Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GrubyBubu

Za darmo to uczciwa cena, obraz to takie HBO, może nawet i gorzej chwilami, akurat serial "Prawnik" oglądam, bo zniknie nim serwis wejdzie do Pl default_smile.png2b57ebddae0e19adc2f4f195cc0e29e4.jpg





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem wszystkie opisywane możliwości. Nie da się prawidłowo zarejestrować poza jednym opisywanym przypadkiem, czyli posiadając konsole Sony. Na Xboxie nadal wersja po szwedzku, chociaż sama aplikacja identyfikuje po adresie lokalizację.. Myślę, że pod koniec przyszłego tygodnia ktoś wciśnie "enter" i zdejmą geoblokadę, żeby sprawdzić jak działa usługa na większej liczbie urządzeń, poza konsolami Sony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Nie ma, na chwile obecna jest mega ubogo 4 seriale na krzyż i kilka filmów , trochę originali jest ale jeszcze bez tłumaczenia większość . No maja jeszcze miesiąc wiec pewnie wiele się zmieni.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Ciekawe czy będzie możliwość wykupienia bez kart i innych bzdetów.Ja sam takie cos preferuję przy Netflixie czyli karty podarunkowe.


Nie. Tylko karta.
Jest ubogo , bo to nam nie powinno działać.
Pisało wszędzie, że rejestracja sierpień.
Jesteśmy beta testerami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, GrubyBubu napisał:

Nie ma, na chwile obecna jest mega ubogo 4 seriale na krzyż i kilka filmów , trochę originali jest ale jeszcze bez tłumaczenia większość . No maja jeszcze miesiąc wiec pewnie wiele się zmieni.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Czyli i po starcie chyba  wiele nie ma co sie spodziewać.Czyli jak tylko karta to kolejne ograniczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Netfixie widzę jest troche filmów czy seriali nie tylko z 2020 ale i 2021 roku.Edit nie marudzę tylko stwierdzam fakty nie każdy chce podawać takie dane ba nie każdy ma taka kartę bo jest mu zbędna. Zwykły przelew z każdego banku by wystarczył.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro cos wypuścili to jakis % jest oferty a że jest tak mało to nie napawa to optymizmem.Nie spodziewam się kart podarunkowych na obecnym etapie pytam czy taka forma zakupu będzie w przyszłości. Choć i tak najlepsza forma to byłaby w PC+ czy CP jeden rachunek i po temacie.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, czerstwy napisał:

W Netfixie widzę jest troche filmów czy seriali nie tylko z 2020 ale i 2021 roku.

Trochę, to znaczy ile? Netflix to de facto "wypożyczalnia filmów" w ramach subskrybcji. Logujesz się na stronę, czy korzystając z apki wybierasz sobie z szerokiego katalogu i to tyle. W ofercie najnowsze produkcje to głównie ich własne, promowane przez platformę. I masa klasyków, tak było od początku. Z bardzo niewielkimi wyjątkami, które można było zaobserwować choćby w ostatnim roku (niektóre polskie filmy jak Hejter  (i tak najpierw go dali do USA) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem nawiedzony by liczyć ile pozycji jest z 2020 czy 2021 roku.Przeglądajac serwis poprostu je widzę i ta wcale nie mało.Ja raczej jak płace za jakąś oferte to bardziej sie skupiam na nowościach z ostatnich lat.No chyba że ktoś mozno zacheca na cos czego nie wiadziałem.Edit Skoro oferta to promil oferty to to samo może być z funkcjonalnością serwisu czy nawet jakością.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...