Skocz do zawartości

Amazon Fire TV Cube & Fire TV Stick


Toma441
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 27.06.2024 o 19:01, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Microsoft ogłosił dzisiaj, że w lipcu Amazon Fire TV otrzyma wsparcie dla usługi Xbox Cloud Gaming.

Aplikacja będzie kompatybilna z Fire TV Stick 4K Max (2023) oraz Fire TV Stick 4K (2023).

 

W dniu 3.07.2024 o 19:58, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Ciekawe jakie będą przeceny na Prime Day.

No też się czaję na nowego Firesticka :) 

 

Żeby nie bylo, to apki z obenego sticka: MAX, C+, Prime, Netflix i Viaplay działają normalnie za granicą, po wifi. Na netflixie były jedynie dostępne tłumaczenia w języku kraju, w którym się aktualnie przebywa - czeski w Czechach, włoski we Włoszech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co warto zauważyć - Amazon PL ciągle sprzedaje pierwszą edycję Firesticka 4k Max, bodajże z 2021 r. Nową wersję z 2023 r. można kupić bez problemu na allegro za jakieś 260 PLN - można ją poznać po tym, że ma WiFi 6E i 16GB pamięci wewnętrznej. 

 

Przy okazji dementuję kwestie napisów w netflixie, jestem właśnie na urlopie we Włoszech, mam Firesticka ze sobą (wziąłem do obejrzenia meczów na Euro) ale sprawdziłem Netflixa i normalnie mam napisy w języku polskim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy Amazon Fire TV Stick 4K Max w tej chwili po €37.99 w niemieckim Amazonie. Ciekawe, czy mogę do jakiegoś paczkomatu blisko granicy z Polską zamówić. I czy to jest wersja niemiecka (o ile taka istnieje) czy międzynarodowa.

Edytowane przez Bambuczako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Bambuczako napisał(a):

Najnowszy Amazon Fire TV Stick 4K Max w tej chwili po €37.99 w niemieckim Amazonie. czy to jest wersja niemiecka (o ile taka istnieje) czy międzynarodowa.

Wersja jest międzynarodowa, chyba zamówię do domu . U mnie działa w Polsce a kupiłem za 50€ 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...