Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ktoś mi tu wcześniej radził, że multiroom jak i każdą inną dodatkową opcję najlepiej wziąć 2-dnia danego miesiąca. Niestety akurat 2 czerwca wyjeżdżam, więc nie ma takiej opcji by mi się udało więc lepiej 1 czerwca czy 3 czerwca czy to już obojętne ? Mam dekoder Box + / HD ADB 2851S więc wiem, że będę musiał do tej usługi go wymienić na inny... i teraz pytanie mam takie, mam pod niego podłączony swój dysk zewnętrzny a na nim sporo nagranych filmów... czy do dekodera z wbudowanym dyskiem ( bo taki podobno będę miał jak wezmę multiroom) będę mógł podłączyć ten dysk ? a jeśli tak czy te filmy się nie skasują ? bo słyszałem, że te dyski się od razu formatują podłączając do czegoś innego. dodam, że mam dysk seagate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy dekoder sformatuje dysk i kolekcja nagrań papa.

@milek1910. Ja opcje dodatkową zawsze dobieram pierwszego i dany miesiąc jest za free. Nie wiem skąd się wzięło, że drugiego. Oczywiście drugiego jak i trzeciego czy czwartego, to będzie tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W końcu dobrałem multiroom, spróbowałem je połączyć bez kabli poprzez wifi, stan połączenia pokazuje na 76 %. I od razu bez problemu wszystko działało, z tym że po kilku minutach pojawia się komunikat dekoder zablokowany i brak połączenia z dekoderem głównym. Dziwne jednak jest to, że po wyłączeniu z prądu i ponownym uruchomieniu wszystko jest ok i tak w kółko. W czym leży problem ? słabe połączenie ? ale dziwne, że po ponownym uruchomieniu znów jest ok. W dekoderze głównym ciągle pisze że w multiroom połączenie sieciowe jest aktywne. w ogóle nie wiem jak się teraz za to zabrać, jak najlepiej połączyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przez te 5 minut wszystko ok,

Odbiór programów przez dekoder dodatkowy w tym czasie nie świadczy, że multiroom działa, a dekodery nawiązały połączenie sieciowe. Tak będzie także przy wyłączonym dekoderze głównym. Jest to czas przeznaczony dla dekodera dodatkowego na nawiązanie połączania i odebranie autoryzacji.

 

Sprawdź czy dekoder główny odebrał aktywację usługi Multiroom Standard HD (sposób zależy od typu dekodera). Jeśli korzystasz z sieci a internetem sprawdź działanie funkcji internetowych w obu dekoderach (w dodatkowym masz 5 minut od włączenia zasilania) np. uruchamiając Radio+.

 

Pozdrawiam.

 

STB&OTT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się problem rozwiązać poprzez infolinie :) latałem między jednym a drugim dekoderem z telefonem ale teraz już wszystko gra :) teraz pytanie mam inne, wczoraj aktywowałem wieczorem Filmbox za 0 zł, na dekoderze głównym już odbieram te kanały a dekoderze dodatkowym ich nie ma... mam zrobić reaktywację na ICA czy jeszcze coś innego ? by i na tamtym dekoderze one odbierały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chce z dwoma kolegami wziąć NC+ (do tego mulitroom) w punkcie NC+ powiedzieli mi że aby oglądać na różnych TV w innych domach NC+ w usłudze mulitroom musze dokupić dodatkowo dekoder za 199zł

A całość wygląda tak

1 dekoder dostaje od nich za który płacę co miesiąc 5zł o ile pamiętam + 49zł aktywacja

2 dekoder musze kupić za 199zł + 49 zł aktywacja

3 dekoder także musze kupić za 199 zł + 49 zł aktywacja

 

Co w sumie daje 550 zł na start na 3 osoby czyli 183 zł na głowę.

 

Teraz pakiety.

Najbardziej nam zależy na kanałach Canal+(sport sport2 film itd..)

pakiet Start z Canal+

63,90 zł

Comfort z C+ 71,90 zł

Extra 79,90zł

 

+ 5zł za dzierżawe dekodera głównego co miesiąć

oraz + 5zł mulitroom (x2 bo dwa dekodery dodatkowe) przez rok

potem 10 zł(również x2)

 

No i z tego co gość mowił ceny tych pakietów wzrosną od stycznią bo ta oferta jest do końca roku 20% taniej

czyli

Start 79,90

Comfort 89,90

Extra 99,90

 

Umowa na 24 miesiące

Mam kilka pytań.

Czy faktycznie od 1 stycznia wszystkie te pakiety bedą o te 20% droższe niż na początku napisałem.

No i czy to jest opłacalne co mi zaoferowali w punkcie czy nie lepiej próbować coś zamówić telefonicznie lub przez internet czy nie zaoferują mi czegoś lepszego i przede/wszystkim tańszego ?

 

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@madridista555

1. Aktywacja dekodera głównego 0. Dzierżawa 5zł/m

2. MR. Jednorazowa opłata aktywacyjna: 49 zł. Comiesięczna opłata: 5 zł na 12 miesięcy. Comiesięczna opłata po okresie promocyjnym 10 zł.

Aktywacja każdego kolejnego dekodera 49zł.Comiesięczna opłata za każdy kolejny dekoder: 10z

 

Przez pierwsze 12m. opłata 83,90. Po roku 88,90. Umowa na 2 lata. Pakiet Start+ z paczką Canal+.

 

Skoro masz problem w APS z ludkami,którzy kit Ci wciskają....... zamów przez neta https://ncplus.pl/sklep/oferta-1/start- ... er-dodatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Mam pytanko, jestem zainteresowany ofertą w nc+, kończy mi się umowa ze złodziejami z UPC i bym wziął NC+, chodzi mi o multiroom bo chciałbym wziąć dwa dekodery do domu i jeden dekoder na działkę która jest oddalona o około 8km od domu, powiedzcie mi czy istnieje taka możliwość i czy wszystko będzie działać, bo już zgłupiałem czytając ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...