Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest po migracji,można dostać 2 camela w APS? Napisz cyfra.tv

Można, 27.08 wprowadzili takie zmiany, w sensie, że mozna dobrać drugą kartę. Max 2 karty na stanie. Nie więcej.

 

Witam, czy multiroom można zamówić podczas trwania umowy w 'n' czy trzeba podpisać nowy kontrakt?

Trzeba migrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, po migracji, jeśli ktoś został przy karcie cameleon może dobrać drugą za 15 zł / mieś + jednorazowa aktywacja 99 zł doliczana do rachunku :-)

 

dk67 chyba chce mieć swoje 5min i zabłysnąć. Skoro jesteś świeżakiem to wiedz,że taki info jest ważne,Co?Od kiedy?I za ile? To są ważne informacje zwłaszcza dla tych,co jeszcze np.2 tyg.temu chcieli MR dobrać po migracji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam router Linksys wag 200g chciałbym dokupić adapterki WiFi TP-LINK TL-WR702N.

Czy wszystko będzie ze sobą działać?

Odpowie ktoś?

 

Mi się Wag200 nie lubił ze switchem Tp-link i się nie widziały. Tylko nie wiem czy to wina kompatybilności czy tego, że sprzęt (linksys) niedługo potem padł (czyt. był już wcześniej uszkodzony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie rozumie dlaczego coś ma wam nie działać z multiroom po wifi. Co za różnica czy jest on wifi czy kablowy, ważna jest adresacja IP. Skoro komputery się widzą w jeden sieci wifi to dlaczego nie mogą AP z dekoderami? Ja nie czytałem jakie urządzenia współpracują z multiroom nc+. Po prostu kupiłem najmniejsze jakie były i tyle. Podłączyłem od razu zadziałało. Działa bez problemu. Odległości są duże i nie ma żadnego problemu. Dodam jeszcze że w jednym miejscu między czarnym dekoderem a dekoderem multiroom są dwa AP bo nie było łączności wifi więc po prostu przedłużyłem ją 2 AP. I też nie ma problemu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu jestem klientem NC+ mam umowę na Canal+ Platinum + Multiroom.

Na umowie o MR mam napisane że jest to"Multiroom Standard" cena 10 zł/miesięcznie, jednak posiadam całkiem inny dekoder jak jest na stronie http://ncplus.pl/oferta/multiroom , posiadam ten z Multiroom Premium HD, czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przeszedłem do nc+ z cyfry+. Tam miałem multiroom na dekoderach Strong 6880 i Sagemcom. W nc+ również wziąłem multiroom, jednakże zmieniam dekoder na Pace. Czy w dalszym ciągu będę mógł odbierać sygnał na Strongu? Do kiedy mam czas na odbior Pace skoro miałem poprzednią umowę do 30 września a migrowałem 3.09? Nie mogę tego sam sprawdzić, ponieważ jeszcze miesiąc będę za granicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, będziesz mógł - karty osób migrujących i posiadających sprzęt Cyfry+ nie są parowane i można je swobodnie przekładać pomiędzy dekoderami obsługującymi Seca Mediaguard.

Jeśli chcesz korzystać z 2 dekoderów jak dotychczas, to po prostu przekładasz kartę między Pace a Strongiem - w zależności z którego chcesz korzystać. Jeśli chciałbyś używać wszystkich trzech dekoderów jednocześnie to musisz dokupić splitter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowicze!

 

Mam małe pytanko, czy jest możliwość połączenia jak na schemacie poniżej dwóch dekoderów multiroom?

 

7gw6.jpg

 

Chciałbym aby na obu dekoderach był internet, w chwili obecnej mam połączony dekoder główny do routera i internet śmiga. Pytanie tylko czy mogę je podłączyć jak na schemacie, by wszystko było ok. Oczywiście do obu dekoderów mam poprowadzoną instalację antenową, a multiroom jest Standard HD :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...