tylko reporterką na meczach Ekstraklasy.

 

Myślę, że Sergiusza trzymają na LaLiga, pasuje temperamentem :) Oh, jak chciałbym się mylić..

 

Sprytnie to sobie wymyślili, bo powolutku zaczęli wprowadzać do ekipy C+ komentatorów z nSportu. Najpierw tych najlepszych, którzy spotkali się z ciepłym przyjęciem. Powoli jednak trzeba zacząć szukać roboty dla starych wyjadaczy.. a nowy sezon piłkarski tuż tuż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że tak to właśnie będzie wyglądać. LM i LE pewnie głównie padnie łupem dotychczasowych komentatorów nSport, a gościnnie pojawi się ktoś z C+, tak jak ma to miejsce teraz przy ekstraklapie, gdzie główny człon to komentatorzy C+, a gościnnie pojawiają się ci z N.

 

Zobaczymy jak to będzie wyglądać jeśli chodzi o ligi zagraniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu potwierdzenie, że Ryczel i jak wcześniej było wiadomo Kalinowski są częścią ekipy komentatorów nc+:

 

Informacji dotyczących sytuacji kadrowej połączonej redakcji nSport i Canal+ Sport ciąg dalszy. Jak udało nam się dowiedzieć, w trwającym sezonie usłyszymy dwóch czołowych komentatorów nSportu - Grzegorza Kalinowskiego i Sergiusza Ryczela.

 

- Grzegorz Kalinowski i Sergiusz Ryczel są członkami nowego zespołu redakcyjnego nc+ i w różnych rolach będą pojawiali się w kanałach sportowych naszej platformy – powiedział 2x45.com.pl Michał Kocięba, kierownik ds. komunikacji i PR kanałów sportowych nc+.

 

Decyzja Tomasza Smokowskiego może wydawać się niezrozumiała, ponieważ zarówno Kalinowski, jak i Ryczel nie cieszą się zbytnim uznaniem. Pierwszemu wygarnia się faworyzowanie Legii, a drugiemu Borussii Dortmund i zbyt emocjonalny komentarz. „Czarną trójcę” uzupełnia Wojciech Jagoda, który skomentuje piątkowe spotkanie Zawiszy Bydgoszcz z Pogonią Szczecin.

 

Dotychczas kierownictwo sportu w nC+ słynęło z dobrych opinii. Teraz najpewniej szybko sytuacja ulegnie zmianie o 180 stopni i mnóstwo internautów wypisze wiele negatywnych komentarzy skierowanych pod ich adresem. Nie ma co ukrywać – to wizerunkowy strzał w stopę.

 

Zaczynamy się mocno zastanawiać nad oglądaniem tych transmisji bez dźwięku. Przynajmniej jeszcze bardziej skupimy się na meczu…

 

 

za http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/2076 ... a-krytyki/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...