Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, tail# napisał:

 Wracając do tematu viaplay, to skoro zaczęli się już oferować nawet w play, to oznacza że przeczuwają że sami nie dają rady więc muszą się gdzieś sprzedać. 

Bzdury wypisujesz..

Netflix,  Amazon , HBO GO, Tidal też były promocje w Play Now. 

Pół roczne dostępy do tych usług za 0 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kingofsouth napisał:

Bzdury wypisujesz..

Netflix,  Amazon , HBO GO, Tidal też były promocje w Play Now. 

Pół roczne dostępy do tych usług za 0 zł 

Napisz Ci jeszcze raz. Jeśli byliby tacy wspaniali jak to próbowałeś udowodnić przed startem tego serwisu i nadal próbujesz, to nie potrzebowali by się pchać do innych operatorów, bo klienci sami by do nich przyszli. Tak trudno to pojąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są tacy wspaniali ;-) UPC : 1 miesiąc -_-  , Vectra " tylko" 2 miesiące gratis...

Może to operatorzy jak Play próbują zachęcić nowych klientów do oferty łączonej z Viaplay z korzyścią dla obu stron umowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tail# napisał:

Napisz Ci jeszcze raz. Jeśli byliby tacy wspaniali jak to próbowałeś udowodnić przed startem tego serwisu i nadal próbujesz, to nie potrzebowali by się pchać do innych operatorów, bo klienci sami by do nich przyszli. Tak trudno to pojąć?

Nie interesuje Cię Viaplay a zaglądasz do tego działu i piszesz kocopoły. Tylko w jakim celu ? Mnie jak coś nie interesuje to omijam temat.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz Ci jeszcze raz. Jeśli byliby tacy wspaniali jak to próbowałeś udowodnić przed startem tego serwisu i nadal próbujesz, to nie potrzebowali by się pchać do innych operatorów, bo klienci sami by do nich przyszli. Tak trudno to pojąć?
Bzdura. Przed startem zapowiadali, że będą współpracować z operatorami i konsekwentnie to realizują
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Umek napisał:

Dlatego pisałem że trzeba być jeleniem by rzucać się na to skoro bez łaski będą się dawać u operatorów za polowe ceny..

Na razie nie zapłaciłem za to nawet złotówki i przez kilka najbliższych  miesięcy na to się  nie zapowiada.

😉

Edytowane przez Sentence
Usunięto zaczepkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie wygląda oferta na pakiety łączone wraz Eleven 4K i Viaplay, więc się zobaczy co będzie po 1 lutego... ;-)

Tym bardziej, że niektórzy już zapowiadają podwyżkę za tą aplikację właśnie w przyszłym roku.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już się nie tłumacz. Dla mnie koniec tematu do czasu aż zmienią podejście do klienta i poprawią jakość, bo to co robią jest niepoważne i trzeba mieć tupet żeby jeszcze chcieć za to ponad 30zł.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zrezygnowalem póki co mam do 14 09 .Ale mam pytanie techniczne bo nie wykluczam powrotu w przyszłości . Mam Sony 55h90 z androidem kupiony październik 2020 .Jeśli chodzi o filmy i seriale odbiera w porządku . Natomiast wszystko na żywo przycina ,drży co 3-4 sek po prostu oczy bolą .I ta Afryka wczoraj i te baby liga angielska .Czy da się coś z tym zrobić ?? Internet 300mb z UPC.

Sama oferta sportowa słaba przy takiej ilości dostępnego sportu C+ ,Polsaty kto będzie jakaś Afrykę oglądał czy jak baby w Angli grają ..Poki co oferta skrojona pod Lewego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Sony 55XD9305 Viapley trochę  przycina, ale nie w takim stopniu jak Canal+ online na kanałach sportowych. Da się oglądać, aż tak bardzo nie przeszkadza obecnie.Zauważyłem poprawę o czym nie mogę napisać jeśli chodzi o francuskiego konkurenta.

Z kolei na przystawce od Play na Viaplay/ Canal+   jest płynność obrazu, nie ma drgań, przycinek obrazu. Jakoś transmisji poza słabą rozdzielczością jest poprawna.

Co do meczów drużyn państw afrykańskich traktuję jako ciekawostkę.

Nawet ostatnio obejrzałem 2 takie spotkania. 😀

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
18 minut temu, kornerek napisał:

Mam Sony 55h90 z androidem kupiony październik 2020 .Jeśli chodzi o filmy i seriale odbiera w porządku . Natomiast wszystko na żywo przycina ,drży co 3-4 sek po prostu oczy bolą .I ta Afryka wczoraj i te baby liga angielska .Czy da się coś z tym zrobić ??

Da się.

https://hdtvpolska.com/nowy-system-android-tv-12-telewizory-funkcje-4k/amp/
 

Cytat

Google ogłosiło, że wraz z Android TV 12 zadebiutuje funkcja automatycznie dostosowująca liczbę klatek w obrazie do źródła, z którego pochodzi sygnał. Telewizory będą więc w stanie dopasować się do treści 24fps, 25fps, 50fps czy 60fps. W teorii powinno to całkowicie wyeliminować uciążliwe zjawisko zwane “stutter”, czyli niepożądany efekt stroboskopu.

 

Cytat

Aby zapewnić płynniejsze wrażenia podczas oglądania, Android 12 obsługuje automatyczne przełączanie częstotliwości odświeżania. Aplikacje mogą teraz integrować te ustawienia w celu odtwarzania treści z optymalną liczbą klatek na sekundę. Dodano ustawienie użytkownika Match Content Frame Rate, aby umożliwić użytkownikom kontrolowanie tej funkcji – powiedział Wolfram Klein, Product Manager odpowiedzialny za system Android TV

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...