Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, kingofsouth napisał:

Moje dane , ale strona :

https://viaplay.se/serier

Mam nadzieje , że z biegiem czasu oferta będzie w Polsce taka sama.

 

45466.jpg

Czyli trzeba poczekać do premiery serwisu w PL. Wtedy ostatecznie się okaże co weszło do nas. Gdyby te kolekcje (Fox, Starz) faktycznie były, to na duży plus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kamil2505 napisał:

No @kingofsouth pisał, że to ze strony viaplay.se, więc chyba nie do końca wiadomo czy ten serial będzie w polskiej ofercie. 

Teraz odpaliłem PS5 i wyszukiwanie i nie znajduje tego co wrzuciłem z Viaplay.se

Myślę , że to kwestia przyszłości.  Liczę na to.

Jednak z tego screana wynika jedno , że F1 będzie ciekawe transmitowana

 

33.jpg

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie zobaczył jakieś produkcje, które obecnie nie są dostępne w żadnym serwisie VOD w Polsce. Od dawna nie ma nigdzie chociażby "Rockefeller Plaza 30", "Californication" czy "Web Therapy".

Fajnie, gdyby zainteresowali się tymi tytułami. Chętnie bym wtedy zakupił ich subskrypcje, bo poluje na te tytułu już od dawna. 

1 minutę temu, swordfish napisał:

A taki serial "Shadowplay" (w Polsce pokazywany pod tytułem "Pokonani")? Widzę, że jest jako Viaplay Original, a światowe prawa do dystrybucji ma Canal+, który był także producentem. Czy będzie jednocześnie w Viaplay Polska i w Canal+ Polska?

@kingofsouth może Ci wyszukać i sprawdzić czy ma ten serial w polskiej wersji serwisu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, swordfish napisał:

 

Dla Viaplay to jest także ich własna, oryginalna produkcja.

 

https://viaplay.se/serier/shadowplay-directors-cut-of-the-defeated

Dodam , nie wiem czy to jest istotne  ;) , ale na Viaplay.se jest reżyserska wersja tego serialu. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pawop napisał:

Jak jest jakaś koprodukcja, to wiadomo, że prawa są podzielone na różne podmioty i obejmują różne regiony


 


Kolekcja Fox jest dostępna w C+Online

Wiem. Tylko, że u nas mam wrażenie ta kolekcja już lekko "zarosła kurzem" mówiąc obrazowo 😉 Przydałby się jakiś konkurencyjny zestaw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, kamil2505 napisał:

 Od dawna nie ma nigdzie chociażby "Rockefeller Plaza 30", "Californication

@kingofsouth

W oryginalnym Viaplay akurat te dwa są. Jest też Lost" czy The fresh prince  of Bel-Air.

4 minuty temu, Pawop napisał:

Ale czego Ty się spodziewasz?

Kilku seriali niedostępnych u nas, także tych bardziej klasycznych, do których mają prawa, być może z czasem do nas trafią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, swordfish napisał:

Czyli Canal+ utrzymuje prawa na Polskę.

 

Canal+ chwali się, że to ich produkcja oryginalna.

 

https://www.canalplus.com/pl/seriale/pokonani/

 

Dla Viaplay to jest także ich własna, oryginalna produkcja.

 

https://viaplay.se/serier/shadowplay-directors-cut-of-the-defeated

W sumie nic nowego. Serial CANAL+ "Wersal" u nas jest "produkcją oryginalną CANAL+", a na innych rynkach (oczywiście nie wszystkich) możemy go znaleźć w Netflix jako "Netflix Originals". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podglądam to co "wpada" do wersji PL i ta filmowa biblioteka wbrew pozorom nie jest nie najgorsza, biorąc pod uwagę, że mamy już w PL Netflixa i HBO, a swoje w udziale ma też C+.cały czas widać, że się powiększa. Oczywiście zaraz ktoś napisze o "odgrzewanych kotletach". Z tym, że te "kotlety" odgrzewa każdy z wymienionych wyżej nadawców.

I teraz. Mając do wyboru "prywatnym" pakiecie np Netflix + Viaplay lub Canal + Online + Viaplay (w ewentualnej promocji) w zależności od tego co kto lubi to mamy dosyć pokaźny zestaw filmów ze sportem, a przy wejściu Disneya można też niezły zestaw zbudować. Nie trzeba mieć wszystkich usług na raz, ale można nimi swobodnie "tasować" biorąc pod uwagę finanse i zainteresowania. I tak powinno być. Jestem jeszcze za tym, żeby na serio do PL wprowadził się Amazon czy Hulu(chociaż w tym drugim przypadku to w oryginale raczej niemożliwe). Może nasz Player przy wsparciu Amerykanów się w coś takiego przekształci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tasować" to sobie możesz wtedy jak nie jesteś fanem jakiejś ligi/rozgrywek. Bo jak jesteś to będziesz zmuszony abonować całość przez 9-10 miesięcy. 

 

U mnie na pierwszym miejscu wciąż jednak C+, bo ma Ekstraklasę.  Do tego mam LM z Polsatu. Ale mam umowę tv sat. W wersji on-line już nie jest tak kolorowo. Aczkolwiek ich oferta z Netflix i HBO nie jest już taka zła. 

Faktycznie - mogliby dorzucić jeszcze Amazon, Apple TV+ i Viaplay. Wtedy fan filmów i seriali faktycznie mógłby sobie "tasować" usługi do woli. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jest różnica między nazwijmy to "prawdziwym kibicem", a kibicem "niedzielnym", czy entuzjastą seriali/filmów, który raz na jakiś czas obejrzy mecz. Co do tego zgoda. Tylko myślę, że zbliżamy się na stałe do modelu, który zaproponował Viaplay (subskrybcji i/lub dodania jej do rachunku większego operatora) Telewizja kablowa jako taka powoli dochodzi do ściany. 200 kanałów w zdecydowanej większości z reklamami przy umowie, która biorąc pod uwagę długość subskrybcji, trwa w "nieskończoność" i daje klientowi tak naprawdę minimalne pole manewru. 

Pisząc o "tasowaniu" miałem na myśli także to, że odbiorca w prosty sposób sam sobie dobiera co ogląda, wie na co go stać i paradoksalnie rachunek za TV przestaje być obciążeniem jak do tej pory często bywało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kingofsouth napisał:

Moje dane , ale strona :

https://viaplay.se/serier

Mam nadzieje , że z biegiem czasu oferta będzie w Polsce taka sama.

 

45466.jpg

Będzie The Lost na Viaplay od początku?

Godzinę temu, Toma441 napisał:

Podglądam to co "wpada" do wersji PL i ta filmowa biblioteka wbrew pozorom nie jest nie najgorsza, biorąc pod uwagę, że mamy już w PL Netflixa i HBO, a swoje w udziale ma też C+.cały czas widać, że się powiększa. Oczywiście zaraz ktoś napisze o "odgrzewanych kotletach". Z tym, że te "kotlety" odgrzewa każdy z wymienionych wyżej nadawców.

I teraz. Mając do wyboru "prywatnym" pakiecie np Netflix + Viaplay lub Canal + Online + Viaplay (w ewentualnej promocji) w zależności od tego co kto lubi to mamy dosyć pokaźny zestaw filmów ze sportem, a przy wejściu Disneya można też niezły zestaw zbudować. Nie trzeba mieć wszystkich usług na raz, ale można nimi swobodnie "tasować" biorąc pod uwagę finanse i zainteresowania. I tak powinno być. Jestem jeszcze za tym, żeby na serio do PL wprowadził się Amazon czy Hulu(chociaż w tym drugim przypadku to w oryginale raczej niemożliwe). Może nasz Player przy wsparciu Amerykanów się w coś takiego przekształci. 

Player zbuduje ofertę konwergentną z HBO i Cinemax po wykupieniu przez Warner Bros Media

4 godziny temu, Pawop napisał:

Jak jest jakaś koprodukcja, to wiadomo, że prawa są podzielone na różne podmioty i obejmują różne regiony


 


Kolekcja Fox jest dostępna w C+Online

Szkoda, że w pakiecie Fun&Info a nie w filmowej z C+HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Toma441 napisał:

Oczywiście jest różnica między nazwijmy to "prawdziwym kibicem", a kibicem "niedzielnym", czy entuzjastą seriali/filmów, który raz na jakiś czas obejrzy mecz. 

 Nie da się ukryć, że takich entuzjastów pasjonatów jak my na forum, to z pewnością jest jakiś mały odsetek w społeczeństwie.😊 Raczej przeciętny zjadacz telewizyjnej papki, właśnie przewraca się na drugi bok, żeby wstać o piątej do pracy,😖 natomiast wtorkowy start Viaplay w Polsce jest ostatnią rzeczą na świecie, która go trapi,😕 zakładając co oczywiście bardzo mało prawdopodobne że o niej słyszał.😆

Godzinę temu, Toma441 napisał:

Oczywiście jest różnica między nazwijmy to "prawdziwym kibicem", a kibicem "niedzielnym", czy entuzjastą seriali/filmów, który raz na jakiś czas obejrzy mecz. 

 Nie da się ukryć, że takich entuzjastów pasjonatów jak my na forum, to z pewnością jest jakiś mały odsetek w społeczeństwie.😊 Raczej przeciętny zjadacz telewizyjnej papki, właśnie przewraca się na drugi bok, żeby wstać o piątej do pracy,😖 natomiast wtorkowy start Viaplay w Polsce jest ostatnią rzeczą na świecie, która go trapi,😕 zakładając co oczywiście bardzo mało prawdopodobne że o niej słyszał.😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wbrew obiegowej opinii o tej platformie słyszało już całkiem sporo osób. Chyba więcej, niż o starcie Netflixa swego czasu. Choćby przez wzgląd na takie kwestie - "hasła" , jak choćby : *Bundesliga*, *Lewandowski*, *Borek*, *Kanał Sportowy* na zasadzie skojarzenia. itp. A piszą o tym nie tylko portale branżowe. Zobaczymy z biegiem czasu, czy nazwa wejdzie jakoś do "obiegu". Warunkiem jest oczywiście jakość i zawartość. 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...