Skocz do zawartości

Fubo TV


Zuzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja subskrybuje pakiet elite gdzie jest ponad 100+ kanalow live i bardzo sobie chwale

20211228-110232.jpg

 

wczoraj  manchester byl w takiej jakosci

20211227-200805.jpg

troche drogi ale masz 3 screeny takze mozna podzielic sie na trzech jesli chodzi o kase😋

Dzis kolejne transmisje w 4k i UHD.

Planowo mialo byc tylko 8 transmisji 4k podczas Christmas time ale widze ze sie wsciekli na maksa bo pokazuja prawie wszystkie najwazniejsze transmisje w 4k lub UHD nawet jutrzejsze NCAA bedzie w 4k na fox sport takze widac ze ida o pelna pule bo rywalizuja z amerykanskimi  tytanami jak directv i dish ktore posiadaja zarowno sat jak i stream ale nawet tam nie pokazywali tyle 4k w streamie co w fubo tv przes okres swiateczny. Napisze jeszcze raz " w streamie". Jedynie na cable tv sa calodzienne kanaly 4k ale jesli chodzi o stream to zarowno directtv, dish, sling, hulu, youtubetv jak i fubo pokazuja tylko wybrane transmisje w 4k ale fubo tv w trakcie swiat to juz troche przesadzili z 4k ale to tylko na plus dla subskybentow  Osobiscie nie wiem czy tak pozostanie czy tylko zakozaczyli przez okres swiateczny ale chetnych moge informowac na biezaco.

Drogi ale warty przemyslenia.

Jest rowniez bogata biblioteka  plus wszystkie premiery tv zarowno live jak i VOD jak i nagrywanie w chmurze a poza tym wystraczy zmienic zip code i mozna ogladac kazde lokalne telewizje takie jak abc nbcsport itd

Takze jezeli kogos interesuje NBA, NFL, NHL,MLB to mozna ogladac kazdy mecz  swojej ulubionej druzyny i to czasami w 4K przy 60 Fps i nie jest to zadne naciagane 60 fps bo roznice zobaczy nawet slepy ale to tak tylko na marginesie dla fanboji viaplay ktorzy oprocz tejze swojej platformy  uporczywie nie widza nic wiecej i zreszta napewno zaraz mnie skontruja  😂

P.s W uk mozna placic revolutem niewiem jak w pl 

Ogolnie jest to platforma dla maniakow amerykanskiej tv bo jest tam prawie wszytsko  ale sa rowniez wszystkie ligi europejskie pokazywane czesciej w 4k niz niejednokrotnie w normalnej sat lub streamie

Edytowane przez Rudziol
  • Popieram 1
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pisał o tym, że przy NBA czy NHL nie widać różnicy wynikającej z 60 fps, tylko, że nie widać jej przy Premier League. Naucz się czytać ze zrozumieniem.

I zamiast nazywać innych ślepcami to może zadbaj najpierw o tv z równomiernym podświetleniem matrycy bo jest niezły dramat na tych Twoich zdjęciach.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jestes fanbojem ze sie odezwales ?? 😋 tak myslalem 😂

a tak przy okazji to nie mogles sie doczepic do czegos innego niz tylko mojej jakosci fotek ?

Tak, mam starego samsunga  i sie tego nie wstydze ale wspomne to o o czym  Ty kiedys tak trabiles caly czas ze liczy sie dosyl a nie odbior a to wlasnie fubotv jak i dazn kanada gwarantuja nam zdecydowanie lepszy dosyl jak i jakosc niz inne europejskie platformy.

A tak btw to tv tez mam starej daty i tylko wspolgra z UHD takze chcesz cos jeszcze dodac?

Zapewniam Cie ze parametry ktore pokazalem beda jeszcze lepsze jesli chodzi o posiadaczy 4k do czego ja niestety nie moge sie odniesc bo niestety posiadam tylko UHD...czyzby staroryztny ?? 😂

Wiem jestem zacofany pod wzgledem sprzetu ale innym forumowiczom posiadajacym lepsze sprzety zalezy na jak najlepszej jakosci streamu a fubotv gwarantuje im to w takiej jakosci o jakiej inne europejskie platformy moga tylko pomarzyc !!!

A Twoje Szanowne viaplay i inne platformy europejskie nawet nie sa godne porownywania .

Smialo dojedz mnie jeszcze bardziej ale wszyscy szanujacy sie odbiorcy zrozumia bo chca widziec jak najlepsza jakosc gdyz za to placa i dla sprostowania  dodam ze nie naklaniam nikogo do zakupu fubotv a jedynie informuje ze sa o wiele lepsze platfomy niz Twoja ulubiona Viaplay .

 

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś nieprawdę i ją sprostowałem. 

Dosył to jest to co idzie z boiska na satelitę (czasami przez światłowód, czy jak w Polsacie w przypadku siatkówki czy piłki często jakieś LTE ;)), a nie to co Ty odbierasz jako widz z Fubo, DAZN czy czegokolwiek innego.

Oni z tego dosyłu dopiero robią sygnał, ktory Ty widzisz na tv. I silą rzeczy nie mogą dać realnych 60 fps z dosyłu, który jest w 50 klatkach bo takie mamy kamery i sprzęt realizacyjny w Europie. Prawidłowym formatem jest tutaj 50i w tvsat i 50p w streamingu. I o tym była dyskusja w kontekście Premier League w innym temacie, gdzie twierdziłeś, że 60p robi różnicę.

I tam też zostalo napisane, że realna różnica może być tylko w przypadku transmisji USA jak NBA, NHL itd i nikt tutaj nie twierdził, że jej nie będzie.
A skoro czepiasz się innych i wprowadzasz w błąd, to nie dziw się potem, że ktoś Ci odpowiada. Posta można było napisać bez wrzutek o Viaplay, o które tutaj nikt nikogo nie pytał.

Edytowane przez bgmnt
  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rudziol Jesteś chyba jedyną osobą na forum, która subskrybuje Fubo TV i to pakiet Elite :) Fakt, tani nie jest, ale jakość kosztuje.

 

fubo01.jpg

 

I tu pytania.

10 strumieni w domu to jest 10 urządzeń? A 3 mogą działać równocześnie, tak mam to rozumieć?

Ile przechowywane są nagrania?

Parametry 4K są zawsze takie same? Chodzi mi głównie o bitrate.

 

PS. Nie przejmuj się wpisami o matrycy i innymi tej klasy, czekam na kolejne zrzuty, parametry streamu widać - co ciekawe jest to lepsze 4K niż daje skandynawskie Viaplay. Jeśli możesz zrób zrzut parametrów jakiegoś kanału np. Fubo Sports Network lub Fubo Movie Network.

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

O tak, już widzę jak polscy Janusze sępiący o 5 zł taniej przy przedłużaniu umów na tv sat płaciliby za tą usługę 300 zł miesięcznie jakby była dostępna w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, tail# said:

@bgmnt widzisz i to jest platforma stremingowa, a nie ściema jak w Viaplay. Drogo to fakt ale za jakość się płaci.

Z tego zdjęcia telewizora na temat tej jakości wywnioskowałeś? :D

Czy może z cyferek jakieś 10-12 Mbps mniejszych niż na satelicie i porównywalnych z 4K, które daje chociażby u nas od kilku lat Play Now?

Szanujmy się, naprawdę. Bawi mnie to nieumiejętne wbijanie szpilaczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest fajne jak się jest pasjonatem sportu, ja we francuskim molotovie mam pakiety za 4 czy 10 euro :D 

 

Czy ktoś może wkleić, jakie jeszcze są kanały poza sportem? Ja widzę tylko stronę logowania. Działa w UE? Jak z płatnościami polskimi kartami?
 

300 ziko za miesiąc, a ja myślałem, że posiadanie trzech różnych systemów smart z przeróżnymi subskrypcjami to szaleństwo :D 

 

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy jaki pakiet wybierzesz. Ja mam elite i mam mozliwosz ogladania az na 10 urzadzeniach w tym samym czasie w  tym samym w domu  ze tak powiem bo musisz dodac swoj internet.

Ja sobiscie zrezygnowalem z tej opcji bo mieszkam tylko z dziewczyna i nie jest mi to potrzebne ale zawsze mozna to zmienic w ustawieniach  A normalnie mozesz ogladacac na 3 urzadzeniah  poza domem w tym samym czasie.

P.s moj tata korzysta w pl z mojego pakietu  i nie ma problemu.

Jest rowniez opcja dokupienia pakietu na ktorym mozna ogladac  na niby nieskonczonej ilosci urzadzen za bodajze 7.99 dolcow ale nie jestem pewien bo az tak w to sie nie wglebialem plus nie jest mi to potrzebne.

Przesylam fotke z opcja dodania internetu

20211228-194655.jpg

 

Biblioteka jest obszerna i kazdy nowy serial mozna ogladac zarowno na zywo w tv lub automatycznie jest dodawany do bibliotekki jesli fubo tv ma podpisana umowa z dana "korporacja:" ze tak powiem 😋

mozna  sobie rowniez nagrac dany material w chmurze i obejrzec potem. W pakiecie elite  jest 1000godzin nagrywania ale osobiscie nagralismy dopiero 2 seriale a blizej mowiac moja dziewczyna bo ja tego nie potrzebuje

 

Jesli chodci o 4k to zawsze jest takie samo ale ze moj starodawny tv obsluguje wylacznie uhd takze mam TYLKO 3840x 2160  ale moj tata w pl ten sam mecz ma w 4096xe112 bo juz kazalem mu to sprawdzic z ciekawosci 😋 na moim tv bitrate w 4k zawsze jest ten sam w granicach 17-21 i wszysko jest w 60fps tzn kanaly live jak i transmisje live bo filmy w biblioteka sa w30 fps ale to tez zalezy

Chwilowo mecz Liverpool mam w takiej jakosci

20211228-194958.jpg

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@regedit32jest drogo, a niektórym januszom "fanbojom" Viaplay już przeszkadza i się martwią za innych czy będą płacić.

@Rudziolwystarczy postawić VPN'a i masz wszystko z tej samej sieci więc żeby wszystko wychodziło z teg samego źrodła (internetu) to nie problem. Odpowiednia konfiguracja i dało by się podzielić koszty. Co do rozdzielczości to w Viaplay można co najwyżej tylko o takiej pomarzyć.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rudziol napisał:

Jesli chodci o 4k to zawsze jest takie samo ale ze moj starodawny tv obsluguje wylacznie uhd takze mam TYLKO 3840x 2160  ale moj tata w pl ten sam mecz ma w 4096xe112 bo juz kazalem mu to sprawdzic z ciekawosci 😋 na moim tv bitrate w 4k zawsze jest ten sam w granicach 17-21 i wszysko jest w 60fps tzn kanaly live jak i transmisje live bo filmy w biblioteka sa w30 fps ale to tez zalezy

To jest jakość.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, tail# napisał:

@regedit32jest drogo, a niektórym januszom "fanbojom" Viaplay już przeszkadza i się martwią za innych czy będą płacić.

@Rudziolwystarczy postawić VPN'a i masz wszystko z tej samej sieci więc żeby wszystko wychodziło z teg samego źrodła (internetu) to nie problem. Odpowiednia konfiguracja i dało by się podzielić koszty. Co do rozdzielczości to w Viaplay można co najwyżej tylko o takiej pomarzyć.

To juz bedziesz musial pokombinowac.

Nie wiem 

Tak jak mowie ja sie w to az tak nie zaglebialem bo tylko ja i moj tata w pl korzysta z fubotv wiec nie jest mi potrzebna opcja ogladania na az 10 urzadzeniach w tym samym czasie

10 godzin temu, regedit32 napisał:

@Rudziol wielkie dzięki za tak obszerną relację. Widać, że jesteś ambasadorem marki 😉 Opłacasz to z terytorium USA amerykańską kartą?

Nie jestem ambasadorem.

Mieszkam w uk i place normalnie revolutem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Zuzia napisał:

 

kanaly.jpg

 

kanaly2.jpg

 

 

 

 

 

Trzeba rowniez dodac wszystkie lokalne stacje bo po wpisaniu zipcodu ma sie dostep do wszystkich dostepnych stacji w danym regiomie.

Najlepsze jest to ze jesli ktos naprzyklad jest w bostonien lub innym chicago i wpisze lokalny zip code to ma dostep do wszystkich meczy lokalnych druzyny obojetnie czy jest to footbal soccerr hokej ligi colledzowskie itd .

A jesli skonczy sie dany mecz ulubionej druzyny a chce sie ogladac np los angeles to wystarczy zmienic zip code i przekierowac vpn na dana okolice jesli dany mecz nie jestbpokazywany w narodowej tv.

Nie trzeba wtedy wykupywac zadnych League Passow by agladac kazdy mecz nba nhl mfl mlb itd

Ligi europejskie sa pokazywane zawsze w narodowej tv

Edytowane przez Rudziol
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, tail# napisał:

@Zuziasprawdzałaś czy to na kodi będzie latać? :)

Na ten moment nie mam konta z subskrypcją, badam, czy warto i jak na razie wygląda bardzo obiecująco jeśli chodzi o kontent i jakość. 

 

54 minuty temu, regedit32 napisał:

W różnych krajach, oferty dostosowane są do gustów i możliwości danych odbiorców. Nie krytukuje nikogo za jego wybór, tak samo nie patrzę z zawiścią jak ktoś jeździ Mercedesem. Jeśli też chcę go mieć, to na niego pracuję a jak nie, to dokonuję innych wyborów 😁

DANZ DE koszt ok. 70 zł mies.

Fubo TV ok. 300 zł, ale przy podziale na 3 osoby wychodzi ok. 100 zł i to jest cena akceptowalna nawet w polskich warunkach przy tej jakości i ofercie. O ile ktoś takiej potrzebuje. 

 

 

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanym dodam ze niepotrzeba wykupowac pakietu elite. Pakiet starter ma  te same kanaly jak i biblioteke. Roznica jest jedynie w tym ze jest 30+ kanalow ktore sa malo wazne plus wieksza ilosc godzin w chmurze jak i stremach ale to serio starczy.

Elite jest jedynie dla maniakow ktorzy chca miec wszystko ale przy wykupywaniu nie wiedzialem jeszcze tego ze nie bedzie mi to potrzebne 😂

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 😁 Elite jest jedynie dla swirow takich jak ja i chcacych zaoszedzic przy odsprzedazy dostepu ale ja mojego taty nie chce kasowac 😂

Takze chyba zmienie na normalny starter pack.

Niby to tylko pare dolcow ale nie jest to wcale potrzebne i nie robi roznicy w jakosci jak i kontencie

P.s dodam ze ten sam mecz Liverpool ktory jest pokazywany w 4k jest rowniez transmitowany w narodowej telewizji nbcsn w jakosci 1080p  jakby ktos nie chcial ogladac w 4k 😂

Jesli chodzi o seriale filmy i dokumenty to wyglada to tak ze ma sie dostep do wszystkich sezonow plus jest wiadomosc kiedy bedzie najnowszy odcinek i na jakim kanale takze mozno go sobie  spokojnie obejrzec live, nagrac lub poczekac az wstawia go do biblioteki a przewaznie wyglada to tak ze zaraz po transmisji jest dodawany do biblioteki.

20211229-094333.jpg

Tutaj podalem przyklad nowego seialu 1883 ktory jest dostepny zarowno na platformie paramount+ jak i fubotv takze nie jest to tylko sportowa platforma jak wynika z nazwy

Edytowane przez Rudziol
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...