Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Mako oficjalnie mówią że nie ma ale infolinia powiedziała że dziś wyślą. Byłem dziś w APS i potiwerdzili mają przykaz że jak ktoś przychodzi ze srebrnymi mydelniczkami spisywać numer deka i wysyłać do Wa-wy. Wynika z tego że soft jest, tylko nie przetestowany. Testują go pewnie na nas tych awanturujących się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro nie działa to nie ma !!!! to co oni gadają na infolinii to ja już mam głęboko w ..........

a skoro twierdzicie że ten nowy soft jest i mops50 go ma to wytłumaczcie mi proszę dlaczego ja go nie mam ??? od tygodnia mam MR Standard niedziałający !!!!!!!!! ja mam słonia na łańcuchu za domem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w trzeciej rozmowie z infolinią udało mi się wymusić stwierdzenie że srebrne mydelniczki nie mają softu do MR standard bo były przewidziane do MR premium. Serwisant powiedział że nie ma informacji kiedy będzie wysłany poprawiony soft. Natomiast w APS powiedziano mi że srebrne mydelniczki były wydawane przez błąd systemu który pozwalał wydać te tunery. APS zadzwonił w moim imieniu kolejny raz, mają wysłać uprawnienia do moich tunerów czekam teraz na uprawnienia (dam im jeszcze chwilę czasu jak nie będzie uprawnień do dzwonię jeszcze raz). Podsumowując jeżeli macie srebrne tunery bez wyświetlacza dzwońcie i nie dajcie się spuszczać po kablu.

 

to jest info potwierdzone, dali ciała z tymi mydelniczkami. Jak składałem zamówienie to była cały czas mowa o tych dużych białasach jako dodatkowe do MR a gdy odbierałem przesyłkę to szczerze powiedziawszy zdziwiłem się że to mydelniczki ale zaskoczenie było pozytywne.....niestety z czasem przerodziło się w negatywne.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mako ja go jeszcze nie mam, mają go wysłać a nie wysyłają wszystkim bo tak jak pisałem mam podejrzenie że testują go na ludziach którzy się odezwą.

 

spoko tylko ja dzwonie do nich od 7 dni 1-3 razy dziennie........i codziennie obiecują że zaraz wyślą mi nowy soft....zakrawa to już na kpinę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro nie działa to nie ma !!!! to co oni gadają na infolinii to ja już mam głęboko w ..........

a skoro twierdzicie że ten nowy soft jest i mops50 go ma to wytłumaczcie mi proszę dlaczego ja go nie mam ??? od tygodnia mam MR Standard niedziałający !!!!!!!!! ja mam słonia na łańcuchu za domem

Po pierwsze nie soft tylko uprawnienia tzn dostajesz nową listę bo na pewno masz starą

Po drugie soft dostaniesz po jakimś czasie bo wtedy pokaże ci się błąd połączenia multiroomu bo na razie to ja tego nie mam ale obydwa dekodery działa spokojnie.

Po trzecie idź się ochłonąć na spacer razem z tym słoniem jak wrócisz zadzwoń pod 122947800 to jest numer N ale jak jesteś abon.nc+ tylko dział techniczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam zamiar zakupić telewizję nc+ Multiroom premium HD. Nie mam możliwości podłączenia dekoderów kablami ethernet. Router jaki mam to Cisco EPC 39825 od Vectry. Mam zamiar zakupić 2 adaptery WNCE2001. Mam pytanie: czy ktoś ma takie połączenie i ono działa? Czy Cisco EPC 39825 współpracuje w adapterem WNCE2001? Z góry dziękuję za pomoc.

 

 

 

Proszę o pomoc bo nie wiem co mam robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę Wam jak najlepiej, doktorat z MRP mam za sobą, przed habilitacją uciekłem na MR C+ i na razie sobie chwalę (ciekawe jak długo).

Ponad 2 lata z wynalazkiem po LAN/WiFi próbowałem się oswoić, od 2010 jest ciągle mowa o uprawnieniach, nowym oprogramowaniu itd. i jak czytam ciągle "PRAWIE" działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie:

Kolega ma 2 "stare" karty canal+ do MR, czy jeżeli weźmiemy teraz nowe dekodery z nc+, to MR będzie działał niezaleznie w 2 mieszkaniach?

Czy w nc+ można wziąźć do MR inny zestaw dekoderów, tzn np 2 mediaBOX+?

Ewentualnie jeden mediaBOX+ i drugi PVR BOX+ HD 500 GB Pace?

I czy w tych zestawach również MR na kartach canal+ będzie działał niezależnie, tzn nie połączony siecią?

 

2 karty MR cameleonki działaja tylko i wyłącznie z dekoderami cyfry+,lub własnym sprzętem :!::!: . nie muszą być niczym połączone :wink: i to właśnie przebija inne MR,lecz jest ograniczenie. tylko 2 dekodery

 

 

Czyli musielibyśmy wziąźć 2 dekodery np: PVR BOX+ HD 500 GB Pace ?

Tylko, czy nc+ się zgodzi na taką opcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie:

Kolega ma 2 "stare" karty canal+ do MR, czy jeżeli weźmiemy teraz nowe dekodery z nc+, to MR będzie działał niezaleznie w 2 mieszkaniach?

Czy w nc+ można wziąźć do MR inny zestaw dekoderów, tzn np 2 mediaBOX+?

Ewentualnie jeden mediaBOX+ i drugi PVR BOX+ HD 500 GB Pace?

I czy w tych zestawach również MR na kartach canal+ będzie działał niezależnie, tzn nie połączony siecią?

 

2 karty MR cameleonki działaja tylko i wyłącznie z dekoderami cyfry+,lub własnym sprzętem :!::!: . nie muszą być niczym połączone :wink: i to właśnie przebija inne MR,lecz jest ograniczenie. tylko 2 dekodery

 

 

Czyli musielibyśmy wziąźć 2 dekodery np: PVR BOX+ HD 500 GB Pace ?

Tylko, czy nc+ się zgodzi na taką opcje?

Zapomnij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Kolega ma 2 "stare" karty canal+ do MR'', pytanie czy ma on umowę z cyfra,a co za tym idzie karty są aktywne.w takim przypadku musi miec jakieś dekodery.lecz gdy nie ma umowy,to można zapomniec o tym MR. dekodery od cyfry które obsłóguja ten MR to:PVR BOX+ HD 500 GB Pace PVR BOX+ HD 250 GB Philips BOX+ HD PVR-ready Sagemcom BOX+ HD Philips

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Kolega ma 2 "stare" karty canal+ do MR'', pytanie czy ma on umowę z cyfra,a co za tym idzie karty są aktywne.w takim przypadku musi miec jakieś dekodery.lecz gdy nie ma umowy,to można zapomniec o tym MR. dekodery od cyfry które obsłóguja ten MR to:PVR BOX+ HD 500 GB Pace PVR BOX+ HD 250 GB Philips BOX+ HD PVR-ready Sagemcom BOX+ HD Philips

Sagemcom DSi83 i DSi87,Philipsy HD oraz PVR 250GB oraz Pace SD i HD 500GB to są dekodery CYFRY+

a jakie weźmiesz do obsługi to już twoja sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Kolega ma 2 "stare" karty canal+ do MR'', pytanie czy ma on umowę z cyfra,a co za tym idzie karty są aktywne.w takim przypadku musi miec jakieś dekodery.lecz gdy nie ma umowy,to można zapomniec o tym MR. dekodery od cyfry które obsłóguja ten MR to:PVR BOX+ HD 500 GB Pace PVR BOX+ HD 250 GB Philips BOX+ HD PVR-ready Sagemcom BOX+ HD Philips

 

Ma w tym momencie 2xHD PVR-ready Sagemcom, ale chciałby sobie wziąźć właśnie 1xPVR BOX+ HD 500 GB Pace, no i ja również taki sam.

Obie karty aktywne są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie własnie wróciłem ze spaceru.....tak jak mi zalecano ( pies też się ucieszył) włączam mydelniczkę i co widzę.......dostępne jest nowe oprogramowanie dla twojego dekodera...:):):) wszystko trwało ok 2 minut iiiiiii DZIAŁA !!!!!! wszystkie kanały na swoim miejscu!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Kolega ma 2 "stare" karty canal+ do MR'', pytanie czy ma on umowę z cyfra,a co za tym idzie karty są aktywne.w takim przypadku musi miec jakieś dekodery.lecz gdy nie ma umowy,to można zapomniec o tym MR. dekodery od cyfry które obsłóguja ten MR to:PVR BOX+ HD 500 GB Pace PVR BOX+ HD 250 GB Philips BOX+ HD PVR-ready Sagemcom BOX+ HD Philips

 

Ma w tym momencie 2xHD PVR-ready Sagemcom, ale chciałby sobie wziąźć właśnie 1xPVR BOX+ HD 500 GB Pace, no i ja również taki sam.

Obie karty aktywne są.

Karty Cyfry+ nie będą działać na żadnym dekoderach BOX+,MediaBOX+,TurBOX+,PVR BOX+.

Chcesz Karty Cyfry+ zostajesz na tych dekoderach co masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie własnie wróciłem ze spaceru.....tak jak mi zalecano ( pies też się ucieszył) włączam mydelniczkę i co widzę.......dostępne jest nowe oprogramowanie dla twojego dekodera...:):):) wszystko trwało ok 2 minut iiiiiii DZIAŁA !!!!!! wszystkie kanały na swoim miejscu!!!!!!!!!

:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...