Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, kingofsouth napisał:

Jakie ? Jaka aplikacja? 

Każda apka IPTV + subskrypcja. Masz takie apki.

Nielegalne? Ależ tak  ale jeżeli stream Viaplay będzie taki jak wspomniane tu Copa to równie nielegalne będzie żądanie przez nich z 50 zeta (?) za syf.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kunkore napisał:

Kodi z wtyczką umoźliwiającą zalogowanie się na swoim koncie na serwisie, na którym się kupi legalny dostęp

To jaki jest legalny dostęp? 

Viaplay już mam.

Kodi nie ma na PS5 i jeśli chodzi o mnie nie używam.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kunkore napisał:

@kingofsouthTy nie musisz używać, ale taka alternatywa istnieje, są do tego wtyczki DAZN, czy innych legalnych platform

To podaj aplikację z legalnego źródła do Kodi z PL. Aplikacja gdzie od 2022 będzie PL

 

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Umek napisał:

O tym ze będzie szajs już wiadomo bo odkąd 720p na 55 calowym tv wyglada ładnie..?

I @kingofsouth i ja oglądamy PL z C+ który wyznaczył trendy jakościowe czy to się komuś podoba czy nie.

I jeżeli Viaplay nie zbliży się choćby jakościowo do C+ w swoim streamie to płacić im za szajs na 65 lub 55 calach uważam za [beep]izm.

  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną wiemy tyle, że NENT, w przeciwieństwie do wielu konkurentów, jest "firmą-kogucik", czy to się komuś podoba, czy nie :)

Jeśli konkurencja nie jest w stanie wyłożyć własnych środków na nabycie praw sportowych, to taki przetarg przegrywa. Tymczasem, NENT kupuje na kredyt, trzykrotnie za te prawa przepłacając, a więc kolokwialnie mówiąc, agresywnie biegnie przed siebie jak bezgłowy samobójca :-)

W pewnym momencie się zderzy ze ścianą, a upadek będzie bolesny i to nie jest pytanie czy tak się stanie, tylko kiedy tak się stanie ;)

Jako marka "wijaplej" nie znaczy kompletnie nic i porównywanie tego tworu do giganta, jakim jest np. Netflix, świadczy tylko o głupocie osoby, która wypowiada tego typu brednie :-)

Na ten moment wiemy także tyle, że posiadacze telewizorów Smart TV mogą zapomnieć o transmisjach sportowych w 4K na "wijaplej", które dotychczas były bez problemu dostępne na CANAL+. Reasumując, pod kątem marki, ale i jakości przekazu, "wijaplej" może tylko buty czyścić takim podmiotom jak CANAL+, HBO, Netflix etc. Jeśli zaś nie podzielą się sublicencją z innymi, lub nie wypuszczą kanałów linearnych, efekt tego będzie tylko jeden - ludzie, owszem, przerzucą się na streaming, ale ten nielegalny, a co za tym idzie, oni nie dostaną z tego ani grosza :-)

W zasadzie jak nie widać różnicy, to po co przepłacać? I tam, i tam będzie minutowe opóźnienie względem realnego czasu transmisji, a ludzie ze słabszym internetem, i tam, i tam będą "oglądać" przycinającą się "transmisję" :-) ;)

  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajnie jeśli i dziś ktoś ogląda pirata to przecie nie będzie oglądał tego samego ..tyle że płacąc za to. 
 

Kolejna komedia to twierdzenie ze na wszystkim się obejrzy..cóż mając przekaz satelitarny tez na wszystkim obejrzę bo od tego są aplikacje typu Go.

Proszę mnie oświecić co daje mi Viaplay czego nie mam dziś.Bo już napisałem czego mi nie da.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tyrla napisał:

Oby się nie okazało że jakość będzie taka sama jak na Copa America 😂

Skoro @kingofsouth napisał że przez apkę  było słabo,  to raczej nie ściemniał.

Szkoda by na coś takiego wydać nawet 34 zł.

4K  jest w wybranych krajach,czy bedzie w Polsce .. to się okaże.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będę chciał oglądać Premier League nie wchodzi dla mnie w grę obcojęzyczna platforma. Mam już jedną polską i mi wystarczy. Nie wyobrażam sobie oglądanie sportu z zagranicznym komentarzem tylko dlatego, że jednej czy dwóch lig mi brak w rodzimej. Skoro mają ponad 3 mln abonentów to chyba ich streaming jakościowo nie wygląda tak źle ale jeszcze sam przetestuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lakiman napisał:

Skoro @kingofsouth napisał że przez apkę  było słabo,  to raczej nie ściemniał.

 

 

Tak Copa America , była taka sama słaba jakość jak na TVP Sport. 

Tyle ,  że to nie tajemnica , że przekaz z tamtej część świata jest słaby. 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Copa America to nie Bundesliga produkowana przez Niemca. 

Viaplay dostało przekaz taki sam jak TVP.

 

3 minuty temu, tyrla napisał:

 Lepiej samemu ocenić emoji6.png

Ocenisz Bundeslige. Copa America  nie powinna być dla mnie możliwa do obejrzenia. Było już to tutaj pisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...