Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki dylemat ,problem posiadam nc+ Multiroom Premium HD ,mam 2 dekodery (turboBOX+ i BOX+) w domu jest sieć wifi moje pytanie jest takie?

1 żeby działał Multiroom to dekodery muszą być spięte ze sobą lub do sieci domowej ? dobrze by było do sieci domowej jeśli tak to

2 czy można dekoder główny podpiąć przez wifi (kablem sieciowym nie da rady),a dekoder dodatkowy ,kablem sieciowym do routera wifi ? jeśli tak to proszę mi powiedzieć czy do dekodera głównego trzeba założyć jakiś router czy wystarczy zwykła karta sieciowa na usb i połączyć się z siecią domową wifi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wziąłeś Multiroom Premium skoro nie miałeś zamiaru korzystać z kabla sieciowego?

Żadna funkcja wymagająca przesyłu obrazu/dźwięku przez sieć LAN (to są główne założenia MR Premium) nie będzie działała poprawnie i stabilnie nawet przy Wi-Fi w standardzie N. Tylko kabel.

 

W przypadku chęci korzystania z sieci bezprzewodowej najlepiej było wziąć Multiroom Standard.

W Twoim przypadku do komfortowego oglądania (m.in. HD) i tak będziesz musiał oddzielnie pociągnąć sygnał z konwertera do obu dekoderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wziąłeś Multiroom Premium skoro nie miałeś zamiaru korzystać z kabla sieciowego? [/goute]

 

 

 

 

W Twoim przypadku do komfortowego oglądania (m.in. HD) i tak będziesz musiał oddzielnie pociągnąć sygnał z konwertera do obu dekoderów.

 

1.dlatego ze elektryk coś namieszał i gdzieś w rurkach jest uwalony kabel sieciowy a wymienić nie da rady niestety, wiec zostaje mi wifi

2 kabel koncentryczny jest pociągnięty do obydwóch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie- podczas przedluzania umowy nie pozwolono mi dodac do pakietu Multiroomu - nie narzekalem bo dostalem niby Silver iale mam dodane kanaly ktore sa w wyzszym pakiecie plus wszystkie Canaly za 68 zl- teraz jednak zadzwonilem i konsultant stwierdzil ze moge wziasc Multiroom ale ten stary ktory byl w Cyfrze- wie ktos ile wynosi oplata aktywacyjna i czy mozna ja negocjowac oraz co z abonamentem i oplata za dekoder? Dodam ze jestem klientem od 15 lat (najpierw Canal+ potem Cyfra i teraz NC+ !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie- podczas przedluzania umowy nie pozwolono mi dodac do pakietu Multiroomu - nie narzekalem bo dostalem niby Silver iale mam dodane kanaly ktore sa w wyzszym pakiecie plus wszystkie Canaly za 68 zl- teraz jednak zadzwonilem i konsultant stwierdzil ze moge wziasc Multiroom ale ten stary ktory byl w Cyfrze- wie ktos ile wynosi oplata aktywacyjna i czy mozna ja negocjowac oraz co z abonamentem i oplata za dekoder? Dodam ze jestem klientem od 15 lat (najpierw Canal+ potem Cyfra i teraz NC+ !

Było nie słuchać konsula i wziąć 2 karte w APS. Migrowałbyś z MR za 0. Teraz jak napisane wyżej. Trzeba bulić. I to nie mało. Nie wiem dlaczego się dziwisz,że dostaniesz MR od Cyfry. Nie jest on stary i o niebo lepszy,aniżeli MR po n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem pismo o zerwaniu umowy- w ostyatnim dniu zjechali z 99zl na 68 ale musialem podjac decyzje od razu a nie bylo w tej propozycji Multiroomu- teraz jak dzwonilem to jeden konsultant mowil cos nie o 99 zl a o 45 zl aktywacji i 99zl za drugi dekoder ale nie byl pewien bo rozmawialismy o HBO a nie byl w temacie multiroomu dlatego pytalem !CZyli 99zl aktywacja nie do zbicia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, w tym momencie korzystam ze splittera, a że zaraz kończy mi się umowa to potrzebuje obrać jakaś strategię. Rozumiem, że aby mi wszystko działało tak jak działa to muszę po prostu pozostać przy obecnym sprzęcie? Czy coś jeszcze? Nie potrzebuje żadnego nowego dekodera itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...