Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Arkon napisał:

Weź też pod uwagę, że traktują nas jak trzeci świat tak słabą jakością i ceną. Rozumiem, że Tobie się podoba takie traktowanie Polaków? Przecież nawet Eleven ma kanał 4K w pakiecie za 15 zł.

Słusznie oczekujemy jakości, ale z drugiej strony wykorzystujemy każdą możliwą okazję do tego, żeby wyjść "na swoje". Jakoś nie słychać o tym, żeby podobne praktyki stosowali w USA, czy Francji, a netflix jakościowo u nas niczym nie odstaje. Oferta jest inna, ale często nie z winy samego netflixa. Jestem w stanie się założyć, że podobne praktyki będą miały miejsce, kiedy zawita u nas Disney. Potem zdziwienie, że dostawca, jak Viaplay wymaga Karty, albo dodatkowych zabezpieczeń i/lub rezygnuje z darmowego okresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Toma441 napisał:

Słusznie oczekujemy jakości, ale z drugiej strony wykorzystujemy każdą możliwą okazję do tego, żeby wyjść "na swoje". Jakoś nie słychać o tym, żeby podobne praktyki stosowali w USA, czy Francji, a netflix jakościowo u nas niczym nie odstaje. Oferta jest inna, ale często nie z winy samego netflixa. Jestem w stanie się założyć, że podobne praktyki będą miały miejsce, kiedy zawita u nas Disney. Potem zdziwienie, że dostawca, jak Viaplay wymaga Karty, albo dodatkowych zabezpieczeń i/lub rezygnuje z darmowego okresu.

Viaplay od razu wystartował z kartą. Wymaganie tylko karty to kombinatorstwo dostawców, a nuż ktoś zapomni anulować lub odpiąć kartę i płatność poleci. Tylko nieliczni dają możliwość płatności przelewem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Zuzia napisał:

Viaplay od razu wystartował z kartą. Wymaganie tylko karty to kombinatorstwo dostawców, a nuż ktoś zapomni anulować lub odpiąć kartę i płatność poleci. Tylko nieliczni dają możliwość płatności przelewem.

 

HBO od zawsze wymaga karty i nikt nie nazywa ich kombinatorami.

5 minut temu, Umek napisał:

Krążka w 720p to przy 5 Mbps na oczy nie zobaczysz:)

😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Dawno nie widziałem hokeja. Właśnie leci SHL i dobrze to pokazują. Zakup NHL to wizerunkowy strzał w 10. Była też okazja przejąć NBA, a tego nie zrobili, czyli C+ musiał nieźle wtopić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Toma441 napisał:

HBO od zawsze wymaga karty i nikt nie nazywa ich kombinatorami.

😀

Takie same metody stosują i dziwię się, że jeszcze ich bronisz. Niektórzy dostawcy są nawet tak niepoważni, że cześć pakietów można zapłacić przelewem, a cześć tylko kartą. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze mi ktos napisze, że ten szwedzki hokej wyglada lepiej, niż np. NHL w TVP Sport, to uznam "fanbojstwo" za jakąś chorobę połączoną z wadą wzroku. Kij tam hokejowy z krążkiem. Wystarczy spojrzeć za zamgloną belkę z wynikiem.

 

Edytowane przez vigoo
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Zuzia napisał:

Takie same metody stosują i dziwię się, że jeszcze ich bronisz.

 

Wszyscy wymagają karty płatniczej.Nic w tym dziwnego. Sa dodatkowe metody , jak karty podarunkowe tyle  , ze to zależy od serwisu streamingowego. Jeden to ma a inny nie ma. 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Dawno nie widziałem hokeja. Właśnie leci SHL i dobrze to pokazują. Zakup NHL to wizerunkowy strzał w 10. Była też okazja przejąć NBA, a tego nie zrobili, czyli C+ musiał nieźle wtopić :D

Póki co to Viaplay nieźle wtopił w Bundesligę co dziwi nawet osoby z branży. 🤣

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to bawi , jak czytam coś co jest tu jest  wygłaszane tydzień,  temu , dwa tygodnie temu. Ci sami userzy,  te same posty. Był a już pierwsza kolejka Bundesligi,  były kolejne. Ci co chcą oglądają,  ci co są anty , no właśnie o co im tak naprawdę chodzi?  :)

 

6 minut temu, kamil2505 napisał:

Póki co to Viaplay nieźle wtopił w Bundesligę co dziwi nawet osoby z branży. 🤣

 

A co mnie to obchodzi czy przeplacil ? Nie ten nadawca,  to będzie inny za kilka lat. Liczy się to , by był ktoś chętny na kupienie tego co mnie w sporcie interesuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kingofsouth napisał:

Wszyscy wymagają karty płatniczej,  dodatkowe płatności.Nic w tym dziwnego. Karty podarunkowe to już zależy od serwisu streamingowego. Jeden to ma a inny nie ma. 

Nie chodzi o karty podarunkowe tylko o przelew.

Oni wszyscy kombinują tak samo - przy karcie klient zapomni albo zdarzy mu się jakiś wypadek i zapłaci. Płatność kartą jako jedyna opcja nie jest korzystna dla klienta tylko dla dostawcy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
11 minut temu, vigoo napisał:

Jeśli jeszcze mi ktos napisze, że ten szwedzki hokej wyglada lepiej, niż np. NHL w TVP Sport, to uznam "fanbojstwo" za jakąś chorobę połączoną z wadą wzroku. Kij tam hokejowy z krążkiem. Wystarczy spojrzeć za zamgloną belkę z wynikiem.

 

Nie oglądałem w TVP. Czy było 50 kl./s tak jak w Viaplay?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zuzia napisał:

 Płatność kartą jako jedyna opcja nie jest korzystna dla klienta tylko dla dostawcy. 

 

Przestań pisać bzdury. Płacę za kilkanaście serwisów i mam nad tym kontrolę.

Jeśli zwykły Kowalski płaci za jeden na spółkę z 30 osobami i nie ogarnia tego,  że ma kartę podpieta to musi być mało ogarnięta osoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kingofsouth napisał:

 

 

A co mnie to obchodzi czy przeplacil ? Nie ten nadawca,  to będzie inny za kilka lat. Liczy się to , by był ktoś chętny na kupienie tego co mnie w sporcie interesuje. 

Ja tylko odniosłem się do wypowiedzi jednego z forumowiczów,  że podobno C+ przepłacił za NBA, bo Viaplay tego nie kupił. A ja tylko napisałem, że póki co wiadomo tylko o przepłacaniu Viaplay. Nic więcej. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Zuzia napisał:

Takie same metody stosują i dziwię się, że jeszcze ich bronisz. Niektórzy dostawcy są nawet tak niepoważni, że cześć pakietów można zapłacić przelewem, a cześć tylko kartą. 

 

Jakikolwiek wpis o Viaplay to zaraz obrona? To co napisałem to stwierdzenie faktu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda soboty na pisanie tego samego, ale ... 720p ( przeszkadza ) płatność kartą ( przeszkadza ) omyłkowo tłumaczenie ( przeszkadza ) ..... to ludzie odpalcie naziemna TVP Sport weźcie czteropaka z somsiadem i delektukcie się tym za darmo. 

Nie będzie wam już nic przeszkadzać 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kingofsouth napisał:

Przestań pisać bzdury. Płacę za kilkanaście serwisów i mam nad tym kontrolę.

Jeśli zwykły Kowalski płaci za jeden na spółkę z 30 osobami i nie ogarnia tego,  że ma kartę podpieta to musi być mało ogarnięta osoba.

Przestań bronić interesów korporacji, tu na forum większość to klienci, konsumenci.

Sytuacje są różne, można zachorować, zapomnieć. A jak ktoś zaliczy zgon to te serwisy będą pobierały pieniądze z karty do czasu ogarnięcia tematu przez spadkobierców, co czasem trwa bardzo długo. Karta to przede wszystkim interes i wygoda dla dostawcy treści. Dlatego ci wszyscy "dobrodzieje" unikają udostępniania przelewów i szybkich płatności tego typu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, vigoo napisał:

Jeśli jeszcze mi ktos napisze, że ten szwedzki hokej wyglada lepiej, niż np. NHL w TVP Sport, to uznam "fanbojstwo" za jakąś chorobę połączoną z wadą wzroku. Kij tam hokejowy z krążkiem. Wystarczy spojrzeć za zamgloną belkę z wynikiem.

 

Niektórzy prorokowali kwadratowy krążek i próbują mi wmówić, że tego krążka nie widać. A to oczywista nieprawda. Cudów nie oczekiwałem, ale nie dzieje się w tej transmisji nic takiego co by przeszkadzało w spokojnym obejrzeniu spotkania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...