Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo uważam to za zbyt duże ryzyko w stosunku do seca a na nowym nagra na razie żaden spliter nie chodzi poprawnie, ja osobiście bym się nie pakował w rozwiązania ze spliterami ale to tylko moja skromna osobista opinia i nie będe udowadniał jej w dyskusji 8)

 

Z Conax i parowanymi dekoderami ADB ? :shock:

 

Ja tez bym nikomu nie proponował żadnego splitera i pakowanie się w niego bo tu jest duże ryzyko z ''nc+'' zrobi ''ciach Seca'' i karta pójdzie po czystej Nagrze i w tedy ''ręka w nocniku''.

 

Owszem Ci co kupili splitery kilka lat temu to im inwestycja sie zwróciła ale teraz bym nie inwestował w to wręcz bym odsprzedawał jeszcze chętnemu co chce mieć spliter :D

 

Moim skromnym zdaniem CONAX przegra z panem Kudelskim i będzie tylko Nagra MA w ''nc+'' tym bardziej ze największy udział w szyfrowaniu pay-tv ma właśnie pan Kudelski ( nasz emigrant z RP :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli dekodery od multiroom są prawidłowo przypisane do dekodera głownego i dobrze połączone przez siec nie powinno byc problemow. Najlepiej połączyc dekodery ze sobą przez router kablem lan. Automatycznie dostaniesz ip do każdego dekodera. Każdy dekoder podłącz do satki niezależnie .

Dekodery po wifi też możesz połączyc do tego służy ap client.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheMikeL takie info pokazało się na forum, że można nagrywać, ale timeshift działa tylko na dekoderach z wbudowanym dyskiem.

 

No nie, akurat na timeshifcie zależało mi bardziej niż na nagrywaniu. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż w FAQ ncplus jest takie info:

 

Funkcje dekoderów uzupełniających pełnić będzie dekoder BOX+ (5800S - z oprogramowaniem Blue – seria BSKA i BXZB). Dodatkowe funkcje (konieczność uzyskania autoryzacji od dekodera podstawowego) pojawią się po aktywacji usługi. Potrzeby dotyczące instalacji antenowej są takie same jak dekodera BOX+ (oznacza to, że dekoder nie będzie funkcjonował poprawnie bez podłączenia do zestawu antenowego). Ten typ dekodera nie jest wyposażony w nagrywarkę oraz nie umożliwia podłączenia dysku USB, więc nie realizuje funkcji związanych z nagrywaniem (w tym VOD+, time-shift). Nie funkcjonuje na nim również YouTube ani netVOD+.

 

http://ncplus.pl/pomoc/faq-najczesciej- ... tandard-hd

 

To ja już sam nie wiem. Czyli nagrywanie na USB jednak działa, wbrew temu co piszą w oficjalnym FAQ?

 

Podobnie:

 

W ofercie Multiroom Standard HD dekodery dodatkowe nie uzyskują dodatkowych funkcji dzięki połączeniu ich siecią LAN. Odbiór telewizji satelitarnej, naziemnej i możliwości nagrywania zależą od wyposażenia samego dekodera. W celu nagrywania dekodery dodatkowe muszą zostać wyposażone w dyski USB (poza BOX+ HD, który nie obsługuje nagrywania), a nagrania odtworzyć można wyłącznie na dekoderze, które nagranie zrealizował nagrywanie. Tylko dekoder główny oferuje dostęp do filmów z kolekcji 'nVOD box' (po połączeniu z Internetem).

 

http://ncplus.pl/pomoc/faq-najczesciej- ... yc-nawet-6

 

Chcę sobie dopiero sprawić taki zewnętrzny dysk, więc wolę mieć pewność, że będzie chociaż nagrywanie działało (skoro timeshiftu nie da rady)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...