Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pod jakim? Komentatorzy w Polsce sa jak takie karabinki maszynowe. Strzelaja tymi slowami, ze ogladanie meczu staje sie uciazliwe. Zero oddechu, zero pauzy. Zaburza to ogladanie meczu. Niech posluchaja jak komentuja w Anglii w wiekszosci czasu skupiajac sie, co dzieje sie na boisku, a nasi potrafia grozne akcje przegadac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest. Najgorsze jest to, że zachowują się, jakby jako jedynie mieli dostęp do internetu.

Edytowane przez umek
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orłowski najlepszy, nie kompromituj się człowieku, włączcie sobie mecze w TV hiszpańskich, angielskich tam aż kipi energia, błysk, aż chce się oglądać nawet słaby mecz, ja wczoraj zasnąłem na tym meczu autentycznie, oni takie ilości głupot i zbędnych informacji przekazują, że to jest straszne, ja rozumiem, że to się komuś podoba, ale mecz to nie jest miejsce na to, a Orłowski jeszcze gada jakby miał 2 kluski śląskie w ustach, pokażcie mi za granicą chociaż jednego komentatora z wadą wymowy, to tak jakby zatrudnić niedowidzącego na taksówkarza.. 

Była też taka sytuacja, że na meczach ligi polskiej w końcówce komentatorzy wybierali 3 kandydatów na piłkarza meczu, zamiast komentować spotkanie, emocje sięgały zenitu a oni wybierają, jak już wybrali to nagle jakiś inny strzelił bramkę i od nowa- pół roku do nich pisałem żeby dali se z tym spokój, albo poczekali do zakończenia meczu, dostałem wiadomość od kogoś tam, że przekażą moje uwagi redakcji, nie mówię,że to moja zasługa ale w tym sezonie już zaprzestali tego procederu he he, ale Orłowski jest nie do ruszenia chyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak... gadanie o wyborze "największego plusa meczu" też "uwielbiałem" jak jeszcze częściej patrzyłem na ekstraklasę, natarczywi byli z tym niczym Polsat z namawianiem do wysłania SMS-a, dzięki którym można wygrać samochód podczas różnych transmisji ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam nie oglądać jeśli komuś nie podoba się Orłowski, dla mnie jest najlepszy pod każdym względem.

Co ty wygadujesz? Mam nie oglądać meczów moich ulubionych drużyn tylko dlatego że jakiś facet słabo spisuje się w roli komentatora? To Canal+ ma problem, że ma tak słabego komentatora i nie chodzi mi o jego wadę wymowy. Przecież przez to nie może być wykluczony z zawodu, ale bardziej chodzi o to w jaki sposób komentuje. Zagaduje akcje, usypia widza, itp.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wróćcie do tematu sportu a nie czepiajcie się szczegółów. Nie było LaLigi ludzie narzekali jest tez narzekają, coś stracili tez narzekali. Docencie to co jest.
Według mnie ten komentator jest OK. Może popiszcie o nowych prawach. Jak myślicie co na kanały NC+ dojdzie najszybciej z praw sportowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że Panu Szymkowiakowi podziękowano, bo jeszcze w tym sezonie nie było go w Lidze+Extra. A tu niespodzianka - dzisiaj gość "Ekstraklasy po godzinach".

W Liga+Ekstra jest Jóźwiak i to zdecydowanie zmiana na plus bo dla mnie Szymkowiak to ekspert jak Rasiak czyli nie mam nic ciekawego do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

La Liga  

Piatek 31 sierpnia

SD Eibar - Real Sociedad  22.00 canal+now

Sobota

Celta Vigo- Altelico Madryt o 16.10 w canal+now 

 Rayo Vallecano - Athletic Club w18.20 w nsport+

Real Madry - Leganes w  20.40 canal+sport2

 

Niedziela

Deportivo alaves- Espanyol Barcelona 16.15 canal+now  ? jest od 19.00 na żywo ale pewnie premiera tego spotkania 

Będą powtórki spotkania na nsport+ i mecze la liga Santander

 

Bundesliga 

31sierpnia

Borusia Dortmund z Hanoverem w Piatek  o 20.20 canal+sport2

niedziela 2 września

17.50 Schalke 04 z Hertha Berlin canal+sport

15.20 mozliwe 3 spotkanie ?

3 kolejka la liga Santander i Bundesliga

 

Liga Angielska

sobota 1 września

13.25  Leicester City - Liverpool canal+sport2

15,55 liga angielska  canal+sport2

18.25 Manchester City - Newcastle United canal+sport2

nedziela

14.25 Cardiff City - Arsenal   canal+sport2

16.55 Watford - Tottenham Hotspur  canal+sport2

Edytowane przez pikolo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://media2.pl/media/152309-Derby-Londynu-w-4K-powrot-LaLigi-hit-w-Ekstraklasie-sportowy-weekend-w-NCplus.html

 

LA LIGA  komentarz 

komentarz

• 22:10 LaLiga: Real Betis - Levante (Canal+ Sport 2)
komentarz: Rafał Wolski, Leszek Orłowski

sobota

• 20:10 LaLiga: Villarreal - Real Sociedad (Canal+)

Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

nedziela

18:10 LaLiga: Eibar - Huesca (Canal+ Now)

komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

• 22:10 LaLiga: Real Madryt - Getafe (Canal+ Sport / Canal+ 4K)

komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski

poniedzialek

• 21:55 LaLiga: Athletic Bilbao - Leganes (Canal+ Sport)

 

Twaro Wraca do komentowania meczów

• 20:55 Premier League: Crystal Palace - Liverpool (Canal+ Sport 2)

komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

13:25 Premier: League Cardiff - Newcastle (Canal+ Sport 2)

komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

komentarz: Piotr Laboga, Wojciech Jagoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...