Skocz do zawartości

VOD


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie 6 sezon LOSTa w VOD :D

Pierwszy odcinek będzie kosztował tylko 1 zł :D

 

A mam pytanie - jak to dokładnie działa to VOD?

Wchodzi się - wybira film - klika się "zamów" i on się zaczyna od razu ściągać czy po jakimś czasie i ile trzeba na niego czekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A mam pytanie - jak to dokładnie działa to VOD?

Wchodzi się - wybira film - klika się "zamów" i on się zaczyna od razu ściągać czy po jakimś czasie i ile trzeba na niego czekać?

 

Wybierasz film, wybierasz zamów i tam masz sposoby zamówienia np: SMS, wysyłąsz smsa z podanym kodem i po chwili umnie trwa to ok. 10sec od mometu jak dostane wiadomość o dostarczeniu SMSa... Warunkiem obejżenia jest juz posiadanie pozycji na dekoderze czyli nie może pisac że film dostepny niebawem czy jakiś tak... Możesz zamówic to co maszna dysku inaczej masz problem, kasa nie przepadnie ale jest sporo załatwiania na infolini aby kase zwrócili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierasz film, wybierasz zamów i tam masz sposoby zamówienia np: SMS, wysyłąsz smsa z podanym kodem i po chwili umnie trwa to ok. 10sec od mometu jak dostane wiadomość o dostarczeniu SMSa... Warunkiem obejżenia jest juz posiadanie pozycji na dekoderze czyli nie może pisac że film dostepny niebawem czy jakiś tak... Możesz zamówic to co maszna dysku inaczej masz problem, kasa nie przepadnie ale jest sporo załatwiania na infolini aby kase zwrócili...

 

Ale ja mam przy KAŻDEJ pozycji napisane "dostępny niebawem" :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierasz film, wybierasz zamów i tam masz sposoby zamówienia np: SMS, wysyłąsz smsa z podanym kodem i po chwili umnie trwa to ok. 10sec od mometu jak dostane wiadomość o dostarczeniu SMSa... Warunkiem obejżenia jest juz posiadanie pozycji na dekoderze czyli nie może pisac że film dostepny niebawem czy jakiś tak... Możesz zamówic to co maszna dysku inaczej masz problem, kasa nie przepadnie ale jest sporo załatwiania na infolini aby kase zwrócili...

 

Ale ja mam przy KAŻDEJ pozycji napisane "dostępny niebawem" :/

 

może tak jak co nie którym robią Ci jakiś upgrade w bazie danych i może wskoczy faktycznie niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa. U mnie zarówno w HBO jak i w C+ VOD część filmów jest dostępna, a część "wkrótce"

Np odcinek 8 Zagubionych jest dostępny a 5, 6 i 7 nie są :shock:

Nie wiem od czego to zależy. Trzeba na noc wyłączać dekoder żeby to wszystko się pościągało czy nie? Bo ktoś pisał że przy twinie nie trzeba ale nie wiem już sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche nie tak jest.

Post powyzszy mozna by tak zinterpretowac, ze dekoder wysyla informacje, co chce pobrac (tak jak komputer wysyla zadanie dostepu do wybranych stron www)

Dekoder jest (przynajmniej do czasu uruchomienia portu Ethernet) urzadzeniem tylko odbiorczym i musi czekac na zapis konkretnej pozycji na dysku do momentu, kiedy on jest nadawana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz twina to nie ma znaczenia czy dzień lub noc. (chyba, że coś nagrywasz to wtedy się nie ściąga)

HBO Digital ściąga się w nocy (chyba od 1 do 5 rano) , a w ciągu dnia (chyba od 10 rano) ściąga się VOD. Z tego co zauważyłem to VOD działa podobnie do HBO Digital czyli to Cyfra każdego dnia wybiera co się ściąga na nasz dysk (jakie filmy lub seriale). Każdego dnia coś innego ale najważniejsze filmy są często powtarzane. W HBO Digital codziennie ściąga się 4 lub 5 pozycji. Myśle, że przy VOD dzienna dawka to max 7, ale mogę się mylić.

 

Ja mam Philipsa PVR podłączonego na pojedynczym kablu od samego początku użytkowania czyli od 30 grudnia i na dzień dzisiejszy brakuje mi 2 filmów i 1 serial w bibliotece VOD do zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładny spis dam wieczorkiem... ale powiem, że jestem zaskoczony! odbiór z antenki 80cm jest doskonały, i tematyka programów angielskich, zwłaszcza tych filmowych i muzycznych jest ok! My w Polsce, już za takie stacje to byśmy abonament płacili, a tam jest free! Jest kilka filmowych podobnych do movies24, hallmark itp. I powiem szczerze, od 2 dni oglądam (nauka języka przed ostateczną EMIGRACJĄ z kraju KACZKI) i.... trafiam na filmy, których jeszcze nie oglądałem! Bo HBO,HBO2 i Cana+ to już powtórkami żyją.... i jeszcze roczek,dwa i nikt im nie zapłaci ani grosza! By na HBO reklamy były???? za czasów Wizji tego nie było!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...