Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Albo zostajesz przy mroom za za 0 "od cyfry", albo przechodzisz na mr nc+ i płacisz 10zł za każdy (czyli w tym przypadku x2) i aktywacje dekoderów nie ominą Cię :) Innej opcji niestety nie ma :)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja po cyfrze, bo dostaje sprzeczne info, ze musi byc to wymienione na MR premium, gdzie dekodery musza byc polaczone, a gdzie indziej ze nie, konsultanci sami nie wiedza..

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to, czy MP, czy MS, tylko jak ma się multiroom po Cyfrze to chcąc wymienić dekoder dodatkowy trzeba przejść na multiroom by NC+, czyli połączenie sieciowe lub wi-fi pomiędzy dekoderami i skoro masz Premiumbox to w grę wchodzi tylko MS z wifiszrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Ci co mają Cameleony i dekodery działają im niezależnie, czyli P.box i WiFibox. ...prawdopodobnie, a raczej jest to pewne, że będą jako pierwsi zmigrowani do MR po n. Będą mieli karty wymienione na Caymany i bay bay MR po Cyfrze.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież ja nie twierdzę, że nie będzie działać tylko kolega musi skądś wyrwać tego (premium) wifiboxa+. Z tego co wiem to od NC+ może dostać tylko wifiboxa+ za opłatą aktywacyjną i przy przejściu na MRS czyli taki wymagający połączenia lan/wlan do działania. 

 

 

w jednym punkcie obslugi gosc mi przyznaje w koncu, ze prawie na pewno to bedzie dzialac bez potrzeby zmian w zasadach MR, tylko konsultanci sa uparci "to se ne da"  :)

 

 

Jeżeli może Ci wydać dekoder bez zmian w MR to bierz, przekonasz się to to samo g.

 

Edytowane przez dziabolek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale szanse dostac nowy dekoder bedac na poczatku nowej umowy są żadne... teraz tylko sa opcje na wymiane przy ewent przedluzaniu umowy, a wg wielu WifiBox+ chodzi sporo szybciej niz stary sagemcom dsi83

 

zreszeta wymieniajac sam dekoder, zostaswiajac MR std na cameleonach bez zmian, jaka to przeszkoda aby pozniej znow go wymienic na ten nowy super dekoder? :)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Według mnie wymiana dekodera z sagemcom dsi 83 na wifi box jest dobrym rozwiazaniem na pewno dekoder wifibox działa szybciej i jest bardziej zoptymalizowany pod wzgledem oprogramowania. Natomiast jeżeli chodzi o wymiane na wifi premium box przy mtlr po Cyfrze+ to też nie widze problemu. Ja mam umowę od 2005 roku i  sagemcom jako główny dekoder i pace prv 500Gb jako do mtlr i dekoder główny wymieniłem na wifi premium box za jednorazową opłatą 199zł i 0zł miesiecznie wiec jest możliwość mieć nawet 2 dekodery PVR :P trzeba wiedzieć jak rozmawiać w punkcie dystrybucyjnym,

Pozdrawiam,

Konsi Nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji, aby abonent miał 2 Wi-Fi Premium BOX... Chyba, że drugi kupi sobie na lewo. A to, że sobie Sagemcom'a wymieniłeś na P.box za pełną opłatą aktywacyjną to nic nie znaczy... Jedynie tyle, że wywaliłeś kasę w błoto. Dekoder oddasz kiedyś, a kasa papa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam go dopiero, jak będę kończyć umowę, a w tym momencie mam dwa dekodery z nagrywarką, wifi Premium Box i Pace pvr 500Gb. Do Premium Boxa podłączyłem własny dysk 1TB i mam o wiele więcej miejsca na nagrania, według mnie kasa nie jest wyrzucona w błoto, bo sprzęt dobry, nie jest najlepszy, ale jest dobry, ja nie mam z nim problemu, a jeśli współpraca będzie się układać tak, jak dotychczas to na pewno współpraca będzie bardzo długa i owocna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...