Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@tyrla tanio nie jest, ale w miejscu, w którym mieszkam mam niewielki wybór operatorów. Poza tym do tej oferty miałem 3 miesiące za 0zł na start. Więc średnio 70zł miesięcznie za 300GB. Oferta sprzed dwóch lat. Do tego było coś z PLAY NOW, ale szczerze mówiąc nigdy w to nie zaglądałem, więc nie wiem co to był za pakiet.  

Teraz za 85zł chcą Viaplay dodać, jakiś pakiet PlayNow i dodatkowe 100GB. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
10 godzin temu, aandin napisał:

Oglądam akurat mecz tenisowy Czechy-Niemcy przez przeglądarkę Chrome i obraz tnie się niemiłosiernie.

W C+ i Polsat jest to samo. To zabezpieczenie przed piraciarzami.

https://forum.satkurier.pl/topic/32814-canal-online-w-abonamencie-c/?do=findComment&comment=1650957

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wodnik Szuwarek napisał:

W C+ i Polsat jest to samo. To zabezpieczenie przed piraciarzami.

https://forum.satkurier.pl/topic/32814-canal-online-w-abonamencie-c/?do=findComment&comment=1650957

 

Walka z "piractwem" nie uzasadnia tego, że nie wydano programów/aplikacji, które można zainstalować na komputerze (szczególnie na systemach operacyjnych z rodziny Windows).

 

P.S. Czy gdzieś w regulaminie Viaplay lub u innych jest wyraźnie napisane, że korzystanie z przeglądarki Google Chrome będzie skutkowało obniżeniem jakości transmisji?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek jest taki, że z powodu wyłączności na Bundesligę czy PL przez internet  będziemy "skazani" na mniejsze lub większe niedogodności w zależności od tego z czego korzystamy odpalając aplikację.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wodnik Szuwarek napisał:

W C+ i Polsat jest to samo. To zabezpieczenie przed piraciarzami.

 

Ciekawe kiedy wprowadzą , że będzie wyświetlany na ekranie numer abonenta/ lub ID abonenta ?  (przykład DAZN) 

Myślę , że to nieuniknione i prędzej czy później pojawi się takie zabezpieczenie.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, tyrla napisał:

Trzeba będzie się jednak przerzucić z Android TV na Tizen :)

A po 2- 3  latach okaże się, że wersja  Tizen jest nieodpowiednia dla tej czy innej apki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I działa normalnie oficjalna apka w pełnej jakości (sport 720p, filmy 1080p) mimo braku certyfikacji i co za tym idzie pewnie widevine l1?

Jak tak, to cenna informacja.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2021 o 13:13, grreg2084 napisał:

 

Nie wydaje mi się, aby Viaplay chciało bawić się w takie "puzzle". Nawet jeśli będą mieli prawo do pokazywania 1-2 spotkań w każdej kolejce, to niekoniecznie będą mogli w kółko pokazywać najważniejszy mecz z każdej kolejki czy spotkania drużyn cieszących się największa popularnością (głównie Legii Warszawa). Na takich "puzzlach" nawet ogólnodostępne TVP przy jednym wybranym meczu z każdej kolejki nie osiąga jakichś większych wyników oglądalności.

 

Szybciej jestem w stanie uwierzyć w to, że to Viaplay pozyska pełne prawa do Ekstraklasy, a potem ewentualnie komuś na część spotkań udzielą sublicencji (wtedy to oni będą dyktowali warunki, jak swego czasu robił to Eleven Sports w przypadku współpracy z C+ w sprawie Bundesligi; wiadomo, w której części najczęściej leciały mecze Bayernu i to znacznie częściej).

Mecze w TVP zawsze będą miały większą oglądalność, bo to darmowy kanał TVP Sport obecny w naziemnej, w internecie. Więc z gruntu rzeczy będzie wysoka oglądalność ponad 500 tysięcy nawet na meczu Jaga - Piast. Poza tym oni często wybierają dobre spotkania, nawet jeśli to wybór drugiego rzędu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...