Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, dobra.. ile z tej biblioteki będzie w podstawowym abonamencie za 34 zł? ...

Teraz, Arkon napisał:

Akurat jeśli chodzi o nowości filmowe, to HBO GO i Canal+ są lepsze od Netflixa. Są jakieś filmy czy seriale w Viaplay, których nie było w Polsce?

Przynajmniej bez reklam i nie trzeba czekać na kolejne odcinki.

Dlatego nie zaglądałem do np. Epic Drama.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lakiman napisał:

Dobra, dobra.. ile z tej biblioteki będzie w podstawowym abonamencie za 34 zł? ...

Wygląda na to, że wszystkie.

3 minuty temu, Arkon napisał:

Akurat jeśli chodzi o nowości filmowe, to HBO GO i Canal+ są lepsze od Netflixa. Są jakieś filmy czy seriale w Viaplay, których nie było w Polsce?

Nie piszę stricte o nowościach filmowych, bo każdy to traktuje nieco inaczej. Piszę o zawartości biblioteki. Z tego co widziałem to najnowsze filmy, jakie teraz widać, to produkcje z 2019 roku. Jak na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś sprawdzić czy np. seriale: " Lost", "Przystanek Alaska" , " Zaraza " ( było to na Epic Drama) są dostępne?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Toma441 napisał:

Wygląda na to, że wszystkie.

Nie piszę stricte o nowościach filmowych, bo każdy to traktuje nieco inaczej. Piszę o zawartości biblioteki. Z tego co widziałem to najnowsze filmy, jakie teraz widać, to produkcje z 2019 roku. Jak na razie.

Dla mnie definicja jest prosta- filmy i seriale, których nie było wcześniej w tv lub streamingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seriale z logo Epic Drama

- Świat w ogniu. Początki.

- Rozpustnice

- Lightfields

- W cieniu

- Fotograf śmierci

- Dezerter

- Detektyw Murdoch

- Projekt Błękitna Księga

- Tutankhamun

- 54 godziny

- Panna Scarlett i komisarz

- Wiedeńska krew.

 

Seriale amerykańskie (brytyjskie?), które przynajmniej ja widzę po raz pierwszy u nas, jeśli chodzi o tytuły:

 

- The truth about the Harry Quebert

 - Unforgettable

- FBI Most Wanted

- The Oath

 

Z bardziej znanych (już gdzieś emitowanych)

- Opowieści podręcznej

- Fargo

- Community

- Das Boot (wersja z 2018 roku)

- Babylon Berlin

- Trzy dni Kondora

- Startup

- Killing Eve *od 15 sierpnia

 

Tytuły zamieściłem na podstawie tego co widać na ten moment w opcji bez logowania w polskiej wersji aplikacji na androida.

I oczywiście jest też całkiem spora kolekcja ich własnych seriali.

35 minut temu, Arkon napisał:

Dla mnie definicja jest prosta- filmy i seriale, których nie było wcześniej w tv lub streamingu.

Ale nie o tym był mój post.

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Toma441 napisał:
Biblioteka filmowa stopniowo się powiększa. Będą też polskie filmy. Mimo wszystko całkiem ciekawa alternatywa dla Netflixa, jeśli chodzi o filmy i dodatkowy wybór.
 
viapl1.jpg viapl2.jpg viapl3.jpg 

Masz konto? Czy tylko podgląd do zawartości
 
Te filmy mogę oglądać  :

  • "John Wick 2" Lektor/napisy
  • "John Wick" Lektor/napisy
  • "Uprowadzona 2,3 " Lektor/napisy
  • "Niezniszczalni 1,2,3"

Sporo tego jest ;)


bdc6cf0367e5626f91af1e34c60fcf0b.jpg

7d213d5240043e6666069a6bcb8f6b54.jpg066d46165f7ed28e71eb5e4f3d1ed6cf.jpg

Edytowane przez kingofsouth
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Arkon napisał:

 Na razie wygląda to nawet słabiej niż ich prawa sportowe. :)

Słabiej? Biorą widać to co jest dostępne,Netflix robi to samo, jeśli chodzi o licencje, a w  oryginalnej szwedzkiej wersji jest duża kolekcja klasyki z lat 70 i 80. (może będzie i u nas) Biorąc pod uwagę, że u nich trzon oferty to sport, to filmowo jest nieźle. Dokładnie tego się spodziewałem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Arkon napisał:

Widocznie mamy inne wymagania.

To nie jest kwestia wymagań. Nie spodziewam się tutaj w cenie 34 zł nowości prosto z kina. Zresztą na Netflix też ich nie ma. Nieco nowsze pozycje będą zapewne do wykupienia jako klasyczne VOD. Tak jest na szwedzkiej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi rewelacyjnymi ( obecnie) produkcjami własnymi to bym troszkę się wstrzymał jeśli mowa o HBO GO.

Patrząc wstecz bywało lepiej  :-).

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta filmowo-serialowa to istny dramat póki co (i wcale nie chodzi tu o gatunek filmowy).
Powtórki z Polsatów i TVN-ów.
Wytnij oryginalsy z Netflixa i HBO GO, zostanie podobnie. Ale nie wróć... wolę płacić im, oglądać bez reklam, kiedy chce i bez zobowiązań na 12/24 miesiące
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Arkon napisał:

@Toma441Chyba czegoś nie rozumiem. Przecież za 25 zł w HBO GO masz takie nowości, do tego rewelacyjne produkcje własne. Tu na razie nie widać ani tego, ani tego.

No nie rozumiesz. Nie rozmawiamy o produkcjach własnych, ale o filmach na licencji, które de facto krążą bez ustanku między netflixem, a hbo. Filmy, które dałem na zdjęciach nie tak dawno były zarówno na netflixie jak i hbo, a teraz są na Viaplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale X albo Y w różnych pakietach. Podsumowując, płaciłoby się kwoty zbliżone do Netflixa albo HBO GO lub Viaplay... w gratisie dostając 90 procent niechcianych kanałów, reklamy przerywane filmami, produkcje własne dla [beep]ków, powtórki goniące powtórki na w/w kilkunastu innych nie chcianych kanałach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Toma441 napisał:

No nie rozumiesz. Nie rozmawiamy o produkcjach własnych, ale o filmach na licencji, które de facto krążą bez ustanku między netflixem, a hbo. Filmy, które dałem na zdjęciach nie tak dawno były zarówno na netflixie jak i hbo, a teraz są na Viaplay.

To Ty chyba nie rozumiesz albo nie chcesz zrozumieć. 

W CANAL+ czy HBO/Cinemax (HBO GO) mam co tydzień jakieś filmy, które dotąd nie były dostępne gdzie indziej (nie mam tu na myśli wypożyczenia jednego tytułu za np. 15zł). 

W Viaplay mam stare, odgrzewane kotlety, które były już kilka razy wałkowane na Polsacie czy TVN. 

 

Owszem część tych filmów jest na Netflix czy Amazon, ale te serwisy kupuje się dla ich produkcji własnych, a nie filmów z Polsatu czy TVN. 

 

Tak, jak @Arkon napisał - póki co w Viaplay ani filmów ciekawych ani produkcji własnych. 

  • Popieram 2
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...