Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, ale chodzi mi o to, że jak ktoś ma Viaplay przez dwa miesiące za 55 zł to u partnera miał niższe ceny na miesiąc, że z umową dwuroczną/roczną dobrze to wychodziło. Teraz faktycznie są gorsze warunki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2023 o 11:28, aandin napisał(a):

Ja akurat u sibie obecnie na jakość transmisji od dłuższego czasu nie narzekam.

Ja na starym tv 37 cali, który mam garażu też na jakość nie narzekam.

Cytując klasyka: "U mnie żyleta" więc nie rozumiem tych wszystkich pieniaczy, którzy narzekają na jakość Viaplay 😉 🤣

Edytowane przez tomciu
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, aandin said:

I po co ta głupia gadka? Nie masz nic mądrego do napisania to lepiej zamilcz.

Nic głupiego w tym nie jest. Mało to razy osoby chwaliły jakość obrazu a potem się okazywało ze oglądają na małym tv albo urządzeniach przenośnych?

viaplay jest super, ale jako alternatywa oglądania poza domem a nie podstawowezrodlo oglądania sportu na dużym tv 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnicę oprócz wielkości ekranu telewizora też widać w zależności od tego na jakich urządzeniach jest zainstalowana apka. 

Android TV w telewizorze, Ultrabox+ i dekoderek 4K UPC ustępują Apple 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jasnej [beep]y już mnie do szału doprowadza wersja przegladarkowa. Co transmisję to to samo. Wchodzę na via, loguje się, wybieram profil, odpalam transmisję którą chce oglądać, i co? wyskakuje okno do logowania się, I tak w koło Macieju... Czasami po 5 minutach w końcu zaskoczy i się włączy a czasami i 15 nie pomaga.

Edytowane przez Tomek1623
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie głupieje pod Firefox, bo korzystam też z zagranicznych wersji i te niedorobione zabezpieczenia się nakładają, a że nie chce mi się czyścić danych przeglądarki za każdym razem, do Viaplay PL używam Chrome.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tomek1623 napisał(a):
Do jasnej [beep]y już mnie do szału doprowadza wersja przegladarkowa. Co transmisję to to samo. Wchodzę na via, loguje się, wybieram profil, odpalam transmisję którą chce oglądać, i co? wyskakuje okno do logowania się, I tak w koło Macieju... Czasami po 5 minutach w końcu zaskoczy i się włączy a czasami i 15 nie pomaga.

Mnie czasem wylogowuje Player sam z siebie, na C+ Online nie mogłem się kiedyś zalogować i wykupić dostęp do pakietu z meczami Lewego. Każdemu się zdarza.

Faktycznie spróbowałem Viaplay u kogoś na 65 calach i lipny obraz.

8 godzin temu, Zuzia napisał(a):
U mnie głupieje pod Firefox, bo korzystam też z zagranicznych wersji i te niedorobione zabezpieczenia się nakładają

Ale to wiesz, że pewnie to utrudnienie do korzystania z wielu wersji Viaplay. W UK mają inny pakiet praw.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, utede napisał(a):

Mało to razy osoby chwaliły jakość obrazu a potem się okazywało ze oglądają na małym tv albo urządzeniach przenośnych?

To co? Sugerujesz,że kłamię i oglądam na małym telewizorku albo na telefonie?.Podejrzewam,że mam  lepszy telewizor od twojego. 

13 godzin temu, lakiman napisał(a):

Różnicę oprócz wielkości ekranu telewizora też widać w zależności od tego na jakich urządzeniach jest zainstalowana apka. 

Android TV w telewizorze, Ultrabox+ i dekoderek 4K UPC ustępują Apple 4K.

Tysiąc razy już to było opisywane i jakoś nie może się przebić. Ja oglądam na web.os i dramatu nie ma. Wiadomo,że do ideału daleko ale też płakać nie ma mam po czym. Niech się każdy odniesie do swojego sprzętu i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, aandin said:

To co? Sugerujesz,że kłamię i oglądam na małym telewizorku albo na telefonie?.Podejrzewam,że mam  lepszy telewizor od twojego.

Nic nie sugeruję tylko stwierdzam fakty na podstawie osób które same się przyznawały :) A podejrzewać możesz sobie co chcesz, ale jeśli uważasz że viaplay ma dobrą jakość to albo dobrego tv nie widziałeś na oczy albo oglądasz z bardzo dużej odległości.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kisiel95 napisał(a):

Ale to wiesz, że pewnie to utrudnienie do korzystania z wielu wersji Viaplay. W UK mają inny pakiet praw.

Nic chodzi konkretnie o brytyjską, czy inną spoza UE, bo te na polskim IP w ogóle nie działają, chodzi o to, że po prostu nie da się bezproblemowo logować do rożnych wersji Viaplay na zasadzie czasowego dostępu z UE z tej samej przeglądarki po ostatnich zmianach jakie zastosowali. Pod Firefoxem zapętla się okienko z logowaniem, co da się obejść, ale za dużo klikania i łatwiej skorzystać z innej przeglądarki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, utede napisał(a):

ale jeśli uważasz że viaplay ma dobrą jakość

Zalecam ci czytanie moich postów ze zrozuminiem

21 godzin temu, aandin napisał(a):

Ja oglądam na web.os i dramatu nie ma. Wiadomo,że do ideału daleko ale też płakać nie ma mam po czym

Zresztą ja sie tu wcześniej wcale nie odnosiłem do jakości a do przewagi streamingu nad telewizją linearną. 

Tak to jest jak się wpada w środek dyskusji,nie wie się o czym jest i zabiera głos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nikt tej przewagi nie neguje- zakładając, że jest to dodatek do oglądania w 'normalnej' jakości. A swoją drogą chętnie posłucham jak wygląda viaplay na wspomnianym "lepszym" tv
Na logike, im lepszy tv tym lepiej wygląda. Lepszy procesor obrazu już robi robote. A tani tv marketowy, albo budżetowe modele znanych producentów to kaszke zrobią z każdego źródła
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...