Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd wy się bierzecie.

 

Sam sobie pomysł skąd ty się wziąłeś bo ja napewno nie będe sobą tak wymachiwał.Sobie uważaj co mówisz

Piszesz jakieś głupoty nie wiadomo skąd. Nie doczytasz do końca a piszesz jakieś bzdury. Najlepiej się zapoznaj z tym co masz zamiar komentować a potem komentuj. Według twojego toku myślenia dojdziemy do wniosku, że to Rywin odpowiedzialny jest co się dzieje w naszej piłce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni post na te temat tutaj. To była delikatna opinia na temat. Śmiać mi się chce jak ludzi piszą jakieś głupoty tego typu. gdzie doczyta, że jest jara nie wie za co więc se dopowie i powstaje jakieś dziwne zamieszanie i ludzie wydaja wyroki. Ja dziś sobie specjalnie przeczytałem to długi uzasadnienie UOKiK. Każdy może je znaleźć, ba nawet dałem linka do niego. Ale takie postępowanie jest normalne w naszym kraju gdzie plotka goni plotkę i zawsze szuka się podstępu. Tyle tego offtopicu i na dalszą kontynuacje dyskuje zapraszam do linka podanego przez Bogdana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do primera division to w tym roku jest nudna jak flaki z olejem. Barcelona w kryzysie, gra coraz nudniej choć 1 miejsce na szczeście utrzymują Real M kryzys jescze większy niż był a za ich ogladanie powini dopłacać.Nawet mój brat zagorzały kibic królewskich całkowicie odpuścił ich mecze w tv.Valencia to Valencia swój styl mają gdyby nie taka plaga kontuzji to sądze że mieliby 1 miejsce no i na koniec Sevilla która jak narazie prezentuje się najkorzystniej ,grają miły,szybki choć twardy futbol i na tle słabych gigantów mają szanse na mistrzostwo.To tyle już mi się nie chcę pisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien że na prawa do Orange Ekstraklasy PS czy N długo nie będzie stać. Chyba że C+ by się sam wycofał a w tedy stracą kluby /mniejsze pieniądze/.Ale myślę że się do tego czasu wszystko wyjaśni i C+ będzie przez wiele dalszych lat dalej pokazywał polską piłkę.Pisanie o tym że liga polska będzie w PS to jakieś wygórowane marzenia - bo przecież wszyscy wiemy jak PS umie kupować prawa do piłki nożnej. Acha jeszcze jest Sport Klub który może wiele namieszać przynajmniej PS co już pokazał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz konkursu rzutów za 3 i meczu piątkowego i konkursu z Barkleyem ogólnie to zawód. Konkurs w wsadów sama śmietanka w jury. W zasadzie nie było rewelacyjnych dunków jak rok temu czy 2 lata temu. No i Tyrus Thomas który chyba za względu na swoje słowa, że jedzie po tylko po kasę został wyeliminowany specjalnie bo jego wsad ala Kenny Smith nie odbiegał od innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja Canal+ dostępna na platformie CYFRA+ będzie transmitowac po trzy mecze w każdej kolejce,wszystkie na żywo.

 

 

Większosc transmisji będzie odbywac się w weekendy ,a pozostałe spotkania będzie można obejrzec w klubie Kibica.Skróty spotkań oraz bramki z bieżącej kolejki będzie można zobaczyc w programach Liga+ i Liga+ Extra.

Ligę + w sobotnie wieczory prowadził będzie Andrzej Twarowski natomiast Ligę + Extra Andrzej Twarowski i Tomasz Smokowski.oraz zaproszeni do studia goście.

Całosc programu wypełnią wywiady, fragmenty spotkań, dyskusje z ekspertami oraz analiza kontrowersyjnych sytuacji z boiska.

 

Ramówka Canal+ na pierwszą kolejkę wiosenną:

 

Canal+Sport

 

PIĄTEK, 2 MARCA, 19.40 CRACOVIA - LEGIA WARSZAWA (na żywo)

 

SOBOTA, 3 MARCA, 18.00 KOLPORTER KORONA KIELCE - ARKA GDYNIA (na żywo)

 

SOBOTA, 3 MARCA, 22.30 LIGA+ - magazyn (na żywo)

 

NIEDZIELA, 4 MARCA, 14.10 GÓRNIK ZABRZE - WISŁA KRAKÓW (na żywo)

 

NIEDZIELA, 4 MARCA, 19.00 LIGA+ EXTRA - magazyn (na żywo)

 

Zródło: Interia.pl / Inf. Prasowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...