Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, czerstwy napisał:

Co?😂Za takie prawa 300zł😂To DAZN DE z ofertą mega wypasioną kosztuje chyba coś koło 70 zł😂

Ale to nie dla koneserów jakości, bo DAZN to 720p jak Viaplay tylko na wyższym poziomie.

A te 300 zł można podzielić na 3 osoby, pisałam już o tym. 100 zł wychodzi na głowę. Natomiast drogich skandynawskich Viaplay nie opłaca się kupować, a dzielić można tylko na 2 osoby.

 

 

 

1 godzinę temu, Wodnik Szuwarek napisał:

To było pisane w kontekście Fubo TV, gdzie za ponad 300 zł jest sporo 4K. W tamtym temacie wszyscy piszą, że cena uzasadniona, bo jakość kosztuje. Hipotetycznie, gdyby w Viaplay było tyle samo 4K, to cena ponad 300 zł już jest be.

Oczywiście, że jakość kosztuje, ale Fubo TV słabo porównuje się, bo oprócz ogromnej oferty sportowej (w naprawdę niezłym HD/4K) ma też pełną telewizyjną, ponad 150 kanałów TV, spory VOD, zapis nagrań w chmurze (niekasowanych) i kilka innych dodatkowych usług. 

 

Jaka jest oferta Viaplay TV/film/seriale nie muszę pisać po raz enty, jest to raczej takie minimum. 4K jeż jest malutko (w skandynawskich), bo u nas to dopiero przyszłość. Będzie dobrze jak uruchomią Full HD z 8-10 Mb/s choćby dla najważniejszych transmisji.

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
10 minut temu, czerstwy napisał:

4K w Viaplay powinno kosztować miesięcznie ponad 260 zł😂

A gdzie napisałem, że powinno? Tylko porównałem z Fubo TV, bo tam nikt nie protestował, że drogo. Oczywistym jest, że u nas taka cena by nie przeszła i musiałaby być obniżona do 100-150 zł.

13 minut temu, czerstwy napisał:

A w C+ C+4K nawet z cena standardowa której chyba nikt nie płaci to 20zł😂

Dzięki temu teraz nie będziesz miał PL, tylko turniej w padla. Mam nadzieję, że jesteś zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
5 minut temu, kamil2505 napisał:

@czerstwy czyli już nie 300zł, a 100-150zł. No i byłby ten mecz w 4K... 

Ale i tak nasza wina... 🤣

Jaki mecz? Pisałem o podobnej ilości transmisji 4K jak w Fubo TV i w tym kontekście porównywałem Viaplay, gdyby miało być sporo 4K. Na cenę ponad 300 zł jakoś nikt nie narzeka w temacie Fubo TV. A tutaj śmieszkują, no to bawcie się dalej, bo niedługo w C+ zostanie już tylko parasportowa Ekstraklasa, padel i jakieś odpady z LaLigi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Viaplay: Bundesliga, LE, LKE, NHL, KSW, PL i F1.

Fubo TV: NFL, MLB, NBA, NHL, MLS i CPL.

Czlowieku nie wiem skad ty bierzesz takie dane ale jesli wiesz lepiej nie subskrybujac tej platformy to powiedz mi skad ja mam F1, premier league, champions league, lige wloska francuska i inne ligi jak i sporty ??

Jest nawet liga turecka jak i meksykanska jakby ktos byl zainteresowany.

A teraz wlasnie leci puchar wloch na bein sports

Jest puchar narodow afryki, byla olimpiada, mistrzostwa swiata, europy jak i wszystkie inne wielkie imprezy.

Dla chetnych jest siatkowka, boks, mma, rugby, golf, wyscigi konne itd itd

Jest tego doslownie tyle ze szok.

To jest praktycznie cala telewizja amerykanska. Jest 160+ kanalow i jest tam tyle sportow ze ciezko je wszystkie ujac w jednym poscie wiec moze najpierw zasubskrybuj a potem sie wypowiadaj

 

Za dodatkowe 6.99 miesiecznie masz cale espn+ i wtedy masz juz doslownie wszystko czego potrzebujesz

Edytowane przez Rudziol
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Viaplay: Bundesliga, LE, LKE, NHL, KSW, PL i F1.

Fubo TV: NFL, MLB, NBA, NHL, MLS i CPL.

FuboTV ma bogatszą ofertę więc kolejne nietrafione porównanie z Viaplay.

Ale to wątek o Viaplay. Temat o Fubo TV jest tu, przestudiuj zrzuty.

https://forum.satkurier.pl/topic/40777-fubo-tv/?do=findComment&comment=1739417

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta oczywiście bogata, natomiast w Polsce, jak już wcześniej pisałem nie do przyjęcia za 300 złotych miesięcznie. Nie w dzisiejszych czasach, gdzie koszty życia codziennego drastycznie wzrosły. U nas jeszcze kilka miesięcy temu był jazgot o 34 zł miesięcznie za Viaplay , a 60 zł za netflix jest tylko dlatego "do przyjęcia", bo normą jest dzielenie tej akurat usługi na kilka kont. Dodatkowo Amazon Prime zaczął być "akceptowany", gdy cena wyniosła 48 zł - rocznie. Nie widzę żadnego sensu, żeby usługę skrojoną typowo na rynek USA  porównywać bezpośrednio do obecnej oferty sportowej, Viaplay czy innej podobnej usługi w Polsce. 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
9 minut temu, Rudziol napisał:

Czlowieku nie wiem skad ty bierzesz takie dane ale jesli wiesz lepiej nie subskrybujac to powiedz mi skad ja mam F1, premier league, champions league, lige wloska francuska i inne ligi jak i sporty ??

Jest nawet liga turecka jak i meksykanska jakby ktos byl zainteresowany.

Za chwilke nawet rozpocznie sie pucharu wloch na bein sports

Jest puchar narodow afryki, byla olimpiada, mistrzostwa swiata.

Dla chetnych jest siatkowka, boks, mma, rugby, golf, wyscigi konne itd itd

Jest tego doslownie tyle ze szok.

To jest praktycznie cala telewizja amerykanska 160+ wiec najpierw zasubskrybuj a potem sie wypowiadaj

 

Za dodatkowe 6.99 moesiecznie masz cale espn+ i wtedy masz juz doslownie wszystkie wszystko

Umek, z Wikipedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...