Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@butrynm

 

Taka była promocja:http://www.google.pl/imgres?imgurl=&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.ncplusik.pl%2F2013%2F03%2Fpakiet-all-inclusive.html&h=0&w=0&tbnid=QvTKqQGTbmzmoM&zoom=1&tbnh=171&tbnw=294&docid=KwWy-pk6brRvcM&tbm=isch&ei=lcQwU5TnFcWi0QXdyYCYCw&ved=0CAIQsCUoAA

 

Jedyne jakie jest zastrzeżenie ,jeśli się nie mylę to że nie można brać opcji multiroom krócej niż 6 miesięcy od końca umowy,nawet jak jest wliczony w abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jestem świeżak, więc z góry przepraszam jeśli temat był już poruszany. Chciałem napisać na priv, ale jeszcze nie mam takiej możliwości....

 

Do rzeczy.

 

Otóż, aktualnie jestem na zobowiązaniu migracyjnym, za 59 zeta z C+. Chciałem teraz dokupić Multirooma, usłyszałem 2 opcje (z infolinii oraz z formularza kontaktowego):

1. Taką, że muszę przedłużyć umowę na 24 miechy, wtedy dostanę dekoder i przez 10 mcy multi za free (potem +10). Jednak to mi nie pasuje, bo wtedy abonament mam za 80 zeta

2. Z formularza kontaktowego, że mogę dobrać do aktualnie posiadanej oferty Multirooom za opłatą 15 zl/mc i jednorazową akt. 99 zł (podobno tylko w APS) - mam czas tylko do konca marca...

 

Szczerze, to nie uśmiecha mi się już teraz przedłużyć umowy która jest ważna końca października (potem mogę złożyć rezygnację i renegocjować umowę z utrzymaniówką ....), a jedak chciałbym mieć multii, by uniknąć sprzeczek w domu ;-)

Aktualnie posiadany sprzęt to:

• ULTRABOX+/PVR PACE oraz

 

• KARTA CAMELEON

 

Doczytałem jeszcze, że można bawić się"splitterem" - czy to mojej konfiguracji miałoby rację bytu..?

 

Będę wdzięczny za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dadi

 

Multiroom na własną rękę, przy tym układzie co masz, to koszt około 400-500zł. Musiałbyś kupić dodatkowy dekoder (220-290zł), splitter (~180zł) do tego jakiś okablowanie, końcówki itp. Wtedy śmiga. Do kiedy? Tego nikt nie wie. Może będzie obowiązkowa wymiana kart na te parowane w przyszłości, a może nie.

 

Oszczędzasz kasę za aktywację mediaboxa (49zł), comiesięcznej opłaty za mediaboxa (5zł), comiesięcznej opłaty za multiroom standard (10zł), aktywacji multiroom (49zł). Ceny te są standardowymi cenami na stronce. W dodatku bezpowrotnie tracisz kartę cameleon, która nie jest parowana z dekoderem. Plusem, jest to, że jak Ci jakiś dekoder dzierżawiony padnie, to idziesz do APS i wymieniasz "od ręki" na sprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ajax - dziękuję.

 

A pomijając wersję ze splitterem; mogę to wziąźć w opcji "bez promocji", czyli to co napisano mi w formularzu kontaktowym ? Czy muszę obowiązkowo wówczas przedłużyć umowę główną.... ?

 

NIestety umowa już zmigrowana do NC+....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dadi

 

Nie mam pojęcia. W tej drugiej opcji co pisałeś za 15zł miesięcznie to mam nadzieję, że jest 10zł za MRs, a 5zł za mediaboxa, którego dostałbyś w zamian za Pace, bo chcąc nie chcąc musiałbyś go wymienić. Dziwne, że za aktywację wołają 99zł zamiast 49zł. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po rozmowie z konsultantem w sprawie MR premium. Ogólnie mi się nie należy pomimo że w mojej ofercie ten multiroom był. Nie ważne że wtedy konsultant zapewniał że w terminie późniejszym mogę go domówić. Jedyna opcja to nowa umowa na 24m płatna przez 12m 189,90zl a później dodatkowo 20zł za multiroom. Po prostu masakra. Wygląda na to że nic nie poradzę. Jakoś do końca umowy wytrzymam. Choć dzieci mnie powieszą pewnie :-) Jedno jest pewne. Jutro piszę rezygnacje z nc+ równo z terminem końca obowiązującej mnie umowy. Wolę więcej już nic nie pisać bo na myśl przychodzą mi tylko same niecenzuralne słowa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież od dawna (od 3 marca) o tym piszemy, że nie dostaniesz już kart cameleon jak jesteś w nc+ 8)

Ale on pisze ze "nie jest niemożliwe"

 

Potrzebna jest zgoda centrali. Tak mi przynajmniej mówił pracownik centrum NC+. A czy łatwo ja uzyskać to juz inna sprawa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...