Skocz do zawartości

VOD


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozycje "darmowe" sa raczej do przetestowania tego systemu.

 

Za to kompletnie nie rozumiem czemu za zamówienie sms-em trzeba zabulić 61 groszy

 

W przypadku zamawiania telefonicznego podajesz nr abonenta. Podobnie jest przez Internet. A SMS jest wysylany "anonimowo" i jest to swoista zaprora, zeby nie wysylac przypadkowych kodow czy SMSow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak do konca.

Do przyjmowania SMSow wystarczy zwykla karta sim podlaczona do komputera - a SMSy odbiera sie za darmo. Wiec naprade nie sadze.

 

Jednak bede obstawial przy moim - przez Internet trzeba sie zalogowac a w przez telefon przedstawic - wiec sie anonimowym nie jest, tak jak SMS, ktory mozna wyslac nawet z PrePaida. A jak sie ich bedzie wysyslalo bardzo duzo, to mozna sparalizowac bramke SMS. A tak sie nikomu nie oplaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj na próbę aktywowałem jeden film z oferty ''Premiery'' w wersji SD chciałem jakiś w HD, ale przy tym filmie z HD okienko było czarne i nie wyświetlał się zwiastun więc na niego się nie zdecydowałem, bo się bałem że się nie nagrał. Powiem wam że do tego VOD byłem sceptycznie nastawiony, ale jak dzisiaj zobaczyłem możliwości tej usługi to teraz mi się ta cała VOD-a nawet podoba :lol2: tylko 11zł to trochę za drogo, no ale co tam... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cloudy Meatbals - (Klopsiki i inne zjawiska) - calkiem ciekawy filmik, po ktorym na pewno nie chce sie korzystac z fast foodow.

 

Na tym filmie bylem jakis czas temu w kinie z dzieckiem. Obecnie planuje go pokazac reszcie rodziny.

Jako ciekawostke podam, ze bilet do kina na dorosly + dziecko kosztowal mnie mniej niz zyczy sobie za to Cyfra+, bo tylko £2.00. Ale z dojazdem juz Cyfra jest lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Male OT na temat brytyjskiego kina, jesli mod to wyrzuci to zrozumiem.

 

Ok, zdradze wam sekret jak to robie.

Sa to tzw filmy "przeterminowane", czyli wyswietlane w jakies 3-4 miesiace po premierze w soboty o godzinie 10 rano.

promocja dotyczy tylko filmow dla dzieci i tylko dla rodzicow z dziecmi i nie zdarzylo sie, zeby wyswietlano tam film 3D.

Pojscie do kina na nowosc jest to wydatek 6 GBP na lebka lub 20 GBP na rodzine (nawet 2+3). Jesli jest to film 3D to traeba dokupic jednorazowe okulary za funciaka (lub przyniesc ze soba stare).

Filmy 3D sa wyswietlane z projektorow cyfrowych (z tego co wiem to w Polsce 3D leca jeszcze glownie w IMAXach). W/g mnie w IMAXie gorzej sie oglada, bo okulary sa ciezkie i z reguly brudne a jednorazowki do maja cienkie plastiki. Nie sa to typowe polaryzatory, ale cos podobnego.

Ze starszym dzieckiem czeka mnie wkrotce wyjscie na Prince of Persia, bo tego pewno w "przeterminowanych" nie bedzie.

Link do kina, gdyby ktos sobie chcial pobuszowac i posprawdzac ceny:

http://www.cineworld.co.uk/cinemas/1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Pojawiła się zakładka "MECZ 3D". W niej będzie można obejrzeć obszerny, 60-minutowy skrót meczu Wisła - Odra w 3D. Bezpłatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy juz ktos zamawiam jakis tytuł z filmów xxx?.Jak tak to prosze o opinię ,jak z jakością filmu i czy przy minimalnych dialogach w takich filmach jest polski lektor. :roll:

 

 

Nie ma polskiego lektora ale są napisy i bardzo dobra jakość filmu przynajmniej tego który zamówiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...