Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to mój pierwszy post na tym forum, tak więc witam wszystkich.

 

Chciałbym poradzić się odnośnie sytuacji związanej z MR. DO nc+ przeszedłem z Cyfry+. Jeszcze przed połączeniem platform do mojego starego tunera od Cyfry+ (SD) dostałem drugi dekoder - PACE PVR HD. Do tego oczywiście drugą kartę. Migracja do nc+ miała charakter telefoniczny, został wybrany pakiet Canal+ Platinum, zostałem oczywiście ze swoimi dwiema kartami i tym sprzętem o którym napisałem wcześniej. Wszystko działa jak należy, jednak problemy pojawiły się dzisiaj, kiedy to chciałem skorzystać na tablecie z usługi NC+ GO, gdzie przy rejestracji do tej usługi potrzebne było 'hasło literowe', które powinno znajdować się na pierwszej stronie umowy, jednak umowy nie mając zadzwoniłem do COA, gdzie zostałem poinformowany, że nie mogę skorzystać z usługi NC+ GO, ponieważ nie mam odpowiedniego tunera. Ciąg dalszy może w formie pytań, tak będzie myślę przejrzyściej.

 

1. Czy jest to w ogóle prawdą, że mając ww. sprzęt nie mogę korzystać z usługi NC+GO?

 

2. Jeśli odpowiedź na pierwsze pytanie będzie twierdząca, to czy mogę dobrać odpowiedni od nich sprzęt (tuner) pozostając ze swoimi kartami?

 

3. Czy obecnie stary tuner SD mogę wymienić w ramach abonamentu na jakiś inny HD pozostając ze swoimi kartami?

 

4. Czy jest możliwość aby mój MR składający się obecnie z 2 kart powiększył się jeszcze o jedną kartę (najlepiej wraz z tunerem)?

 

 

Jeśli można, to mam jeszcze pytanie które nie dotyczy MR, ale ma związek oczywiście z nc+

 

* Czy jest możliwość, aby laptop będący dość blisko tunera PACE PVR HD i do którego dociera internet za pomocą WiFi wykorzystać w jakiś sposób, by doprowadzić do wspomnianego tunera internet?

 

Chodzi oczywiście o dodatkowe usługi, które są dostępne tylko po podpięciu tunera do sieci internetowej. Router mam w innym pomieszczeniu i doprowadzenie kabla do tunera nie byłoby raczej prostym rozwiązaniem. Z góry dziękuję za odpowiedzi na powyższe pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Tak

2 Nie

3 Nie jestem pewny ale chyba jest taka mozliwość, ewentualnie podejdz do najblizszego punktu nc+ i dopytaj

4 Nie

Na dekoderach cyfry nie mozna skorzystac z uslug VOD

Chcąc mieć do nich dostep musiałbys oddac posiadany sprzet(dekoder,karty) i wziaść nowy z nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam,że i tak by nie wymienili na mediabox,a jeśli nawet to za jedyne 199zł lub 49+10 co miesiąc.a jak chciałbyś do tego MR to za drugi tuner aktywacja 99 albo 49 i opłata miesięczna od 10do20zł. sprzęt połączony kablem lub przez DOBRY ruter,ale to w tym droższym MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

babus wystarczy spojrzeć na stronę nc+

 

149zł za turbo lub 10 miesięcznie

Aktywacja MR Standard 49 zł, i 10 zł miesiecznie (oczywiscie przy jednym dekoderze dodatkowym)

 

 

A gdzie jest to o aktywacji MR, bo nie mogę znaleźć. Jest tylko MR standard 10zł, Premium 20zł. Nic o aktywacji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Mam problem z multiroomem, mianowicie - bialy dekoder polaczony jest z czarnym kabelkiem (dziś wieczorem docelowo ma lecieć przez switcha po podłączeniu drugiego białego). Przez kilka godzin multiroom śmigał bez problemów, natomiast od dwóch godzin biały od razu wywala błąd połączenia po kilku sekundach wyświetlania obrazu - próbowałem już i bezpośrednio krosem, i przez switcha i jak na razie żadnych rezultatów. Połączenie złapało przez konfigurację automatyczną, a teraz nagle wywala jakiś problem. Ma ktoś pomysł jak to wyeliminować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jeśli mam już miltiroom w nc+ to mogę dobrać kolejny dekoder ? Na infolinii mówią że w trackie umowy nie można ;/

 

na infolinii się nie da, mówią, że nie można, ale wystarczy przejść się do APSu osobiście i dostaniesz, dziwne, lecz sprawdzone osobiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jeśli mam już miltiroom w nc+ to mogę dobrać kolejny dekoder ? Na infolinii mówią że w trackie umowy nie można ;/

 

na infolinii się nie da, mówią, że nie można, ale wystarczy przejść się do APSu osobiście i dostaniesz, dziwne, lecz sprawdzone osobiście

 

prawda też dobierałem w punkcie bez żadnego problemu dają trzeba tylko aktywację zapłacić 49 zł i kolejny dekoder jest twój, z aktywacją też nie miałem problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...