Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy ktoś dostał białe mydelniczki zamiast srebrnych ??

Czy na białych występuje ten sam problem z połaczeniem MRS co na srebrnych ??

 

właśnie zakończyłem rozmowę na infolinii i dowiedziałem się że to jest większy problem z tym MRS i że moze potrwać to parę dni.....ale żebym mógł oglądać na dodatkowych dekoderach to wyłaczą mi parowanie kart i prześlą uprawnienia do każdej z kart osobno z pominięciem dekodera głównego.......pożyjemy zobaczymy, obietnic już złożonych było dużo.......

w ramach rekompensaty oprócz tych 3 filmów postaram się wyrwać 30 dni C+ i C+Sport gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mediabox jest na dole w salonie a box na górze w sypialni.

Podpięte są przez wifi do tej samej sieci lokalnej. Jestem pewny, że są skonfigurowane poprawnie. Dodam, że próbowałem je połączyć dla sprawdzenia kablem ethernet i też nie działa...

masz zle siec zrobiona a kablem zlym podpinasz dekodery

 

jasnowidz ? - nie zamierzam udowadniać tutaj Ci i opisywać mojego podłączenia bo wiem, że jest ok (wina na 100% leży po stronie złego softu w dekoderach)zwłaszcza, że przeczytałem na ten temat "pół internetu" :)

mało tego za miesiąc śmiało mogę się doktoryzować jak niektórzy tutaj :)

Pytanie czy czarny dekoder ma zakładkę multiroom standard i czy box ma nową listę kanału jeśli tak i czy ma grupe 102??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie parę postów wcześniej opisałem wam co jest źle i gdzie jest źle więc nie kombinujcie, musimy czekać na nowy soft bo na starym nie działa.

Wysyłajcie jak najwięcej reklamacji to może uda nam się coś fajnego ugrać w ramach rekompensaty, ( w kupie siła :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w MR premium można ustawić nagrywanie równocześnie dwóch programów? Jedno nagrywanie zaprogramowane na głównym, drugie na dodatkowym. Do głównego 2 kable z satelity, do mydelniczki jeden. Nic w tym czasie nikt nie ogląda. Teoretycznie powinno zagadać.

Obawiam się jednak, że to jednak nie pójdzie.

W takim wypadku premium jest mi niepotrzebne. VOD-ów nie używam, na dodatkowym przewijać i pauzować nie muszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w trzeciej rozmowie z infolinią udało mi się wymusić stwierdzenie że srebrne mydelniczki nie mają softu do MR standard bo były przewidziane do MR premium. Serwisant powiedział że nie ma informacji kiedy będzie wysłany poprawiony soft. Natomiast w APS powiedziano mi że srebrne mydelniczki były wydawane przez błąd systemu który pozwalał wydać te tunery. APS zadzwonił w moim imieniu kolejny raz, mają wysłać uprawnienia do moich tunerów czekam teraz na uprawnienia (dam im jeszcze chwilę czasu jak nie będzie uprawnień do dzwonię jeszcze raz). Podsumowując jeżeli macie srebrne tunery bez wyświetlacza dzwońcie i nie dajcie się spuszczać po kablu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie:

Kolega ma 2 "stare" karty canal+ do MR, czy jeżeli weźmiemy teraz nowe dekodery z nc+, to MR będzie działał niezaleznie w 2 mieszkaniach?

Czy w nc+ można wziąźć do MR inny zestaw dekoderów, tzn np 2 mediaBOX+?

Ewentualnie jeden mediaBOX+ i drugi PVR BOX+ HD 500 GB Pace?

I czy w tych zestawach również MR na kartach canal+ będzie działał niezależnie, tzn nie połączony siecią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie:

Kolega ma 2 "stare" karty canal+ do MR, czy jeżeli weźmiemy teraz nowe dekodery z nc+, to MR będzie działał niezaleznie w 2 mieszkaniach?

Czy w nc+ można wziąźć do MR inny zestaw dekoderów, tzn np 2 mediaBOX+?

Ewentualnie jeden mediaBOX+ i drugi PVR BOX+ HD 500 GB Pace?

I czy w tych zestawach również MR na kartach canal+ będzie działał niezależnie, tzn nie połączony siecią?

 

2 karty MR cameleonki działaja tylko i wyłącznie z dekoderami cyfry+,lub własnym sprzętem :!::!: . nie muszą być niczym połączone :wink: i to właśnie przebija inne MR,lecz jest ograniczenie. tylko 2 dekodery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem soft na mydelniczkę (srebrna) wszystko śmiga :):):)
50

 

Mops50 a jaki miałeś problem zanim nie wysłąno Ci tego softu? Możesz go opisać?

 

Prośba do donbartolo - napisz jak wyślą te uprawnienia demu to i ja zadzwonie i wywalcze bo tak to nie chce mi sie wisiec na słuchawce godzine by słuchać kłamstw a obawiam się, że uprawnienia demo to kolejny mit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was używa do Multiroomu Standard coś takiego jak http://allegro.pl/tp-link-tl-pa411-av500-multistream-gw-fv-raty-i3147998129.html? A czy wersja 200 Mbps wystarczy?

 

Posiadam MR standart i nie mam połączonych dwóch dekoderów ze sobą, każdy działa oddzielnie i wszystko smiga az miło

 

długo tak masz?

Jakie dekodery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Miałem taki sam problem jak wy :) tzn. mediaxox + box+ MR standard - czarny ma uprawnienia a mydelniczka szara tylko TVP1 HP i TVP 2 HD (eternet + router) . Walczyłem z tym od piątku. Wczoraj zadzwoniłem i miły PAn powiedział mi że tym razem prześle mi nowy sorf na box+ a nie jak to miało miejsce do tej pory nowe uprawnienia. Dzisiaj wróciłem do domu a tu po uruchomieniu mydelniczki wyskakuje informacja że jest dostępne nowe oprogramowanie. Wybrałem ok box+ się wyłączył/włączył i wszystkie programy są już dostępne tak samo jak w czarnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uprawnienia demo: bardzo szybko po sobie trzeba wcisnąć klawisze :SETUP dwa razy czerwony od teletextu i kombinacja liczb 73738 dekoder po chwili wyłączy się a nastepnie włączy i pobierze aktualizacje, jest kilka programów ale tylko kilka !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w trzeciej rozmowie z infolinią udało mi się wymusić stwierdzenie że srebrne mydelniczki nie mają softu do MR standard bo były przewidziane do MR premium. Serwisant powiedział że nie ma informacji kiedy będzie wysłany poprawiony soft. Natomiast w APS powiedziano mi że srebrne mydelniczki były wydawane przez błąd systemu który pozwalał wydać te tunery. APS zadzwonił w moim imieniu kolejny raz, mają wysłać uprawnienia do moich tunerów czekam teraz na uprawnienia (dam im jeszcze chwilę czasu jak nie będzie uprawnień do dzwonię jeszcze raz). Podsumowując jeżeli macie srebrne tunery bez wyświetlacza dzwońcie i nie dajcie się spuszczać po kablu.

 

za to że nie działa mi jeszcze MR, wyrwałem 3 filmy z vod gratis, ty też zażądaj "wyrównania strat"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Miałem taki sam problem jak wy :) tzn. mediaxox + box+ MR standard - czarny ma uprawnienia a mydelniczka szara tylko TVP1 HP i TVP 2 HD (eternet + router) . Walczyłem z tym od piątku. Wczoraj zadzwoniłem i miły PAn powiedział mi że tym razem prześle mi nowy sorf na box+ a nie jak to miało miejsce do tej pory nowe uprawnienia. Dzisiaj wróciłem do domu a tu po uruchomieniu mydelniczki wyskakuje informacja że jest dostępne nowe oprogramowanie. Wybrałem ok box+ się wyłączył/włączył i wszystkie programy są już dostępne tak samo jak w czarnym :)

 

 

zazdroszcze :)

Dzis i ja zadzwonie chyba ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Miałem taki sam problem jak wy :) tzn. mediaxox + box+ MR standard - czarny ma uprawnienia a mydelniczka szara tylko TVP1 HP i TVP 2 HD (eternet + router) . Walczyłem z tym od piątku. Wczoraj zadzwoniłem i miły PAn powiedział mi że tym razem prześle mi nowy sorf na box+ a nie jak to miało miejsce do tej pory nowe uprawnienia. Dzisiaj wróciłem do domu a tu po uruchomieniu mydelniczki wyskakuje informacja że jest dostępne nowe oprogramowanie. Wybrałem ok box+ się wyłączył/włączył i wszystkie programy są już dostępne tak samo jak w czarnym :)

 

 

zazdroszcze :)

Dzis i ja zadzwonie chyba ...

 

ja dzwonie od tygodnia NIEMA JESZCZE NOWEGO SOFTU na srebrne mydelniczki mops50 albo nie rozróżnia kolorów albo bajki opowiada :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam zamiar zakupić telewizję nc+ Multiroom premium HD. Nie mam możliwości podłączenia dekoderów kablami ethernet. Router jaki mam to Cisco EPC 39825 od Vectry. Mam zamiar zakupić 2 adaptery WNCE2001. Mam pytanie: czy ktoś ma takie połączenie i ono działa? Czy Cisco EPC 39825 współpracuje w adapterem WNCE2001? Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Miałem taki sam problem jak wy :) tzn. mediaxox + box+ MR standard - czarny ma uprawnienia a mydelniczka szara tylko TVP1 HP i TVP 2 HD (eternet + router) . Walczyłem z tym od piątku. Wczoraj zadzwoniłem i miły PAn powiedział mi że tym razem prześle mi nowy sorf na box+ a nie jak to miało miejsce do tej pory nowe uprawnienia. Dzisiaj wróciłem do domu a tu po uruchomieniu mydelniczki wyskakuje informacja że jest dostępne nowe oprogramowanie. Wybrałem ok box+ się wyłączył/włączył i wszystkie programy są już dostępne tak samo jak w czarnym :)

 

 

zazdroszcze :)

Dzis i ja zadzwonie chyba ...

 

ja dzwonie od tygodnia NIEMA JESZCZE NOWEGO SOFTU na srebrne mydelniczki mops50 albo nie rozróżnia kolorów albo bajki opowiada :crazy:

Ta bajka jest prawdziwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...