Skocz do zawartości

Fubo TV


Zuzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Zuzia napisał:

Możesz sprawdzić jeszcze losowo jakieś inne pozycje? Chodzi mi o to, czy bitrate jest mniej więcej takie samo, czy są znaczące różnice.

Wyglada na to ze bitrate w bibliotece waha sie w granicah 5-7.

Moge sie mylic ale na 5 losowo wybranchych filmow i seriali bylo wlasnie 5-7 przynajmniej takie parametry mam na fire tv cube

20211229-105621.jpg

 

Widac ze klada zdecywanie wiekszy nacisk na jakosc sportu niz filmy i seriale VOD

Edytowane przez Rudziol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Toma441 napisał:

Wow! Rozumiem, że za szeroką ofertę się płaci sporo, ale chyba nawet zakładając, że jest się klientem mieszkającym w USA to 70 dol. miesięcznie dla nich to sporo. 

W Polsce cena aktualnie nie do przełknięcia nawet dla fanów sportu. 

Dobre rzeczy kosztują i z pewnością w Polsce są fani sportu chcący zapłacić za lepszą jakość. Zwróć uwagę na wysoką cenę skandynawskich Viaplay (w przeliczeniu na złotówki), które jakością nie zachwyca, w samym temacie Viaplay naliczyłam kilka osób, które subskrybują którąś ze skandynawskich wersji. Tak samo znajdą się nieliczni amatorzy na Fubo TV.

 

Zresztą przy podziale na 3 osoby wychodzi ok. 100 zł a to wcale nie jest dużo za taki kontent sportowy.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne, bo i zarobki też inne. Konkurencja spora.

Natomiast, nie zdziwi mnie, kiedy za czas jakiś powstanie podobna usługa obejmująca szeroko rozumianą ofertę tv i Sportu skupiająca wiele pomniejszych ofert w jednej subskrybcji . Za powiedzmy 100 - 150 zł miesięcznie. @bgmnt

8 minut temu, Zuzia napisał:

Dobre rzeczy kosztują i z pewnością w Polsce są fani sportu chcący zapłacić za lepszą jakość. Zwróć uwagę na wysoką cenę skandynawskich Viaplay (w przeliczeniu na złotówki. 

 

 

 

Oczywiście, że są, natomiast nie kwotę 300 zł miesięcznie. W Norwegii czy Nowym Jorku inaczej się zarabia. 🙂

I przeliczanie czegokolwiek na złotówki może jedynie przyprawić o ból głowy.

U nas kwotą w miarę "do przełknięcia" byłaby kwota max 150 zł moim zdaniem, ale to też w zależności od tego co mieściłoby się w tej cenie. 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego punktu widzenia kompletnie nie ma znaczenia, czy Fubo TV zyska chętnych na subskrypcje. Kto nie ma ochoty na podobne fanaberie jakościowe skorzysta z tańszych odpowiedników. Dla mnie to odkrycie, że jednak sport w streamingu może być na wysokim poziomie.

I bardziej mnie interesuje ile będzie w Fubo TV transmisji 4K po świętach, także @Rudziol będę Cię męczyła dalej :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zuzia napisał:

Z mojego punktu widzenia kompletnie nie ma znaczenia, czy Fubo TV zyska chętnych na subskrypcje. Kto nie ma ochoty na podobne fanaberie jakościowe skorzysta z tańszych odpowiedników. Dla mnie to odkrycie, że jednak sport w streamingu może być na wysokim poziomie.

I bardziej mnie interesuje ile będzie w Fubo TV transmisji 4K po świętach, także @Rudziol będę Cię męczyła dalej :)

 

 

Dzis troche slabo bo jedynie chelsea bedzie w 4k  w narodowej tv jak i 

Nba Philadelphia - Brooklyn na lokalnej Nbcsport philadelphia 

Nie wiem jak wyglada sytuacja na innych lokalnych kanalach bo osobiscie sledze jedynie Philadephie na Nbcsport Philadelphia jak i Warriors na Nbcsport Bay area ale napewno bedzie wiecej transmisji na innych lokalnych stacjach bo oprocz nba graja dzisiaj inne ligi takze trzeba by bylo posprawdzac na innych lokalnych kanalach ale u mnie beda jedynie 2 mecze

P.s kazdy region ma swoja lokalna telewizje wiec naprawde ciezko stwierdzic ile bedzie transmisji w 4k bo jest tego za duzo by to ogarnac. 

Ja korzystam jedynie z zip code philly i zip code bay area ale na norodowej telewizji bedzie tylko Chelsea w 4k

 

 

Z ciekawosci sprawdzilem nbcsport boston i tam rowniez bedzie mecz nba la clippers- celtics w 4k takze tak jak wspomnialem trzeba by bylo posprawdzac wszystkie lokalne stacje bo napewno bedzie wiecej meczy w 4k !!

Zalezy jedynie w jakim regionie sie "przebywa" i jakie lokalne druzyny chce sie ogladac

 

Edytowane przez Rudziol
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Zuzia napisał:

Gdyby ktoś chciał próbować, dają 3 dni okresu próbnego, ale polska karta nie przechodzi. Revoult nie posiadam więc nie wiem. Przy kiepskim VPN po jego wykryciu strona powiadamia, że nie obejrzymy nic, nawet darmowej zawartości.

Revolut założony na terenie UE ma obecnie IBAN z Litwy. Przed wyjściem Wielkiej Brytanii z Unii był to IBAN z UK.

 

Nie sądzę więc, żeby przeszedł. Kiedyś będąc na Work&Travel w USA założyłem konto w banku i od razu dali kartę w oddziale. To było 12 lat temu. Skoro są tak do przodu, to może uda się założyć jakieś konto wirtualne z IBAN US.

 

Ja korzystając z podobnej kombinacji subskrybuję francuskiego Molotova, karta prepaid z IBAN FR. Tyle, że to para bank europejski i wysyła karty do Polski.

 

Poszperaj w google „IBAN US” i „prepaid visa / master card”. Może też da się założyć kartę wirtualną gdzie dostaniesz nr karty z kodem cvc/cvv, bez konieczności jej wysyłki na adres w USA.

Edytowane przez regedit32
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, regedit32 napisał:

Revolut założony na terenie UE ma obecnie IBAN z Litwy. Przed wyjściem Wielkiej Brytanii z Unii był to IBAN z UK.

 

Nie sądzę więc, żeby przeszedł. Kiedyś będąc na Work&Travel w USA założyłem konto w banku i od razu dali kartę w oddziale. To było 12 lat temu. Skoro są tak do przodu, to może uda się założyć jakieś konto wirtualne z IBAN US.

 

Ja korzystając z podobnej kombinacji subskrybuję francuskiego Molotova, karta prepaid z IBAN FR. Tyle, że to para bank europejski i wysyła karty do Polski.

 

Poszperaj w google „IBAN US” i „prepaid visa / master card”. Może też da się założyć kartę wirtualną gdzie dostaniesz nr karty z kodem cvc/cvv, bez konieczności jej wysyłki na adres w USA.

Dlatego napisalem we wszesniejszym poscie ze nie wiem jak wyglada sprawa platnosci w polsce ale wydaje sie ze bedzie trzeba pokombinowac by ogarnac konto z PL jesli twierdzisz ze polska karta revoluta raczej nie przejdzie

No coz, 

Ale  i tak zawsze wychodze z zalozenia ze dla chcacego i kumatego nic trudnego.

Ja tez myslalem ze revolut nie przejdzie w uk ale na szczescie sie  udalo i moge normalniee oplacac subskrypcje

Dla ciekawosci dodam ze oplata innych amerykanskich uslug streamingowych takich jak paramount+, peacock premium, espn+ w uk przechodzi z normalnej karty bankowej i nie potrzeba revoluta jedynie z hulu i hbo max mialem troche problemu przy zakladaniu konta bo nawet revolut nie przechodzil

Ale wracajac do tematu to zainteresowani zawsze wymysla jakies inne opcje by zaczac subskrybowac ta platforme.

Twoj przyklad z molotovem potwierdza ze dla chcacego nic trudnego !!

 

Jesli chodzi o dzisiejsze transmisje 4k to  manchester united jak i 2 mecze ncaa footbal w narodowej telewizji plus mecz nba golden state wariors w lokalnej telewizji.

P.s na innych lokalnych telewizjach napewno beda dodatkpwe transmisje ale ja sprawdzilem jedynie w regionie bay area

Edytowane przez Rudziol
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, regedit32 napisał:

Revolut założony na terenie UE ma obecnie IBAN z Litwy. Przed wyjściem Wielkiej Brytanii z Unii był to IBAN z UK.

 

Nie sądzę więc, żeby przeszedł. Kiedyś będąc na Work&Travel w USA założyłem konto w banku i od razu dali kartę w oddziale. To było 12 lat temu. Skoro są tak do przodu, to może uda się założyć jakieś konto wirtualne z IBAN US.

 

Ja korzystając z podobnej kombinacji subskrybuję francuskiego Molotova, karta prepaid z IBAN FR. Tyle, że to para bank europejski i wysyła karty do Polski.

 

Poszperaj w google „IBAN US” i „prepaid visa / master card”. Może też da się założyć kartę wirtualną gdzie dostaniesz nr karty z kodem cvc/cvv, bez konieczności jej wysyłki na adres w USA.

O takie informacje mi chodziło, dzięki :)

 

 

22 minuty temu, Rudziol napisał:

Jesli chodzi o dzisiejsze transmisje 4k to  manchester united jak i 2 mecze ncaa footbal w narodowej telewizji plus mecz nba golden state wariors w lokalnej telewizji.

P.s na innych lokalnych telewizjach napewno beda dodatkpwe transmisje ale ja sprawdzilem jedynie w regionie bay area

Czyli jest tyle, że ciężko ogarnąć, ale to dobra wiadomość.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie parametry ma na zywo lokalna stacja nbcsport california pokazywana w codziennych standardowych warunkach "24 godziny na dobe"

Sa rowniez wybrane transmisje 4k zarowno tego jak i innych kanalow na osobnych streamach ale normalna jakosc lokalnych jak i narodowych kanalow transmitowanych cala dobe to

 

1080p, bitrate 8 -11, 60fps 

20220101-022612.jpg

 

Zdarzaja sie rowniez o wiele, wiele mniej wazne kanaly transmitowane 24x7 na zywo w jakosci 720 przy bit rate'cie 6,5-8,5 i 60fps ale normalnie jest to 1080p jezeli chodzi o telewizje na zywo z bitrateem w granicach 8-11 w zaleznosci od kanalu

 

Dodam ze jest rowniez mozliwosc ogladania multiview do 4 screenow jak na dazn ale trzeba korzystac z apple tv.

Na moim fire tv cube niestety nie dziala.

 

W porownaniu do youtube tv ktora kosztuje podobnie (w zaleznosci od pakietu) kanaly 4k nie sa w pakiecie.

Trzeba je dokupic za dodatkowe 19.99 $ miesiecznie

Edytowane przez Rudziol
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Zuzia napisał:

 Oferta sportowa, nie mieści się wszystko na zrzucie, @Rudziol możesz uzupełnić o brakujące? 

 

fubo.jpg

 

 

Bo krążą opowieści, że oferta sportowa jest znacznie uboższa. Niż ta z Viaplay.

Ale jaki jest sens porównywanie tego całego Fubo TV do Viaplay? Może ktoś mi to wytłumaczyć? Po pierwsze: jak już zostało napisane, to nie jest klasyczny serwis streamingowy, jak choćby Dazn, po drugie kompletnie nie przystaje cenowo i ofertowo do naszych realiów. 

Podobnie było z zachwytem nad zagranicznym DAZN, teraz Zachwyty przeniosły się na Fubo. Oczywiście można to robić, ale należy to traktować jako ciekawostkę dla nielicznych, a nie jako punkt odniesienia do tego co mamy legalnie w kraju. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo drogo, bo Janusze, bo coś tam :)  Oferta sportowa szeroka w jakości niedostępnej w Europie. Cóż, po streaming na wysokim poziomie trzeba aż za Ocean. A po co w wątku Viaplay w ogóle nawiązują do FuboTV i porównują też nie wiem. Viaplay wypada mizernie nawet przy DAZN, a co dopiero mówić o FuboTV.  Bo FuboTV miażdży jakością/kontentem sportu wszystko. I dlatego mnie ten serwis intryguje. Zresztą w ogóle warto wiedzieć jak streaming wygląda w dalekim świecie. Bo u nas jakby zapóźniony delikatnie mówiąc.

 

 

 

 

Edytowane przez Zuzia
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...