Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

za chwile będzie kończyć mi się umowa z cyfrą+, pakiet canal+ optimum za 93zł z multiroomem. Jedyna denerwująca rzecz to właśnie to uporczywe chodzenie do głównego dekodera w celu aktywacji karty-córki. Pytanie, czy jest na to rada? I czy jak już podejmę decyzję o migracji do nc+(rozważam polsat) to czy ponownie będę musiał przeżywać dramat w postaci chodzenia do dekodera głównego, włączenia go itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najtaniej można skonfigurować MR w nc+.....nie potrzebuję nagrywać , tylko oglądć na dwóch TV .

Proszę o konkretne przykłady . Mam sagemcoma DSI87 .

Jak wcześniej pisano, możesz dobrać drugą kartę, pod jednym warunkiem. Musisz mieć umowę w Cyfrze+ nie w NC+.

Mam umowę z cyfra do 28-ego lutego 2014 . Na dziś zaproponowany układ z drugą kartą Cyfry , może chodzić w nc+, pytanie tylko jak długo . Coś mi się wydaje że, prędzej czy póżniej trzeba będzie przejść na nowy MR....może się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Mam pytanie.

 

Migrowałem dziś do nc+. Wziąłem mediaboxa+ i MR Standard. Mam pytanie. Zamierzam zakupić 2x AdapterNETGEAR WNCE2001 aby połączyć oba dekodery. Czy mogę wykorzystać do tego mój router (Axesstel MV610 CDMA od Orange)? Jeżeli się mylę to mnie poprawcie ale czy moje połączenie będzie wyglądać tak?

 

MEDIABOX+NETGEAR WNCE2001 - Router (Axesstel MV610) - NETGEAR WNCE2001+ ITI-5800S

 

Proszę o odpowiedź, nie chcę zainwestować kasy w błoto.

 

Pozdrawiam i dzięki za pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Mam pytanie.

 

Migrowałem dziś do nc+. Wziąłem mediaboxa+ i MR Standard. Mam pytanie. Zamierzam zakupić 2x AdapterNETGEAR WNCE2001 aby połączyć oba dekodery. Czy mogę wykorzystać do tego mój router (Axesstel MV610 CDMA od Orange)? Jeżeli się mylę to mnie poprawcie ale czy moje połączenie będzie wyglądać tak?

 

MEDIABOX+NETGEAR WNCE2001 - Router (Axesstel MV610) - NETGEAR WNCE2001+ ITI-5800S

 

Proszę o odpowiedź, nie chcę zainwestować kasy w błoto.

 

Pozdrawiam i dzięki za pomoc :D

 

Ponawiam pytanie. Czy jeżeli zakupię dwa adaptery to wszystko będzie OK? I drugie pytanie: czy do połączenia adapterów potrzebuję rutera czy adaptery samy "stworzą sobie" siec?

 

Pozdrawiam i dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołajfiecek , ją podlaczylem ten router od orange do turbodekodera,a do białego inny router w funkcji klient i mr standard chodzi bez problemu. Podejrzewam,że z adapterem powinno zadzialac. Tak więc wg mnie wystarczy ten router i 1 adapter (ew. Takie urządzenie jak moje- ją kupiłem za 60 pln)i będzie ok.w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze ostatnie pytanie, czy dzięki temu podłączeniu będę miał internet na Mediaboxie?

 

tak net działa bez problemu, ja ten adapter kupiłem właśnie po to, żeby mieć dostęp do neta, później wykorzystałem go w MR

 

wymaga to małej zabawy przy konfiguracji adaptera (przynajmniej ja musiałem się pobawić bo mam starożytne szyfrowanie WEP w liveboxie) ale jesli masz WPS w routerze to z tego co wiem wystarczy tylko nacisnąć i sprzęt połączy się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem a raczej szwagier. Szwagier przedluzyl umowe i dostal Mediaboxa i 2 dekodery nie te zwykle biale a te z dvbt nowsze boxy+ aby to wszystko podpiac kupil tez switch Edimax ES-3308P. Problem polega na tym ze nie mozna ich polaczyc mimo ze na kazdym w ustawieniach sieci pisze polaczenie jest aktywne to w diagnostyce pisze ze oczekuje na polaczenie. Probowalis.y wielu ko figura ji recznych np czarny box przypisalismy adres ip np. 192.168.001.001 adres nizej 255.255.255.000 dalej test i niby polaczenie ok. ale na bialym wpisuje adres ip z koncowka 002 i nie chce sie polaczyc caly czaz oczekuje na polaczenie z czarnym boxem. Co moze byc nie tak w tej konciguracji?? bede wdzieczny za podpowiedzi co dalej. sory za bledy pisze dosc szybko z telefonh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...