Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@cidik, dokładnie albo pali hajsem w piecu i mu nie zależy.

 

Odbiegając od tematu podwyżek to oglądałem dzisiaj treningi F1 za pośrednictwem Apple TV raz po raz przerzucając aplikację z F1 TV na Viaplay (i odwrotnie).

 

F1 TV zamiata Viaplay po całości. To jest zupełnie inny poziom oglądania.

 

Viaplay ratuje się jedynie tym, że ma Sokoła na majku. Innych plusów nie widzę.

Edytowane przez shevchenko1987
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, shevchenko1987 napisał(a):

oglądałem dzisiaj treningi F1 za pośrednictwem Apple TV raz po raz przerzucając aplikację z F1 TV na Viaplay (i odwrotnie).

 

F1 TV zamiata Viaplay po całości. To jest zupełnie inny poziom oglądania.

F1 TV na Apple TV - 1080p, średnie bitrate 6,8 Mbps, peak 9 Mbps. To jest więcej niż ma Viaplay na tym urządzeniu.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, cidik napisał(a):
Godzinę temu, Mariusz Wójcicki napisał(a):
Oczywiście tak może być. Czyli zmiana ceny będzie tylko tam gdzie podobno najładniej widać emoji4.png

Nie trzeba kupić przez Apple żeby oglądać na Apple. Jak ktoś jest wygodny i tak robi, to przepłaca z własnej woli lub lenistwa

To zależy od punktu odniesienia. Od początku istnienia App Store geniusze z Cupertino wypłacili developerom setki mld $. To żyła złota. Ta minimalna prowizja Viaplay jest śmiesznie niska w porównaniu z prowizją Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viaplay mogłoby dorzucić mecz kolejki Premier League do tych 2 pokazywanych obecnie w Canal+ i korzystałbym z ich dobrodziejstwa w ostateczności (lub pod przymusem), bo wyścigi oglądałbym na F1 TV, a tak jest jak jest. Człowiek się przywiązał do ligi angielskiej i musi cierpieć, bo alternatywy brak.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej syfiastej jakości i braku stabilności jaką nam zafundował viaplay to eleven nigdy nie miał.. mało tego tak jak piszesz z roku na rok elven miał coraz lepszą jakość w odróźnieniu do viaplay.. i w sat w kanale 4K, F1 wyglądała bardzo dobrze, w viaplay to nawet nie mamy nawet ułamka tej jakości.. to samo z resztą sportu jak np. PM.. teraz możemy pomażyć o meczach w 4K.. 

 

Za to co viaplay zrobił powinni wszyscy wylecieć a viaplay powinien pierdyknąć tak aby już nie wstał.. najlepiej jakby zostali im tylko Ci z umów operatorskich po 0zł/10zł tak aby z miesiąca na miesiać mieli stratę już nie do odrobienia.. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

A jaką ma jakość MLS w Apple TV? Też syfiastą. Marne 8 Mbps i prehistoryczny kodek AVC. Najbogatsza firma na świecie serwuje taki [beep]? Viaplay to zwykła plotka przy geniuszach z Cupertino 😀

Co z Tobą nie tak? Tutaj piszemy o viaplay nie o apple.. 

Ale skoro tak, to co ma to wspólnego z viaplay, który zabrał prawa tylko dla siebie dając fatalną jakość, brak stabilności, której do tej pory w sporcie nie było?

A co do MLS w Apple TV to viaplay nawet połowy tej jakości nie daje.. nie mówiąc już o multiview, którą dorzuca apple w ramach MLS..

Jeśli chodzi o AVC to doczytaj dlaczego przy streamingu na żywo z niego korzystają.. bo chyba Ci się serwisami VOD to pomyliło.. 

Edytowane przez escapers
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisana sytuacja dotyczy dwóch miboxów 4s drugiej generacji więc to nie wina egzemplarza. Mibox 4S drugiej generacji. Brak obrazu przy streamach 720 lecących na żywo. Streamy 1080 na żywo idą bezproblemowo. Po zakończeniu streamingu na żywo, materiały i 720 i 1080 odtwarzane są bez problemu. Niestety zgłoszenie do konsultantów nie pozostawia złudzeń, że temat zostanie poprawiony, ponieważ w odpowiedzi przysyłają, że z przystawek do tv jedynie chromecast jest przez nich wspierany. Tak więc żeby komuś nie przyszło do głowy, tak jak mi, zmieniać miboxa pierwszej generacji, na miboxa drugiej generacji. Swoją drogą to ciekawe co za różnice w streamigu dają takie efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Pawop napisał(a):

To dranie, powinni podzielić się z innymi emoji1.png

Tu nie chodzi o dzielenie, tylko o to że zabrali super jakość i stabilność a dali badziewie którego nie można oglądać.. doprowadzili do tego, że pierwszy raz nie mogłem obejrzeć niektórych rozgrywek bo się nie dało.. nie mówiąć nawet o jakości a o braku możliwości obejrzenia.. po prostu dramat..  to powinno być zakazane i karane.. a za to powinni zatonąć.. tak dla przykładu.. plus jakość która spowodowała, że niestety dla mnie to nie do akceptacji taki syf.. 

 

2 godziny temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Także nie wiem co mam doczytać i co ma do tego VOD.

Ja widzę że Ty wiele rzeczy nie wiesz.. ale wypowiadać się i komentować nie w temacie to widzę bardzo lubisz.. i wrzucać tematy zastępcze.. ale skoro dla Ciebie jakość viaplay to super jakość, lepsza od tego co leci w apple i tego co było w eleven, to to wyjaśnia mi już wszystko.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pawop napisał(a):

@escapers przestań kłamać!
Ani poprzednio jakość nie była super, ani teraz nie jest taka zła, że nie da się oglądać.

Jak to nie ma, spójrz przynajmniej na F1.. rozmyta pikseloza, aż razi z tym co leciało w elven 4K.. nie mówiąć o meczach których nie dało się obejrzeć.. ale oczywiście dla Was to jakieś kłamstwa.. 

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, escapers napisał(a):

Ja widzę że Ty wiele rzeczy nie wiesz.. ale wypowiadać się i komentować nie w temacie to widzę bardzo lubisz.. i wrzucać tematy zastępcze.. ale skoro dla Ciebie jakość viaplay to super jakość, lepsza od tego co leci w apple i tego co było w eleven, to to wyjaśnia mi już wszystko.. 

Czyli nie umiesz uzasadnić tego co napisałeś 🤣

Nigdzie nie napisałem, że na Viaplay jest super jakość. Po prostu wskazałem, że u Apple jest niewiele lepsza, a i z tym jest różnie, bo mecz meczowi nierówny i czasem jest przyzwoita jakość, a czasem tak samo słaba jak na Viaplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...