Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tej chwili w Cyfrze+ mam Multiroom na dwa TV. Po przejściu do nc+ chciałbym Multoroom na 3 TV.

W tej chwili mam więc do konwertera dwu-portowego podłączone dwa kable.

Czy po przejściu do nc+ powinienem wymienić konwerter na cztero-portowy, tak żebym mógł podłączyć 3 dekodery (jeden mediaBOX+ i dwa BOX+), czy też należy to jakoś inaczej podłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to załatwiłes?

dzis dzwoniłem oczywiscie dekoder jeszcze nie wysłany niby dużo zamówień czas oczekiwania jest długi. Jak sie spytałem czy można w APS to ponoć nie można. :x

Poszedłem do APS i wziąłem :) Złożyłem reklamację, że za długo czekałem i dostałem miesiąc bez opłaty za dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyłem się że jeszcze nie wysłali (a weekend majowy coraz bliżej, co wydłuża oczekiwanie na przesyłkę o kilka dni) i wziąłem MR w APS. Teraz mam pytanie, ile oglądaliście ekran aktywacyjny zanim dekoder dodatkowy załapał uprawnienia ?

U mnie od razu były kanały. Potem znikły. Okazało się że to był okres demo. Po telefonie po ponowne przesłanie uprawnień, ustawieniu dodatkowego dekodera na TVP1 wskoczyły za 15 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sobie musisz kupić.koszt to + - 60 zł.

 

Czy oprócz tego samemu coś jeszcze należy kupić (np. okablowanie), czy już wszystko będzie w zestawie?

 

nic nie masz w zestawie.oprócz LNB musisz kupic koncentryk,ewki i do MR ruter jak chcesz na 3 + kablel siciowy

 

+- 250zł wydasz.chyba ,że masz ruter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sobie musisz kupić.koszt to + - 60 zł.

 

Czy oprócz tego samemu coś jeszcze należy kupić (np. okablowanie), czy już wszystko będzie w zestawie?

 

nic nie masz w zestawie.oprócz LNB musisz kupic koncentryk,ewki i do MR ruter jak chcesz na 3 + kablel siciowy

 

+- 250zł wydasz.chyba ,że masz ruter

 

Co tą ewki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyłem się że jeszcze nie wysłali (a weekend majowy coraz bliżej, co wydłuża oczekiwanie na przesyłkę o kilka dni) i wziąłem MR w APS. Teraz mam pytanie, ile oglądaliście ekran aktywacyjny zanim dekoder dodatkowy załapał uprawnienia ?

U mnie od razu były kanały. Potem znikły. Okazało się że to był okres demo. Po telefonie po ponowne przesłanie uprawnień, ustawieniu dodatkowego dekodera na TVP1 wskoczyły za 15 min.

 

W moim białasie nie ma możliwości ustawienia jakiegokolwiek kanału. Wisi cały czas na ekranie aktywacyjnym i pokazuje Siłę / Jakość. Mam Boxa+ 5800S. Czarny nadal nie dostał opcji Multiroom, a w ICA zero informacji na temat aktywacji Multiroom. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że wysłałem wypowiedzenie umowy z Cyfrą+, więc od 1 maja nie będę już miał Cyfry+.

Czy jak dzisiaj zamówię nc+, to zdąż przysłać dekodery do 1 maja? Pytam, ponieważ głupio by było zostać bez telewizji na długi weekend :)

 

Moze okazać sie ze będziesz miał okres karencji 2 miesiące. Czyli nie będziesz mógł wsiąść nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że wysłałem wypowiedzenie umowy z Cyfrą+, więc od 1 maja nie będę już miał Cyfry+.

Czy jak dzisiaj zamówię nc+, to zdąż przysłać dekodery do 1 maja? Pytam, ponieważ głupio by było zostać bez telewizji na długi weekend :)

 

Moze okazać sie ze będziesz miał okres karencji 2 miesiące. Czyli nie będziesz mógł wsiąść nc+

 

Z jakiego powodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że wysłałem wypowiedzenie umowy z Cyfrą+, więc od 1 maja nie będę już miał Cyfry+.

Czy jak dzisiaj zamówię nc+, to zdąż przysłać dekodery do 1 maja? Pytam, ponieważ głupio by było zostać bez telewizji na długi weekend :)

idź do aps,bo na kuriera to pczekasz,a poczekasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...