Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam jedno pytanie. Bylem abonentem Cyfry+. W czerwcu skonczyla mi sie umowa i przedluzylem umowe z NC+. Poniewaz kupilem drugi TV z modulem CI to chcialbym skorzystac z opcji Multiroom. Moje pytanie brzmi: czy bede mogl korzystac z Multtiroomu poprzez modul CI (pierwszy telewior bedzie podlaczony przez dekoder zewnetrzny)? Czytalem, ze w Multiroom dekodery powinny byc spiete w siec LAN. Co w przypadku modulu CI? Od konsultanta dowiedzialem sie ze posiadam karte Kameleon i taka tez karte otrzymam, wiec bede mogl korzystac z Multiroom bez sieci LAN. Czy to prawda?

 

Pozdrawiam,

rapidziory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest teraz opłata za druga karte cameleon z multiroomu? Pytam o sytuacje gdy ktoś ma jedną kartę i w połowie umowy chce dokupić drugą. Jaka jest opłata miesieczna i ewentualna opłata aktywacyjna. Przekopalem stronę nc+ ale tam znajduje info tylko o multiroomie HD standart i premium a takie rozwiązanie w ogole mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam male pytanie. Czy wybierajac multiroom premium hd jest opcja by drugi dekoder nie byl podlaczony z peirwszym i z antena satelitarna i chodzil dobrze bezprzewodowo? wiem ze ogolnei taka opcja jest ale jak z jakoscia? Moi rodzice maja 2 tv, odleglosc pomiedzy pokojami z tv to okolo 10 metrow w tym 2 sciany (pokoj1 -> przedpokoj ->pokoj2). Czy za pomoca AP mozna polaczyc to tak by dobrze chodzilo? w gniazdka elektryczne neichce sie bawic bo maja stara instalacje elektryczna a wiec przeyslanie poprzez gniazdka elektryczne moze sie nei powiesc. AP warto podlaczac do routera czy lepiej bezposrednio AP->AP? na uslugach vod i ogolnei internecie w dekoderze nei zalezy moim rodzicom, chodzi jedynie o podlaczenie drugiego dekodera bez koniecznosci ciagniecia kabli i bez problemow z polaczeniem bezprzewodowym z drugim dekoderem. Wiem ze przy takim polaczeniu musi byc konrkety bitrate ktory przesle sygnal video. Z gory dzieki za porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to jest najlepsze rozwiazanie ale srednio osiagalne dla osob ktore nie chca kuc w scianach badz w podlodze a kabel na wierzchu przechodzacy przez szerokosc przedpokoju to nic fajnego. Nawet na odleglosc tylko 10 metrow AP nie uzyskaja odpowiedniej predkosci? Na upartego moge ustawci obydwa AP na koncach pokojow i jedynei co bedzie je dzielic to 2 sciany i jakies 2 metry szerokosci przedpokoju, no i kable lan meidzy dekoderami a AP wydluzaja sie do jakis 4 metrow kazdy. Nikt nie korzysta z opcji multiroom bez podlaczania drugiego dekodera z satelita i glownym dekoderem po kablu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...