Skocz do zawartości

VOD


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze: nie musisz płacić

Po drugie: większość filmów w ofercie jest powszechnie doskonale znana.

Wielkie oburzenie bo dodali do oferty jeden film, którego ludzie nie znają. Jak nie będzie wypożyczany to zweryfikują cenę lub w ogóle wymienia film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż...

Canal+ i w przypadku VOD podjął się akcji propagowania świata filmów nie tylko z Hollywood :)

Też, tych ambitniejszych! Zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

z całym szacunkiem ale wydaje mi się ze od promowania takich filmów świata jset canal+ /i chwało i m za to/ natomiast jeśli chodzi o VOD to raczej powinni iśc w kierunku N, szkoda ze jak na razie to tylko ceny są zbliżone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zweryfikują ceny? lepiej niech dadzą promocje na VOD, lub utworzą pakiety filmów. Jeśli chodzi o ofertę to dla jest to za mało filmów, mało super nowości. Technicznie usługa też jest nie dopracowana, a szkoda. N ma lepszą otoczkę przy vod, a cyfra w tej materii dopiero się uczy (mimo dumy z materiałów promocyjnych "HD, PVR, VOD...")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja romumie, że ludzie różne filmu oglądają:

jedni stare, drudzy ambitne.

 

Ale ja należę do tych co chcą oglądać tylko nowe, większość starych widziałem.

Ostatnim filmem który widziałem na VOD było "kun fu panda" już po 13 zł.

Wiem, że dla niektórych to drogo, ale w wypożyczalniach są podobne ceny.

 

Niestety na razie więcej filmów nie ściągnę niestety nie są adresowane do mnie.

I wielu moich znajomych. A więc poczekam jeszcze do września (koniec umowy) a później zobaczę w końcu jest konkurencja i wiele może się zdażyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wielkość oferty, to przypadkiem znalazłem listopadowo-grudniowy magazyn Plus+ - reklamowali VOD jako wybór z 40 pozycji z różnych! kategorii - teraz trochę im brakuje, w dekoderze są 24 pozycje - z dwóch tylko kategorii. A szkoda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W magazynie PLUS nic więcej niż było/jest - nie ma.

Na stronie cyfry jest informacja, że od 1 II dostępne będą: trzy Star Treki i Piękność w opałach, dalsze nowe pozycje pewnie okolice 3 II i 10 II - tak wynika przynajmniej z kalendarza VOD-u.

Mogli by dać dłuższą listę pozycji, które będą w przyszłości - no i więcej pozycji.

Ciekawe, że w prowadzenie VOD-u odsunął na bok prośby o nowe kanały (no może poza przeciekami - czytaj chciejstewm TVP SPORT). A mogliby coś dorzucić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupio to napisałeś kolejki ligi w VOD nawet dla tych co nie maja PVR... Takie coś to się nazywa PPV a nie VOD, nawet technicznie by nie wyszło puszczanie programu na żywo w VOD zwłaszcza w platformie SAT... A PPV w Polsce nie wiem czy by wypaliło, Polska to nie włochy i jesteśmy za biedni na PPV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to mają bałagan: w dekoderach są dostepne pozycje których nie powinno już być (były dostepne do 2 II), a z drugiej strony dostępne jest Persepolis (do 28 II), którego w ofercie VOD na stronie nie ma. Być może dlatego, że film nie długo na antenie cyfry ...

Mogliby nad tym popracować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...