Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

trzymam kciuki,ale dalej nie moge pojąć,dlaczego zrezygnowałeś z 2 kart.

 

potrzebne mi są 3 dekodery a od pewnego czasu miałem spore kłopoty ze spliterem i tylko dla tego przeszedłem do nc+ na 3 MR, jakby nie było takiej opcji to zostałbym w C+

pożyjemy zobaczymy, "widać" już że pomału zmieniają podejście do klienta :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy migracji jedyną opcją jest wzięcie multiroomu z nc+ czyli ethernet. Jak ktoś chce mieć 2 karty to trzeba to zalatwić w cyfrze przed migracją.

czyli teraz musiał bym wymienić jeszcze dekoder :roll: , to już zdecydowanie mnie wygania do CP :/

dowiedz się u konsultanta,a później zadecydujesz

 

trzymam kciuki,ale dalej nie moge pojąć,dlaczego zrezygnowałeś z 2 kart.

 

potrzebne mi są 3 dekodery a od pewnego czasu miałem spore kłopoty ze spliterem i tylko dla tego przeszedłem do nc+ na 3 MR, jakby nie było takiej opcji to zostałbym w C+

pożyjemy zobaczymy, "widać" już że pomału zmieniają podejście do klienta :brawo:

i dalej masz problemy.mogłeś zainwestować w pożądny spliter to bys nie miał kłopotów.pewnie poleciałeś na jakąś tandetę,a teraz dalej sie meczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qbek:

 

Generalnie - jak masz MR z Cyfry+ - to jeszcze za dopłatą 10 zł w NC+ możesz sobie go zostawić z dekoderami Cyfry lub własnymi.

Jak chcesz dopiero otrzymać MR w migracji NC+ - dostajesz ich dekoder/y/. Po migracji nie dają wersji Roomu wzorem z C+, chyba, że ktoś miał do tej pory jako C+.

To oficjalne stanowisko i konsultanci tak gadają.

Nawet przy ofercie łączonej N i C+ z MR jeszcze C+ - też nie przedłużają wersji Canalu. Trzeba rozwiązać umowę z N, pozostając w C+ i z niej migrować z kartami MR do słynnej NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, jeżeli chodzi o dowiadywanie się u konsultantów, to dam sobie z nimi spokój, bo po 5 tel z nc+ , na razie nie dzwonią, a sam nie zadzwonie, a chciałem zapytać o MR, bo obecnie nie posiadam, a chciałem się podzielić abonamentem ze szwagrem, który ma obecnie cyfre z jakimś tanim pakietem i ma zrezygnować, ale na razie dam sobie z tym spokój

jeszcze raz dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mako, ile płacisz? 10 zł za MR, 5 zł za dekoder z dyskiem 500 gb , a białe za darmo?

 

130,99 zł za platyne + HBO + mediaBOX + 2 sztuki BOX PLUS + HISTORY

 

 

te dodatkowe dekodery to 2851 i są koloru srebrnego i nie mają wyświetlacza na przednim panelu.Ale za to reakcja na pilota - rewela, menu zajefajne, intuicyjne jak raz przewiniesz całe to już zapamiętasz co gdzie jest.

mają swoje plusy i minusy.....jak wszystko na tym świecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od piątku walczę z usługą multiroom. W piątek przyjechał kurier i przywiózł mi dwa dekodery mediabox i box+. Wszystko połączone kablem no netiaspotu. Dekodery połączyły się z internetem ale mydelniczka cały czas nie ma uprawnień. Ponadto na mediabox tvp 1HD mam na programie nr 11 a na mydelniczce na 10.

Ktoś wie o co w tym chodzi :) ? - dodam że mediabox pobrał aplikacje multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...